Levitovaná voda

Zatím poslední částí seriálu o různých druzích léčivé vody je voda levitovaná. Tento název získala proto, že se připravuje pomocí složitého přístroje, kde je roztočena neuvěřitelnou rychlostí až na 1500 km/h. Proces roztočení vody v extrémní rychlosti má mít za následek smazání veškerých škodlivých informací, které mohou být ve vodě uloženy, a má propůjčit vodě mimořádné léčivé vlastnosti.

Při levitaci se voda obohacuje také o kyslík, takže obsahuje mnohem více kyslíku než voda běžná – 70-90mg kyslíku na litr vody (oproti vodě z kohoutku, která má 2-4 mg kyslíku na litr). Voda také levitací získává mnohem větší povrch tím, že se struktura rozdělí na mnohem menší částice a je pak schopná lépe prostupovat tkáněmi.
Nevýhodou levitované vody je, že si ji nemůžete připravit doma – pokud vím, přístroje na její výrobu, které stojí desítky tisíc korun, se již neprodávají a tak jste odkázáni na zdroje levitované vody, například na těchto stránkách. Podle mých posledních informací stojí litr „levitky“ deset korun.
S touto vodou mám zkušenost, jednou jsem ji pila. Musím se ale přiznat, že na mě moc dojem neudělala, spíš naopak. Byla úplně bez chuti a dřevěněl mi po ní jazyk. Přišlo mi, jako by se z vody vymazala i informace, že má zahánět žízeň. Nepila jsem ji ale dlouhodobě, takže nemohu potvrdit ani vyvrátit její léčivé účinky, to musíte zkusit sami:) Dejte vědět do komentářů.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Levitovaná voda

  1. Abych se přiznal, tak levitované vodě moc nevěřím. Tedy spíš vůbec. A ten tvůj zážitek s ní mi to jen potvrdil. Osobně si myslím, že levitovaná voda je dalším z mnoha prostředků, jak z důvěřivých lidí vytáhnout nějakou tu korunu, ale slibovaný účinek nikde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *