♣ Mohu čistit čakry druhým bytostem?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj Lúmenn (ano, zase já :D). Jen by mne zajímalo, zda můžu čistit čakry a tělo od negativity i druhým (v tomto případě jde o mého bratra, mám neodbytný pocit povinnosti mu nějak „pomoci k harmonii“). Ještě bych chtěla dodat jeden dotaz ohledně čaker. Čakry jsem už párkrát vyčistila kámošce i bráchovi a zajímalo by mně, jak je to s rostlinami a zvířaty. Také mají nějaké takové energetické body v těle? Poslední dobou se o přírodu zajímám mnohem víc, můj vztah k ní roste a já jí chci pomáhat jak se jen dá. Předem děkuji za odpověď a měj se hezky. Lady Hestia

Odpověď: Ahoj, vůbec nevadí, že jsi to zase ty, čím více je lidí, kteří se ptají, tím více je uvědomělých, kteří se chtějí něco dozvědět a to je super:)
Čakry můžeš samozřejmě čistit jak sama sobě, tak i ostatním lidem. Dej si ale pozor na to, aby ten člověk vždy věděl, že mu pomáháš a dal ti k tomu svolení, pománáhí proti vůli člověka je do Vesmíru vyslaná destrukce a nedělá to dobrotu, ani tobě a v konečném důsledku i tomu dotyčnému.
Zvířata a rostliny mají také své energetické body a něco jako čakry, tedy větší energetické uzly. Můžeš dávat energii rostlinám i zvířatům, pomůžeš tím nejen jim, ale i sobě, protože příroda vrací znásobenou energii zpět k tobě.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “♣ Mohu čistit čakry druhým bytostem?

  1. Pomáhání hraje v mém životě důležitou roli a tak jsem ráda za každou informaci. :D Děkuji za odpověď Lúmenn :)

  2. Mám rozečtenou knihu "Brána k opravdovému zasvěcení" od autora, jehož jméno jsem zapomněl. Tam píše, že by teoreticky stačilo jen vzít energii (z Vesmíru) a poslat ji do květiny/zvířete/… s příkazem, ať ty čakry/body/cokoliv harmonizuje sama. Prý se tím minimalizuje riziko, že něco zkoníš.

  3. Předevčírem to myslím bylo jsem šla se projít.byla to taková cestička ohraničená stromy.Bylo krásné se projít tím směrem a cítit tu na´dhernou energii,kterou mi stormy posílali a ještě vidět sem tam nákou vílu a dryádu :).Na oplátku jak jsem šla zpět dom jsem jim též pomoci dotyku dala energii :).Bylo to krásné :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *