♣ Mám několik patronů. Je to v pořádku?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmennko, zase po delší době se k tobě obracím dotazem. Pokud to správně chápu, náš vnitřní patron je jakýmsi „odrazem“ naší duše (obvykle mívají podobu zvířat) a většina lidí má jen jednoho. Někdo mi řekl, že čím více patronů máme, na tím více částí je tak nějak „rozdělena“ naše duše (momentálně nevím, jak jinak bych to řekla). Já mám tři patrony, tygra, psa a ptáčka a nějakou dobu jsem měla i čtvrtého patrona, mouchu (ale při jedné meditaci jsem ji spojila s tygrem). Nevím, jak to mám vnímat, v tu chvíli, kdy jsem byla takto informována mě to trošku zasáhlo, ale později jsem si uvědomila, že to stejně úplně nechápu. A taky mě napadla myšlenka, jestli vlastně vím, kdo jsem, který patron zrcadlí kterou část duše. Zas a znovu jsem se nad tím zamýšlela. Tak nějak přibližnou představu jsem měla, ale s ničím jsem si nebyla jistá. Zajímal by mne tvůj názor, jak to vidíš ty. Jak je to tedy s těmi patrony, je to se mnou špatné, když mám tři nebo je to úplně jedno? Nějak jsem se zamotala a nevím, jak dál. Doufám, že mi pomůžeš a děkuji, že tu jsi, abys nám pomohla. Stále zapomínám, kdo a proč jsem, jaký je můj smysl života a co mám dělat. Zatím ahoj… :) Lady Hestia


Lúmenn: Ahoj, myslím, že není důvod se znepokojovat, je to přesně, jak píšeš. Patron neboli silové či totemové zvíře je reprezentací našeho tzv. nižšího já, tedy já spjatého s hmotou, s naším tělem a jeho vlastnosti a s matkou zemí (meditaci na vyhledání osobního patrona najdete zde).
Pokud přijdeš na to, že máš totemových zvířat vícero, znamená to, že nejsi ještě vyhraněná a že máš příliš mnoho rozdílných vlastností, kterých jsi plná. Jsi asi složitá povaha a jako takovou tě charakterizuje hned několik bytůstek, které jsou nyní tvými patrony, totemovými zvířaty, vnitřními ochránic a zároveň tě vystihují a zrcadlí tebe samotnou. Neboj se toho, naopak se díky tomu snaž porozumět sama sobě a poznej dokonale svoje já, lepší příležitost k tomu snad ani nemůžeš mít:) Setkávej se svými patrony a komunikuj s nimi, věřím, že jednoho dne je všechny sjednotíš a pak budeš mít sama v sobě i ve svém životě jasno:)
Hodně štěstí! Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Mám několik patronů. Je to v pořádku?

  1. Hrozně moc Děkuji za tento článek :). Já sama mám dva patrony (totemová zvířata) Byla jsem z toho docela zmatená, protože jsem nikde nenašla (teda spíš se nedočetla)že by jich někdo mohl mít víc. Teď vím že je to jenom dobře a že mám před sebou zřejmě ještě dlouhou cestu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *