Kouzelná cibule

Nedávno mi došel velmi zajímavý e-mail o léčivých účincích cibule. Vyzkoušela jsem to a zjistila jsem, že to opravdu funguje.
Každou zimu jsem onemocněla nějakou virózou, někdy to byla chřipka, jindy na mě dokonce skočil zánět průdušek. Byla jsem prostě hodně náchylná k nemocem a moje imunita to nedávala. Letos jsem zkusila cibulovou radu – a světe div se, jsem celou zimu zdravá. Jak na to?

Pokud jste zatím zdraví, ale všude kolem řádí viry, cibule vás ochrání. Oloupejte cibuli a můžete ji i lehce napíchat vidličkou, aby se zvětšil její povrch. Tuto cibuli pak položte na místa, na kterých se nejčastěji vyskytujete, nejlépe do každé místnosti v domě, ale klidně i do práce. My máme malý byt a tak nám na něj stačí jedna cibule a fakt to zabírá.
Pokud jste už nemocní, udělejte s cibulí totéž a položte ji ke své posteli. Cibule přes noc zčerná a vám se uleví.
Místo prášků nám může dobře sloužit příroda – vyzkoušejte to!
Více o přírodních léčivech se dozvíte třeba v těchto článcích:

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Kouzelná cibule

  1. Ikdyž ono stačí tu cibuli preventivně jíst. Vím, způsobí to nadýmání, ale jinak to není špatné. Já jím i damotný česnek. On ten ze supermarketu stejně nemá žáddnou chuť A nebo mám spálené chuťové buňky? Kdo ví.

  2. no jasně, občas si pořádně hryznout cibule nebo schroustat celej česnek nakopne :D jednou se nějací kluci dohadovali, jak bůhví odkud vyhnat holky, a tak se rozhodli, že se naládují cibulí, aby měli větry a těmi už je vyženou. Ha ha há, kluci se nadlábli, čekali kdovíjak budou pšoukat a místo toho utekli oni, protože jim bylo špatně :D

  3. Na cibuli jsem zvědavá:-) Mně se proti nachlazení a vůbec všem možným nemocem osvědčil česnek. Stačí přidávat do salátů. Jen je to trochu nespolečenské:-)

  4. [3]: jj česnek má hodně podobné účinky jako cibule, křen jsem nezkoušela míchat s citronem ale samotný a je fakt, že je to nářez a hodně to pomáhá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *