♣ Mohu v astrálu měnit své tělo?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn :)) Mám otázku. Může člověk v astrálním světě měnit své tělo? Jako že se například promění v nějaké zvíře, či něco podobného.
Také jsem četla, že když by se člověk teda proměnil, tak že pak může (v astrálu) s bytostmi stejného druhu, jako je momentálně člověk sám, komunikovat. Je to pravda?
Díky :) Bubble

Odpověď: Ahoj:) Pokud vím, tak astrální tělo není neměnné a člověk s ním může dělat mnoho věcí, takže snad je možné i změnit podobu, nikdy jsem to ale nezkoušela. Ale i v astrálu je člověk stále člověkem, je to jeho podstat ať vypadá jakkoli. Komunikovat ovšem může de facto s každou bytostí, kterou tam potká, pokud je ta bytost ochotná a schopná komunikace.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *