♣ Můžu si "vypěstovat" svoji vílu?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, chtěla bych se tě zeptat na dvě věci.
1. Zajímám se o víly a o anděly takže mě napadla jedna věc. Je možné že když si v obchodě koupim semínka nějaký kytičky, vypěstuju si ji a budu se o ní starat – bude u ní i víla? Jako že vyroste společeně s květinou. Bude na mě zvyklá?
2. Je dobré použít pro první kontakt se svím andělem automatické psaní? A popř. jak se správně připravit na to psaní. Díky moc za odpovědi. Symbolicalka

Odpověď: Taky tě zdravím:) takže to vezmeme popořádku:
1) Není to možné, je to skoro jisté:) Každé zvíře, květina, vlastně každá živá bytost (a živé jsou i kameny a hlína) má svou vílu, některé se o jednu vílu dělí s dalšími rostlinkami, někde má jediný strom víl hned několik. Ale živé bytosti své víly potřebují, víly je léčí, uhlazují jim auru, napravují špatné energie, očišťují a tak dále. Takže když si vypěstuješ kytičku od semínka, dá se říci, že spolu s ní poroste i víla. Nevím, zda už je ukrytá v semínku a její energie čeká na probuzení nebo jestli se odpojí od Jednoty a přijde ke tvé kytičce až časem, ale rozhodně tam bude. A jestli budeš na květinu hodná, budeš se o ni dobře starat a mít ji ráda, víla ti to oplatí stejnou měrou.
2) Myslím, že moc ne. Pro první kontakty je určitě lepší použít vizualizaci nebo se ti andílek objeví ve snu apod., automatické psaní už je náročnější. A hlavně – musíš anděly znát a vědět, jak se projevují. Jinak ti může místo nich diktovat něco hnusného, oni démoni a další fujáci mají komunikaci s lidmi rádi úplně stejně jako andělé a antény mají vystrčené skoro neustále. Takže automatické psaní doporučuju určitě až časem.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “♣ Můžu si "vypěstovat" svoji vílu?

  1. možná vás už omrzelo, že ke každičkému článku neustále něco píšu, ale nemůžu si prostě pomoct.:D

  2. Mám jen drobnou otázku, chápu správně, že automatická kresba nebo automatické psaní je, že ruka začne sama psát a nebo kreslit, bez toho abychom použili mozek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *