L.Flášarová: Totemová zvířata

TOTEMOVÁ ZVÍŘATA
Autorky: Lenka Flášarová, Jolana Housnarová
Rok vydání: 2011
Nakladatelství: Labrix
Počet stran: 238
Tuhle knihu mám již od loňska, ale trvalo mi dlouho se k ní dostat. Příjemně mě překvapilo, že je od českých autorek a přesto se dotýká šamanismu a kultu zvířat našich předků. Ke knize jsou přiloženy také karty.

O čem kniha je:
V několika částech se dozvíme o práci s totemovým zvířetem, o tom, jak jej najít, o tradicích šamanismu i o práci s kartami. V knize je také 28 popisů různých zvířat, některá jsou obvyklá, některá méně a všechna vycházejí ze složité práce autorek. Osmadvacet je jich proto, že stejný počet je dní v lunárním cyklu a najdeme mezi nimi zvířata obvyklá v našich podmínkách, jako je liška, divočák, osel, kohout nebo sokol.
Proč si knihu přečíst:
Nabízí zajímavý náhled na práci s osobním totemovým zvířetem i jeho výběrem, s kterým jsem se dosud nesetkala. Výklad karet pak může být neobvyklým zážitkem, oproti mnohem známějšímu tarotu.Celkově je kniha zajímavá svou neobvyklostí a novým svěžím přístupem. Doporučuji všem zájemcům o šamanismus a animální magii.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “L.Flášarová: Totemová zvířata

  1. Už jsem četla 2 podobné knihy, tedy nemohu říct přesně, protože tuto od českých autorek jsem zatím nečetla, ale byly od zahraničních autorů. I přes přehlednost a mé plné porozumnění jsem se nikam nedostala. :( Hrozně mě to mrzelo, hlavně kvůli energii, které jsem věnovala mnoho, abych knihy na toto téma vůbec sehnala. Neměla bys nějakou radu? :) Je očividné, že jsi v tom všem mnohem více zběhlá a vidíš i za roh. :) Děkuji!

  2. Totemová zvířata jsou fajn :) a tato knížka vypadá velmi slibně.

  3. [3]:Pravda, ale to už se bere jako samozřejmost. Alespoň já jako druid, zvířata jsou mi hodně blízká jako celá příroda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *