♣ Mám strach z podivné bytosti…

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Dobrý den,poslední rok se mi dějí divné věci,vidím nějakou bytost-hlavu,nejprve je to stín,který se stává ostřejší a z úst mu vychází prach či co,který může ublížit lidem kolem mne,mluví na mne a říká,že tu už nemám být a že sem(na tento svět)nepatřím.Mám z toho velký strach-ne o sebe,ale nechci,aby to někomu kvůli mne ublížilo.Prosím o radu,děkuji. Peggy

Odpověď: Píšeš, že „může ublížit lidem kolem tebe“ – může a nebo to už ta bytost udělala? Pokud ne, tak jenom vyhrožuje, aby tě vyděsila a mohla z tebe odsávat energii. Podle toho, co popisuješ se na tebe totiž nalepil nějaký démon, který se tě snaží svést ze tvé cesty – to se dříve nebo později stane všem lidem, kteří se věnují svým duchovním schopnostem.
Nenech se ale zastrašit. Jediné, co tahle škrkna zmůže je, že tě bude děsit a krást ti tak energii. Pokud by to byl mocný démon, který by tě chtěl zabít, už by to dávno udělal. Tahle hlava s prachovýma očima je jen obyčejná potvůrka, co se tě snaží vysávat a ty jí to dopřáváš – takže pryč s ní.
Návod jak to udělat najdeš ve výše zmiňovaných článcích u Alue, na které vede tenhle odkaz (pro jistotu to zmiňuju ještě jednou, jsou to články V. až VIII., pro tebe je zásadní článek číslo VII. – Likvidace destruktivních bytostí).
Taky se můžeš kouknout na dotazy na podobné téma, které už jsem zodpovídala – najdeš je tady a tady. Hlavní je jedna věc – neboj se a vysílej lásku. To tyhlety bytosti vyloženě nesnáší. Schválně až příště tuhle škrknu uvidíš, řekni jí, že ji máš moc ráda, že je krásná a světlá bytost, že ji miluješ a že jí přeješ vše krásné a dobré. Uvidíš jak se začne vztekat a prskat a možná už je po těhle slovech odejde a dá ti pokoj.
Pokud by to na ni nepomohlo a nepomohlo ani nic z věcí, co najdeš v mých článcíh nebo u Alue, znamená to jednu věc. Není to žádná bytost z vnějšku, ale tvůj vlastní strach, který sis vytvořila, aby ses potrestala. Můžeš mít různé výčitky svědomí, každý z nás jimi občas trpí, a někdy jsou to větší věci, jindy banality, které se nám staly třeba v dětství a dávno jsme je zapomněli, naše podvědomí nám je ale stále připomíná. Pokud nezaberou ochrany a vyslaná láska, znamená to, že celá ta potvora je tvoje výčitka, tvůj strach a tvoje nenávist sama k sobě. Zeptej se svého nitra a nebo rovnou té bytosti, proč tu nemáš být, proč si nezasloužíš tu být – pokud vyhrožuje ubližováním tvému okolí, viděla bych to na něco, co jsi někomu udělala a stále si to vyčítáš.
K tomu ale není žádný důvod! Za prvé minulost nezměníme a proto nemá cenu na ní brečet a vracet se do ní. A za druhé – nikdo nemá právo tě soudit, ani ty sama ne. Vše co uděláme, ať je to sebevíc špatné, bylo v danou chvíli třeba – vše se děje správně a dobře, každou cestou dojdeme k cíli, i když se to zezačátku nezdá a hlavně, vše špatné je k něčemu dobré.
Pokud zjistíš, že ta bytost opravdu pochází z tvého podvědomí a je to tvůj nástroj trestu, odpusť si. Nějaký článek jsem o tom v minulosti napsala (viz tady: Rituál vesmírného odpuštění), ale není třeba to dělat takto. Stačí k sobě samotné vysílat lásku a ze srdce si odpustit všechny činy, kterých lituješ. Milovat sám sebe je ta nejdůležitější věc, která nás činí šťastnými – viz třeba článek : Mějte se rádi.
Ať už je ta bytost cokoli, hlavní je se nebát a bojovat, bojovat láskou a světlem. Hodně štěstí:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Mám strach z podivné bytosti…

  1. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *