Květnové Mandalení v Brně

Nedávno jsem v parku u našeho domu venčila psa – svítilo sluníčko, kvetly pampelišky, na hřišti si hrály děti, prostě nádherný jarní den. A já si vzpomněla na to, jak jsem před lety v takovém pěkném parku uspořádala akci, na které se sešly fanoušci mandal a tvořilo se a povídalo v přírodě a bylo to moc fajn. Doma jsem s hrůzou zjistila, že tahle akce, kterou jsem nazvala Mandalení, proběhla už před neuvěřitelnými šesti(!) lety, v roce 2011. A že bych tedy s uspořádáním další podobné akce neměla váhat už ani minutu. Takže tady je – Květnové Mandalení roku 2017, které doufám naváže na velmi povedenou akci před lety a doufám, že se z něj konečně podaří udělat tradici, která se bude opakovat častěji, než jednou za uherský rok:) Podrobnosti čtěte v celém článku a na všechny se už teď moc těším!:))

MANDALENÍ – květen 2017
Kdy: 17.května 2017 od 15:00 hodin
Kde: park Marie Restituty, Brno-Husovice (nedaleko zastávky trolejbusu 25 a 26, autobusu 44 nebo šaliny 5 Merhautova, resp. asi 5 min cesty od zastávky šaliny číslo 4 Náměstí Republiky.
Pro ty, co mají facebook, pozvánka ZDE (a když zakliknete svoji účast, bude to fajn, ať vím, s kolika lidmi zhruba počítat:))
Přijďte se nadýchat čerstvého vzduchu do krásného klidného parku a u toho se ponořit do tajů barev a vymalovat si mandaly v přátelském kruhu.

Vezměte si s sebou něco pohodlného na sezení a chcete-li, i nějakou kreslicí podložku. Pokud nemáte barvy, pastelky ani šablony, nevadí, všechno si na místě budete moci půjčit. Donesu jak vytištěné šablony k vybarvování, tak záplavu pastelek a barviček. Pro ty extra tvůrčí i kružítko a pravítko na tvorbu vlastních mandalových vzorů. A pro ty expresivní zase nějaké křídy, ať můžeme do příštího deště vyzdobit mandalami i chodník:)

Příjemný malý a hlavně klidný park Marie Restituty se nachází v Brně – Husovicích nedaleko zastávky trolejbusu 25 a 26, autobusu 44 nebo šaliny 5 Merhautova, resp. asi 5 min cesty od zastávky šaliny číslo 4 Náměstí Republiky. GPS souřadnice zde viz výše.

Vítáni jsou všichni, z blízka i z daleka. Akce je zdarma, ale budu ráda, když mi přispějete drobným dobrovolným vstupným na papíry a malovací potřeby. Akce se koná jen za hezkého počasí. Na místě si budete moct koupit i některé věci s tematikou mandal z mého eshopu http://obchod.angelumlucis.cz/.

Na všechny mandalové nadšence se moc těším!:))

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Květnové Mandalení v Brně

  1. škoda, že je to práve cez zápočtový týždeň, inak by som došla :/ O:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *