Kurz automatické kresby II.

Na přednášce o andělech, která proběhla v prosinci (reportáž zde) mě mnozí z vás žádali, abych uspořádala další kurz automatické kresby. A protože vás by opravdu hodně, rozhodla jsem se, že kurz se konat bude a doufám, že se nás tam zase sejde hojný počet, stejně, jako loni.
V tomto článku najdete veškeré potřebné informace – kdy a kde se kurz bude konat, kolik stojí a jak se na něj přihlásit. Kapacita kurzu je 10 zájemců, abychom se nemačkali a měla jsem dost času na vás na všechny. Pokud by se sešlo více zájemců, vypíšu ještě jeden termín v nejbližší době.


KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY, tj, kresby za pomoci podvědomí
KDE: v Brně, konkrétně v čajovně Chajovna, kousek od centra, naproti OC Špalíček (mapa)
KDY: v pondělí 4.února 2013 v 17:00 hodin (doba trvání kurzu bude asi 2-3 hodiny)
Na kurzu si budete moci osvojit dovednosti automatické kresby, která probouzí naše podvědomí a je schopná nám zopodvědět mnohé otázky. Pokud vás něco trápí a vy si nevíte rady, možná jste jen „zaseklí“ a vaše podvědomí už to za vás dávno vyřešilo, je třeba to řešení jen objevit v sobě. Na kurzu si procvičíme intuici a komunikaci s podvědomím, naučíme se významy symbolů a barev a nakonec si sami budete moci vyzkoušet, jaké je to nakreslit si obrázek pomocíé automatické kresby.
Cena kurzu je 250Kč. V ceně kurzu jsou výukové materiály a papíry, pastelky si prosím přineste raději každý sám, protože se vám s nimi bude lépe pracovat, než když si je budete půjčovat od někoho. Jde jak o energie, tak o vaše pohodlí.
(V případě, že byste se kurzu rádi zúčastnili, ale nemáte dostatek peněz, můžeme se domluvit na slevě.)
Přihlášky na kurz posílejte pouze e-mailem, do kterého uveďte své jméno, věk a počet osob, které se s vámi kurzu zúčastní. Pro přespolní jsem schopná zajistit i přenocování u sebe doma, pokud byste o to měli zájem, nebojte se ozvat. Pro připomenutí můj e-mail je Lumennka@centrum.cz.
Na kurz se prosím hlaste s dostatečným předstihem, ať vím, s kolika lidmi počítat a zda nezorganizovat ještě jeden termín. Berte to také, prosím, tak, že přihláška e-mailem je závazná a je slušnost ji včas zrušit, pokud například onemocníte.
Pozvěte na akci i vaše známé, kamarády nebo rodinu:)
Na všechny se moc těším!

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *