♣ Můžu mít u rituálu splněných přání více přání zaráz?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Lúmenn mám dotaz ohledně splněných přání o kterých jsem se tady dočetla http://poselsvetla.blog.cz/1008/ritual-na-splneni-prani a ptám se zda je možné mít na ráz třeba 18 přání? Vím že je to hodně ale všechna přání jsou pro mě moc důležitá
Dále mám otázku jestli jsi viděla film The Secret a pokud ano co si o tom myslíš?
Předem moc děkuji za odpovědi. Anie


Odpověď: Ahoj:) Vzhledem k náročnosti rituálu je to dost těžko proveditelné, zkus si ten počet přání rozdělit na několik rituálů a ty provést postupně, mělo by to být lepší.
Film jsem neviděla, ale zhruba tuším, o čem je a co vím, tak to opravdu funguje a doporučuji se podle toho zařídit:) Měj se krásně:) Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

6 thoughts on “♣ Můžu mít u rituálu splněných přání více přání zaráz?

  1. Lúmenn, chtěla jsem se na něco zeptat. Vím, že to sem nepatří, ale doufám že odpovíš :DD. No, jednoduše. Mám ametyst, a chtěla bych ho nabít. Vím, že se nabíjí měsíčním svitem a tak jsem se chtěla zeptat, jak dlouho ho mám nechat na měsíčním světle? Celou noc?

  2. Ahoj Lúmenn.Mám takovej menší(větší) problém.Promiň,že to píšu sem,ale mám strach,že bys mi jinde neodpověděla. :D

  3. Ahoj Lumenn, jak se mám pro ostatní stát lepší? Snažím se jak jen mohu, ale přestoupila jsem na jinou školu a tam se o mně povídaj nepravidé věci. Já ale vím, že to pravda není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *