Křišťálová voda

V této nové rubrice o léčivých účincích vody bych vás chtěla seznámit s různými druhy léčivé vody – s některými mám osobní zkušenost, s jinými ne, ale tento přehled má sloužit hlavně pro vaši orientaci a případnou inspiraci. Dnes se podíváme na vodu křišťálovou.
Jak již název napovídá jedná se o vodu, která vzniká za použití křišťálu – ten se dá zakoupit v jakékoli prodejně s kameny nebo i na internetu (tam ale nákup nedoporučuji). Více o křišťálu a jeho účincích se můžete dočíst tady.

Pokud si chcete vyrobit křišťálovou vodu, můžete tak bez problémů učinit sami doma. Potřebujete k tomu pouze vodu z kohoutku a křišťál – nejlépe surový, neopracovaný, bez prasklin, který je očištěný pod tekoucí vodou a nabitý na slunci. Jedním křišťálem můžete nabíjet de facto neomezené množství vody. Nejlepší způsob je ponechat křišťál ve vodě přes noc a ráno pak vodu můžete začít pít. Někdy se nedoporučuje pít jenom křišťálovou vodu, ale střídat to s normální, běžnou vodou, protože účinky křišťálové vody jsou velmi silné.
Voda působí nejen ozdravně, ale hlavně detoxikačně. Dá se používat nejen k pití, ale také ke koupelím a do mastiček.
Sama ji mám vyzkoušenou a hodně se osvědčila. Doma jsme do jedné vody dali drobné křišťálky, druhou ponechali jen tak stát. Když se po pár hodinách porovnaly chutě obou vod, výsledek byl ohromující – křišťálová voda chutnala jakoby lehce sladce, byla mimořádně osvěžující a opravdu lahodná. Hned se člověk cítil lépe, naplněný energií. Křišťálovou vodu mohu jen a jen doporučit.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 thoughts on “Křišťálová voda

  1. Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli má nějakou metodu na to, jak rozpozna pravý křišťál od nějakých syntetických materiálů a podobně, a také, proč je  lepší kameny nakupovat osobně-jediný důvod který mě napadá je, že si kámen sami vybereme :-).

  2. [2]:  Ja myslím že nie. Schopnosť "množiť sa" zakódovali do diamantovej vody kabalistický židia, takže jedine diamantová voda má tie kódy vďaka ktorým sa dá množiť.

  3. Měl bych dotaz: Budu se učit kovařinu a rád bych věděl, jestli má smysl kalit meče v křišťálový vodě. Co si o tom myslíš? Myslíš že jim křišťálová voda dá sílu? Nebo naopak myslíš, že technickým použitím by došlo ke znesvěcení a mohla by způsobit pěknou neplechu? Nebo je její moc tak vysoká, že tu ocel zničí? Co myslíš? Mám to risknout? Asi bych to napřed měl zkusit s nožem, než přejdu na něco velkýho, že jo?

  4. [3]: Jsem tady poprve,ale jak si to tady ctu . Kristal se nenabiji na slunci ale mesicnim svitem je to mesicni kamen!!! A cisti se a nabiji se pod studenou tekouci vodou!!! A kdyz neco takoveho delate take se mam poprosit Vesmir a podekovat mu za danou energii. A prosc si kupovat lecive kameny v obchodech a sami,protoze si podvedomne vybirate svuj kaminek ktery vam sedne .

  5. [6]: křišťál se nabíjí na slunci právě proto, že je to kámen sluneční:) a jako každý kámen se skutečně čistí pod proudem studené vody – poděkování Vesmíru za energii je doufám samozřejmostí:) Díky za doplnění;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *