♣ Mám v pořádku astrální tělo?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Opět Tě zdravím drahá Lúmennko a želám krásné svátky Vánoční. Dnes můj dotaz směřuje k astrálnímu tělu, tedy spíše k tomu jak poznám zda je v pořádku? Larkum Lümná
Lúmenn: Astrální tělo nemůže být v nepořádku:) Astrální tělo je jen myšlenka – obraz našeho fyzického těla v nehmotném světě, kterou stvoříš při vycestování duše z těla. Duše jako taková nemůže být v nepořádku, fyzické tělo samozřejmě může, ale obraz, který si stvoříme (astrální tělo) je jakoby naše představa nás samotných a můžeme ji libovolně měnit, pokud se naučíš astrálně cestovat, zvládneš astrální tělo přizpůsobit své náladě, měnit jeho podobu jak se ti zlíbí.
Takže – astrální tělo může být v nepořádku jen v okamžiku, kdy svou představu uděláš nedokonalou a zapomeneš si třeba k němu představit uši nebo ruce, jinak se není čeho obávat:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “♣ Mám v pořádku astrální tělo?

  1. Je možná nachvíli z astrálního těla udělat přízrak na místě kterém myslíme?

  2. Ahoj, je možné mít něco jako "trhliny" nebo "díry" v astrálním těle..?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *