♣ Můžu potkat spřízněný strom?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj. Nevíš, proč mám ten pocit, že jsem našla strom, který je se mnou nějak spřízněný?
Nevím, některých stromů si ani nevšimnu. Jsou pro mě nezajímavé a někdy i odpudivé. Jen ten jeden na autobusové zastávce mi připadá, že vyzařuje nějakou zvláštní energii. A ten tvar… Když se o něj opřu, docela přesně kopíruje tvar mých zad. Prostě chci vědět, jestli je toto možné, anebo začínám magořit. Krasivija

Odpověď: Určitě je to možné:) Tak jak nás přitahují někteří lidé, jejich vibrace, tak nás stejným způsobem mohou přitahovat i stromy, rostliny, zvířata, jemnohmotné bytosti. Hodně lidí, které znám (včetně mě:)) má nějaký svůj oblíbený strom, v jehož blízkosti se cítí dobře a „rozumí“ si s ním. Takže rozhodně nezačínáš magořit, naopak – hledáš si přátele v říši stromů a to je občas velice prospěšné a povznášející:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

6 thoughts on “♣ Můžu potkat spřízněný strom?

  1. Já mám taky "svůj" strom, který roste před naším domem. Vybrala jsem si ho asi před 5ti lety a vždycky, když chodím kolem, tak ho zdravím nebo se za ním zastavím :)

  2. tvé stránky jsou opravdu moc pěkné, chtěl bych ti doporučit(nevím jestli náhodou neznáš) karty a knížku ,andělé stromů, jsou to jedny z nejhezčích karet co jsem kdy viděl velice pěkně spracovány

  3. Pavda, vzath může mít člověk ke všemu a i já mám svůj ( bohužel už druhý ) přátelský strom. Dává mi energii, pocit svobody a pozitivní myšlenky … Primárního přítele mi osekali, sřezali jak to jen šlo. Když jsem to uviděla, tak jsem měla hysterický pláč jak to dítě. Denně kolem něho chodím a už nemá žádnou duši :( … Nereaguje na moji energii… prostě bych ty, co to udělali nechala vysát negativní energií!!!

  4. skvělí článek jako vždy taky mám svůj strom když mi byli cca. 3 tak jsem zasadila klíčící kaštan a vyrostl mi strom  a to je můj milý stromeček nejlepší na světě :)

  5. [3]:Já osobně si myslím že kácet stromy je hřích a naprosto tě chápu já mám také vztah k přírodě a nerad vidím když ji někdo ničí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *