Lúmennčí placky a magnety v kamenném obchodě

Už roky je mým snem neprovozovat jenom eshop, ale taky mít kamenný obchůdek. Jenomže než člověk našetří na všechny ty nájmy, energie, na regály a kdejaké další potřebné věci, chvíli to trvá. Proto mě velmi zaujal Place Store koncept – nepotřebujete celý obchod, ale pronajmete si jenom regál, polici, prostě kus prodejního prostoru. A právě do Place Store jsem odnesla svoje vlastnoručně vyráběné magnetky a placky a tam si je můžete vybrat fyzicky, ne jen podle fotek – a hlavně bez poštovného:) Více v celém článku:)

Pokud se vám líbí moje magnety (kterých už mám v nabídce docela slušné množství:)) a placky (tam platí to samé:)), ale nechce se vám je kupovat přes internet a platit za poštovné, máte jedinečnou příležitost si je koupit osobně a u toho si je klidně i osahat:) Letos mě kvůli byrokratickým nesmyslům bohužel nečeká stánkaření, takže vítanou možností fyzického prodeje je právě obchod Place store v centru Brna na Moravském náměstí 4, kam si pro mé výrobky můžete zajít.
Magnety tam najdete na nástěnce za stejnou cenu jako na eshopu
– 35Kč za větší a 25 Kč za menší:)
A placky v košíku u pokladny – za 20 Kč menší a za 30 Kč ty větší:)
A výběr je veliký :)
Obchod najdete snadno – kousek od „žirafy s Donem Quijotem na hřbetě“
na Moravském náměstí v Brně:
Tak šup šup, vy všichni, co jste z Brna, ale i vy přespolní, co přijedete na výlet:) Doufám, že si mé magnetky a placičky najdou tímto způsobem cestu k vám :)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *