♣ Může se anděl jmenovat Aziel?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj Lum,doufám že navadí moje druhá otázka. Mám malinký dotázek. Nepotřebuji to nějak rozepisovat a tak jdu k věci – muže se anděl jmenovat Aziel? Symbolicalka

Odpověď: Ahoj, určitě nevadí druhá, ba ani třetí nebo padesátá otázka:) Jsem ráda, že se ptáte, protože v otázkách je moudrost a kdo se ptá, není hloup, naopak, ptát se znamená toužit po vědění a toho si velice vážím. A ještě jsem raději, že mi natolik důvěřujete, že se se svými dotazy obracíte zrovna na mě, snad budu vždy vědět odpověď nebo se alespoň pokusím vám nějakou dát, jako tomu bylo doteď:)
Tak a teď k otázce – ano. Anděl se může jmenovat třeba Angel, Jirka, Paulína nebo se nemusí jmenovat nijak. Andělé jsou bytosti bez ega, tudíž jejich oddělení od Božské jednoty je jenom zdánlivé a tak vlastně ani jména nepotřebují, protože jim nezáleží na vlastní identitě. Jsou zajedno s Bohem a všemi bytostmi ve Vesmíru a to, že jim my lidé dáváme jména není kvůli nim, ale kvůli nám. Lidé jsou zvyklí dávat věcem jména, ať už kvůli snažšímu dělení, tak i proto, abychom mohli věci a bytosti vůbec oslovovat. Jméno tvého anděla většinou nepochází od něj, ale z tebe, z tvého podvědomí a tvé duše, proto může být jakékoli. Když to řeknu úplně zjednodušeně – jsi to ty, kdo tvého anděla pojmenovává, proto se opravdu může jmenovat jakkoli.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Může se anděl jmenovat Aziel?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *