Lúmennka na Festivalu Evolutions

Hodně často mi píšete o osobní setkání, ale nejde to vždy uskutečnit, protože jste zdaleka a já se od nás z Brna, z Jižní Moravy, moc často nedostanu:) Ale teď o víkendu přichází změna a já se vydávám do Prahy na Festival Evolutions, který jsem loni navštívila jako zvědavý návštěvník a letos na něj jedu jako hrdý vystavovatel. Nu, ono nebude moc co vystavovat, protože ceny za stánky se zbožím jsou vskutku šílené a nedala bych tolik peněz dohromady, ale rozbila jsem prasátko a jedu na veletrh alespoň jako kartářka do poradenské sekce.
Takže vy všichni pražští, kteří byste se se mnou rádi setkali a ještě navštívili zajímavý veletrh a festival zdraví, esoteriky a léčení v jednom, budu se na vás moc těšit tento víkend 11.-13.4.2014 na Holešovickém výstavišti. Více informací naleznete na webových stránkách festivalu zde.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *