♣ Mám žádat anděla o pomoc?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, také mám jeden dotaz. Komunikuji s dušemi stromů, občas to zkouším s živlovou magií (se zemí) a také se mi podařilo navázat spojení s andělem. Vím, že často píšeš, že kohokoli z nich můžeme požádat o pomoc, o radu nebo o energii, ale já to nikdy nedělám. Nevím proč, ale nedokážu to, nezdá se mi to fér. Připadalo by mi to, jako bych s nimi navazovala kontakt jen zištně. Anděl, který mě občas navštěvuje většinou přijde když ho zavolám a někdy mi pomáhá čerpat energii z vesmíru, ale nedělá to, protože bych ho (tedy spíš ji) požádala. myslíš, že bych to měla zkusit? Připravuju se tím o něco?
A ještě mám vlastně jeden takový maličký dotaz. Anděl se kterým navazuju kontakt mi nikdy neřekl své jméno. Pouze mi vnukl(a) jak ji mám oslovovat. Vím, že to není její jméno a nikdy jsem se přímo nezeptala na to pravé, ale nepřímo ano a nic. Mohlo by být něco špatně? Jinak je všechno úplně v pořádku není v to nic temného ani zvláštního, jen mi to vrtá hlavou? Lennroe


Odpověď: Ahoj:) Vůbec se neboj svého andílka žádat o pomoc, andělé jsou bytosti veskrze konstruktivní a tím pádem mají nekonečné množství energie, která jim nikdy nedojde. Tvůj anděl je tady pro tebe, je to tvůlj strážce, rádce, pomocník a ochránce v jednom, jeho existence je podmíněna tebou a tvoje štěstí je to, na čem mu nejvíce záleží. Určitě jej požádej o pomoc kdykoli budeš potřebovat, je tady pro to a je to smyslem jeho existence. Neboj se toho:)
Zemi nebo strom nežádej o energii klasicky, neříkej jim, že ji potřebuješ, ale vyčli k nim kousíček energie a počkej, jak zareagují – budeš příjemně překvapena, kolik energie ti strom nebo Matka Země vrátí na oplátku. Více si o tom můžeš přečíst tady.
A ke jménu andílka – na tohle téma mi chodí mnoho dotazů, proto tě odkážu na článek, který jsem na tohle téma sepsala, snad díky němu budeš mít jasno – najdeš ho tadyhle. Měj se krásně a hodně štěstí:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Mám žádat anděla o pomoc?

  1. Moje chápání se asi vimika kontrole nevím vubec (Radši ) o co tu de ale jestli jsou tyto psáne povídky pravdívé tak realita je blbost jo my chcete visvětlit.ale nevím proč si takové věci čtu berou se mě v hlavě a chci abyby bylo jen na světě dobře a aby každyý na světe byl štastný. S těmi anděli sem na navážkách,jednou se mě zdálože vidim něco spíš ňákou postavu byla to žena tvář si nepamatuji ale bál sem se zalehl sem zpátky pod peřiu za chvíli jsem vilez a bylo,to ,ta,ten, prič nevím a ani névim co ,nebo ,proč,nebo to byla haluška bylo mě asi 12 strašně dávno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *