"Kouzlo" devíti uzlů

V posledním článku jste se mohli dočíst o keltských propletencích a já slíbila, že se zmíním o magii uzlů. Začneme jednoduše – velice známým kouzlem devíti uzlů, které slouží ke splnění přání, popřípadě se dá využít k ochrannému rituálu.
Kouzlo je velice snadné a většinou je nejlepší je provádět při přibývajícím měsíci tak, abyste uvázali uzly deset dní před úplňkem a pak každý den jeden z uzlů rozvazovali, aby vrchol kouzla přišel za úplňku. Pokud používáme „kouzlo“ devíti uzlů k ochraně, pak uzly nerozvazujeme vůbec a nejlepší je vykonat rituál přímo o úplňku.

Potřeby:
červená šňůra délky minimálně 1m (ideálně délky o násobku tří, třeba 90cm), bílá svíce
Postup:
Zapálíme bílou svíčku pro ochranu a zařídíme se podle „Obecných pravidel pro magickou práci„. Klid, ticho, však už to znáte:)
Vezmeme červenou šňůru a začneme na ní dělat uzly, jeden za druhým. Postupujeme různě, podle toho, zd děláme ochranný rituál nebo přací rituál, oba vysvětlím zvlášť.
Kouzlo s devíti uzly na splnění přání
Vezměte si provaz delší, ale stále s délkou dělitelnou násobky tří, ideálně tří i devíti zároveň. Vhodná je kupříkladu délka 270 cm a také se na ni dobře vážou uzly.Začněte vázat uzly a intenzivně myslete na svoje přání, jak se vám přímo před očima plní.
Důležité je pořadí vázání uzlů, které byste neměli splést. Na začátku si také označte třeba lehkým čmrknutím černou fixou konec provázku, na kterém hste začínali, kvůli pozdějšímu rozvazování.
První zavážeme na jednom konci provázku, druhý na opačném konci. Třetí přesně uprostřed mezi nimi. Čtvrtý a pátý opět doprostřed mezi už hotové uzly. Máme teď tedy na provázku pět uzlů, stejně daleko od sebe. Šestý uděláme mezi prvními dvěma uzlíky, Sedmý mezi dvěma posledními. Osmý zavážeme vlevo vedle středového uzlu a poslední devátý bude vpravo vedle středového.Samozřejmě se nic nestane, když uzly nebudou na milimetr přesně od sebe, jen dodržte pořadí a umístění uzlíků.
Vnímejte energii, kterou vkládáte do každého zavázaného uzlu, směřujte ji, nezapomeňte intenzivně myslet na své přání a pronášejte u každého z uzlů:
Prvním uzlem kouzlo začíná
Druhý uzel kouzlo uskutečňuje
Třetí uzel vše potvrdí
Čtvrtým uzlem sílu shromáždím
Pátým uzlem kouzlo ožije
Šestým uzlem kouzlo upevním
Sedmým uzlem události okořením
Osmý uzel bude osud
Devátý uzel mi dá , co je moje
Jakmile dovážete, ukryjte šňůřu s uzly pod polštář nebo blízko vašehi lůžka. Každý den před spaním rozvažte uzly v pořadí, v jakém jste je vázali (uzlík na označeném kraji první, na dalším kraji druhý, vprostřed třetí atd.) a myslete přitom, jak uvolněná energie odchází plnit vaše přání. Devátý uzel by měl být rozvázán za úplňku a tím se energie definitivně vyšle do světa.
Kouzlo s devíti uzly na ochranu
Zde stačí šňůra kratší, klidně třeba jen 30 cm. Postupujte stejně, jako v předchozím případě. Dokonce recitujete i stejné verše u každého uzlu s tím rozdílem že u posledního verše pronesete devátý mi dá ochranu bohů.
Uzly také nevážete ve složitém pořadí, ale jeden za druhým za sebe. U toho myslíte na to, jak do každého uzlu zavazujete ochrannou energii a svazujete každé zlo, které by vás mohlo postihnout. Hotovou rudou šňůřu pak uvážete na místo blízko vašeho lůžka. Bude vás chránit až do dalšího úplňku, pak ji rozvažte a spalte nebo zahrabte do země.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “"Kouzlo" devíti uzlů

  1. Díky za článek! O tomhle jsem četla jako malá, říkala jsem si u toho, že to můžou dělat jen ,,velké čarodějky.'' :D

  2. Já jsem o tomto "kouzlu" nikdy neslyšela, ale ráda se zase dozvím něco nového – každý blog obsahuje něco, co nevíme :-).

  3. Klasické čarodějnické – přesně toto mě kdysi na praxi magie tak lákal – to dobrodružství, ta příjemná chuť něčeho "nadpřirozeného"…

  4. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *