Mandalení v Brně

Malujete si rádi mandaly? Máte rádi barvičky, pastelky a tvořivý proces? A bydlíte v Brně nebo okolí? Tak si přijďte malovat s námi:)
Ještě než úplně zmizí krásné letní počasí a svět zahalí spadané listí a pak sníh, jsem se rozhodla uspořádat takovou menší akci pro všechny lidi, co by si rádi sedli do přírody a naladěni na její energie vytvořili něco krásného. Protože ve městě je málo přírodních krásných míst a výlety do okolí jsou na déle, než jedno odpoledne, vybrali jsme jako místo konání brněnský park Lužánky.
Tam se příští středu (8.září 2010) ve 4 hodiny odpoledne sejdeme u kašny, vyzbrojeni pastelkami a papíry a samozřejmě je vítán každý, kdo zrovna půjde kolem a nebo rovnou přijde, že si chce malovat:)
Kromě individuálního malování toho, co vám přijde na mysl, se můžete těšit, že pobereme křídy, utvoříme skupinky a namalujeme nějaké velké, krásné skupinové mandaly na chodník. Kromě pouhého kreslení se taky něco o mandalách dozvíte, jaké barvy na nich symbolizují jaké věci, proč je jejich kreslení tak uklidňující a léčivé a jaké všechny způsoby kreslení mandal existují.
Pokud nemáte nebo si zapomenete kreslicí potřeby, nevadí – na půjčení by jich mělo být dost. Kromě toho, že dostanete papíry a vše, co budete potřebovat ke kreslení, by si každý účastník měl odnést své namalované mandaly a taky papír s informacemi o mandalách, který připravím. Proto pokud se rozhodnete zúčastnit, budeme rádi, když si kromě dobré nálady přinesete i pár drobáků, aby se nám náklady na tisk a skicáky vrátily.
Takže – teď všechny informace na jednom místě:
Kdy: středa 8. září 2010 v 16:00
Kde: Brno, park Lužánky (u kašny ve středu parku)
Co: malování mandal na papíry i chodník, povídání o nich
Vstupné: dobrá nálada povinná, finanční příspěvek dobrovolný
PS: A možná se vám bude hodit nějaká deka nebo karton pod zadek, přece jen, země už bývá trošku chladná:)
PPS: A možná jsem zapomněla dodat, že bude-li pršet, akce se konat nebude a žádnou mokrou variantu bohužel nemám. Takže ráno mrkněte na oblohu a podle toho doražte či nikoli. Věřím ale, že nám budou přírodní mocnosti nakloněné:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 komentářů u „Mandalení v Brně

  1. Musím tě pochválit. Hromadné malování mandal moc dobrý nápad. Kdybych bydlel někde poblíž, tak bych se určitě zastavil, ale bohužel v Brně to mám trochu z ruky.

  2. já bych klidně i dojel z prahy, leč školní povinnosti se odsunout nedají :-( nápad je to výborný, doufám, že se něco takového nepořádá naposled! :-)

  3. Líbilo by se mi to a taky bych tě ráda poznala, ale pro mě bohužel trochu daleko :(

  4. Nejsem z Brna, mohla bys mi prosím říct, jak se do Lužánek dá dostat z hlavního nádraží? :-)

  5. [6]: tramvají číslo 1 směr Řečkovice, vystoupíš na zastávce Pionýrská, kde už park uvidíš. A kašna je přímo uprostřed

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *