Květnové meditační semináře

V prosinci jsem na přednášce o andělech dělala takový malý průzkum a zajímalo mě, jaká další témata by vás mohla na mých akcích zaujmout a čemu byste se chtěli aktivně věnovat. A jednou z nejčastějších věcí byly semináře meditací. Nu a protože Vesmír tomu tak napomohl, přestěhovala jsem se do nového bytu, kde je součástí domu i místnost, sloužící jako esoterické centrum a právě tam jsem se rozhodla uspořádat dva semináře, jejichž témata mi již dlouho leží v hlavě. Veškeré informace najdete v tomto článku. Už teď se na vás těším:)

V květnu pro vás tedy chystám tyto dva semináře:
MEDITACE A VIZUALIZACE V PRAXI a HLEDÁNÍ TOTEMOVÉHO ZVÍŘETE
Semináře na sebe volně navazují, ale není bezpodmínečně nutné se zúčastnit obou.
OMLOUVÁM SE, ALE ZJISTILA JSEM, ŽE V TERMÍNU DRUHÉHO SEMINÁŘE BUDU DĚLAT PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA VŠ A TÍM PÁDEM NEBUDU MOCI SEMINÁŘ USPOŘÁDAT. BUDE SE TEDY KONAT JEN TEN PRVNÍ A NĚKDY V BUDOUCNU, AŽ ZASE DOMLUVÍM PROSTORY, SE DOČKÁTE I DRUHÉHO. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!
MEDITACE A VIZUALIZACE V PRAXI
KDY: 1.května 2013, 14:00 až 18:00, po kurzu proběhne beseda v čajovně Inaris pro zájemce
KDE: centrum Inaris, Štefánikova 27, Brno
CO: Na tomto semináři se naučíte rozdíl mezi meditací a vizualizací, vyzkoušíte si na vlastní kůži meditativní dýchání a dvě vizualizační techniky pro začátečníky. Součástí kurzu bude i povídání o meditacích a vizualizacích a jak fungují a hlavně jak je zapojit do běžného života. Po semináři bude následovat dobrovolná debata v čajovně Inaris ve stejné budově, kde je možná individuální konzultace.
CENA: 400,- při platbě na místě; 350,- při platbě předem na účet; v ceně kurzu jsou výukové materiály a občerstvení v podobě čaje apod.
JAK SE PŘIHLÁSIT: Zájemci se mohou hlásit na e-mailu Lumennka@centrum.cz, do předmětu prosím uveďte SEMINÁŘ – MEDITACE. Na akci je nutné se přihlásit předem, počet účastníků je omezen, abychom se netísnili a já se mohla všem aktivně věnovat. Do přihlášky uveďte prosím jméno, věk a vaše zkušenosti s meditacemi, abych věděla, jakému publiku výuku přizpůsobit. Při zaplacení předem je sleva, chcete-li se akce zúčastnit, ale nemáte dost peněz, ozvěte se a pokusíme se to individuálně vyřešit.
HLEDÁNÍ TOTEMOVÉHO ZVÍŘETE

KDY: ZRUŠENO
KDE: centrum Inaris, Štefánikova 27, Brno
CO: Na tomto semináři se budeme věnovat přímo jedné konkrétní vizualizaci, kterou je hledání vlastního „nižšího já“, totemového zvířete, které každý v sobě nosíme. V první části se budeme věnovat teorii a pak přejdeme k praktické vizualizaci a každý by na konci semináře měl odcházet seznámený se svým totemovým zvířetem. Tento seminář je vhodný spíš pro lidi, kteří už alespoň základní zkušenosti s meditacemi mají a nebo navštívili předchozí seminář.
CENA: 400,- při platbě na místě; 350,- při platbě předem na účet; v ceně kurzu jsou výukové materiály a občerstvení v podobě čaje apod.
JAK SE PŘIHLÁSIT: Zájemci se mohou hlásit na e-mailu Lumennka@centrum.cz, do předmětu prosím uveďte SEMINÁŘ – TOTEMOVÉ ZVÍŘE. Na akci je nutné se přihlásit předem, počet účastníků je omezen, abychom se netísnili a já se mohla všem aktivně věnovat. Do přihlášky uveďte prosím jméno, věk a vaše zkušenosti s meditacemi, abych věděla, jakému publiku výuku přizpůsobit. Při zaplacení předem je sleva, chcete-li se akce zúčastnit, ale nemáte dost peněz, ozvěte se a pokusíme se to individuálně vyřešit.
Prosím zájemce, aby se ozvali co nejdříve a já měla čas akci přizpůsobit počtu účastníků, kterých by ale nemělo být více než osm. Na všechny se moc těším a doufám, že si semináře společně užijeme tak, jako všechny, které jsem dosud pořádala a že odejdete obohaceni o nové zážitky a prožitky, přičemž právě na ty se budeme tentokrát soustředit co nejvíce:) Vaše Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

10 komentářů u „Květnové meditační semináře

  1. Jé, to je škoda, že je ten seminář až v Brně. Zrovna meditace a totemove zvíře by se hodilo. Ale stejně bych musela přemluvit mamku…

  2. Jé, to je škoda, že je ten seminář až v Brně. Já jsem totiž v Praze. xP Zrovna meditace a totemove zvíře by se hodilo. Ale stejně bych musela přemluvit mamku…

  3. Člověk by si řek, že semináře na toto téma lidé dělají z jiných důvodú, než pro peníze, 4 kila e_e, no snad se někdy přinutím k investici peněz do duchovního rozvoje……

  4. [4]: bohužel, pronájem místa něco stojí, kéž by existovaly prostory zdarma:) A poté, co jsem shlédla nabídku různých kurzů jsem zjistila, že to oproti jiným "duchovním vůdcům" dělám v podstatě zadarmo – běžné ceny za 4hodinový seminář jsou kolem tisíce korun

  5. Za park sem slyšel že nejsou moc velký pronájmy >;D, každopádně jak si tady udělat normálně account, nějak sem to nenašel ._.

  6. [6]: zkoušel jsi někdy v parku meditovat? Dělala jsem kurzy automatické kresby v čajovně, na to to bylo fajn, ale hudba, lidé a všechno zcela narušovali pokusy o meditace, proto musí být takový kurz v naprosto klidném prostředí, což park bohužel není.

  7. oki ^^, sak jsou to jen penize, ale ja sem v tomhle ohledu hoodne zakomplexovanej clovek xD

  8. Šlo by někde v přírodě na klidném místě ne v Berně v parku..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *