♣ Může mi někdo ukrást magické schopnosti?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj,chtěla bych se zeptat,jak se můžu ochránit proti tomu,by mi někdo ukradl magické schopnosti. Může mi někdo ukrást třeba i magické vidění,spojení s živlem,nesmrtelnost či tak? Co může znamenat triquert s krví polodémona? Děkuji za odpověd. Jinak užasnej blog! Kate


Odpověď: Ahoj, nemusíš se chránit nijak, magické schopnosti ti nikdo ukrást nemůže – stejně jako ti nikdo nemůže ukrást zrak, čich nebo chůzi. Více viz v článku „Magické“ schopnosti – má je každý nebo jsou jen pro vyvolené?. A protože si to určitě nepřečteš, protože odkazovaný článek je poměrně dlouhý, shrnu to tady. Jde o to, že neexistují magické schopnosti, existují jen schopnosti přirozené, které lidé zapomněli využívat – těmi jsou vidění bytostí, práce s energií, telekineze, telepatie apod. Každý se je může naučit využívat, jen někdo k tomu má větší předpoklady a vlohy, než druzí.Je to jako schopnost číst nebo tancovat, někomu to jde snadno, jinému hůř, ale šanci naučit se to má každý stejnou. Tím pádem ti to i logicky nikdo nemůže ukrást, je to schopnost, dovednost a ty ukrást nejdou, leda tak v počítačové hře:)
A co je to triquetra se dozvíš v tomto článku, krví polodémona ale asi pomazaná být nemůže, za prvé proto, že polodémoni neexistují a za b proto, že i kdyby nějaká taková bytost v astrále přebývala, je energetická a tudíž nemá krev.
Měj se krásně, Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Může mi někdo ukrást magické schopnosti?

  1. A ako sa mam naučit viužívat svoje magické schopnosti cakam odpoved

  2. Magické schopnosti se podle mně nemusíš učit.Pokud následuješ světlo,Vesmír ti sám tu sílu dá a ty budeš vědět,jak ji použít.Učit se magickým schopnostem můžeš v případě,když si řekneš destruktivní bytosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *