♣ Miluji kentaura, co mám dělat?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Zdravím Lúmenn, prosím,
potřebovala bych poradit ohledně kouzelných bytostí a mé situace.
Možná jsi již na nějakou z mých otázek odpověděla, ale já nemám čas prohledat tento úžasný web a vyhledávač mi nic neukázal.
1. otázka: Neznáš nějakou bytost, která by se dokázala přemisťovat v prostoru ? Nějakou bytost, která navenek vypadá jako člověk, ale když je ve smrtelném nebezpečí, dokáže sebe a své blízké přemístit na bezpečné místo.
2. otázka: Věřím na kouzelné bytosti, vampýry, vlkodlaky, kentaury a mnoho dalšího, ale nikdy jsem žádnou z těchto bytostí nepotkala. Snažím se je vyhledávat, spojit se s nim, ale nedaří se mi to. Vím jen to, že v parku před školou žije jeden kentaur, každý večer na něj myslím, doufám, že se mi ukáže ve snu a prozradí mi nebo ukáže něco víc, ale vím jen to, jak se jmenuje. (Jeho jméno mi pomocí pentangramu pomohla zjistit kamarádka Eliosind) Nikdy jsem ho nespatřila a obávám se, že neexistuje. Přestávám věřit, že tyto bytosti existují, přestože vím, že ony existují, akorád v jiném světě než my a my s nimi nemáme nic společného. Myslela jsem si, že já do jejich světa patřím, ale již pochybuji. Řekla jsem si, že dokud nenajdu důkaz jejich existence, tak věřit že s nimi mám něco společného nebudu. Do toho kentaura jsem se zamilovala, přestože jsem ho nikdy neviděla a nikdy mi nic neřekl. Mám přestat věřit a přitom hledat důkaz jejich existence, začít žít jako normální člověk a na všechno zapomenout, nebo mám věřit dál a doufat že se mi někdy ten kentaur ukáže ?
Možná mi poradíš i jinou možnost, ale prosím, aby jsi odpověděla. Safira

Odpověď: Ahoj, bytost jakou popisuješ neznám, leda bytosti, které žijí v astrálu, tam je samozřejmě se možné přemisťovat jakkoli.
A ke kentaurům apod. Inu, s těmito bytostmi je to složitější, třeba jednorožci a kentauři jsou mýtická zvířata, která zřejmě nikdy nežila a lidé je stvořili jako obrazy něčeho, jako symboly. Jako takoví žijí v první astrální sféře, ve světě stvořeném z energie, stejně jako tam žijí víly a skřítci. Blízko zemi, ale neviditelní pro člověka běžným zrakem.
Pokud ty jsi nikdy neviděla toho kentaura, jak víš, že existuje? Nebo že tam žije? Hlavně pokud je to ve středu města, velmi pochybuji, že by se tam taková mocná bytost nacházela, tahle mýtická stvoření žijí v hlubokých lesích daleko od člověka, kde nejsou žádné negativní energie měst, kde je čirá energie přírody.
Do světa jemnohmotných bytostí nepatří žádný člověk, my máme hmotné tělo a v jejich světě žít nemůžeme, nejde to. Můžeme s nimi ale komunikovat, rozmlouvat, nechat se jimi učit a těšit. Nedoufej, že někdy budeě žít mezi těmito bytostmi, není to možné. Soustřeď se raději na tento svět a na svůj život a za bytostmi přírody choď pro radu a povzbuzení, pro odpočinek od starostí, ale neupínej se k nim. Hodně štěstí Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

12 thoughts on “♣ Miluji kentaura, co mám dělat?

  1. Děkuji za odpověď, myslela jsem si, že nějak podobně odpovíš, hodně mi to pomohlo. Na chvíli zapomenu na tento svět a budu myslet na jiné věci, na věci, na které myslí normální lidé. Až budu starší, k tomuto světu se určitě vrátím, i když vím že mi to v ničem nepomůže, budu věřit dál a doufat, že možná alespoň někdy si s ním popovídám. Znamená pro mě hodně, možná, že jsem se do něj i trochu zamilovala, přestože vím, že my k sobě nepatříme. Jinak já vím že existuje, cítím to. I dříve jsem věřila na tyto bytosti, již jsem sice vyrostla, ale věřím pořád. Podle mě se něco děje jinak než dříve, všechno bylo klidnější, už mi i rodiče říkají, že jsem se změnila. Možná moc utíkám do jejich světa, ale přestávám. Teď bych měla zase začít více přemýšlet, všechno udělám dřív než si to rozmyslím. Už jsem pochopila že život je o dost těžší než vypadá a bylo pro mě snažší utíkat do cizího světa. Ještě jednou děkuji za článek, měla bych si víc rozmyslet co udělám, než to udělám doopravdy. Měla bych se zamyslet nad tím, co vlastně chci. Děkuji ještě naposled, Safira.

  2. Je rozdíl mezi vírou a doufáním. Nevím jestli ty bytosti existují nebo ne, ale je to jako s andělama. Doufáš, že existují, ale to znamená, že tomu moc nevěříš. Buď prostě věříš – jsi si jistá a přesvědčená, že existují, nebo ne. Nic mezi tím není. :)

  3. S většinou s tebou souhlasím Lummen, ale měl bych jednu drobnost. Ještliže je astrální hmota tvárná -a přetváří se vlivem myšlenek- a jestliže ve středověku tisíce lidí věřilo ve stvoření, jako jsou kentauři, draci, jednorožci apod., tak víra v tyto bytosti, by je teoreticky mohla stvořit v astrálu, tím pádem by existovali..o tomhle přemýšlím už dlouho, o tvoření bytostí v astrální rovině pomócí myšlenky -což víra vlastně je. Je to jen moje domněnka, ale něco uvnitř mi říká, že je to možné.. :))

  4. [3]: ako hovoris tk ludia si najprv myslely ze tie kentaury a pod. existuju a az potom sa stvorili. Ale ako ludia vobec mohli prist na take myslienky? Njprv predsa museli toho kentaura vidiet.

  5. [6]: A to naní třeba možné, že prostě jen viděli jak někdo ve velké rychlosti jede na koni? To by si jednoduše někdo myslel, že je to mýtická bytosts trupem člověka a zbytkem koně, ne? Neříkám, že to nemůže být tak, jak říkáš ty, ale přikláním se k tomuhle. Myslím si, že takhle vznikly i bohové a že andělé vznikaly souběžně s lidni a démoni z jejich strachu… A to tyhle bytosti vidím a slyším, jako jiné lidi.

  6. Vlastně už jsem po té době co tu tento článek je docela pokročila, stále věřím i doufám, učím se střílet z luku, ovládat mraky, léčit přírodu, atd. vím že nemám snad žádnou šanci se s ním potkat, nebo promluvit, ale ani mě asi nemůže milovat. Také už občas obětuji něco bohům (Řeckým) třeba včera i svojí krev-vím že existuji a trochu už se s ním umím spojit-spíš ho o něco poprosit a on mi pomůže nebo mě uklidní na něj myslet. Teď se chystám na pár dalších věcí a proto ta obětina své krve-hlavně bohyni Afrodité. Děkuji že mi tady tak hezky radíte, pomáhá mi to :)

  7. Možná je to hloupá otázka,ale vysvětlí mi někdo,proč by bohové,kteří nás mají rádi,po nás chtěli naši krev?Proč by chtěli,aby jsme si my sami ubližovali?

  8. Souhlasím s tebou až na to, že nemůžeš žít v astrálním světě. Když člověk zemře a duše se odpojí od těla, může si vybrat kde a v jaké době (nebo čím) bude. Může všechno. Proto je to možné. Ale ne teď. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *