♣ Kdo je to stínový panter?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Drahá Lúmenn, ráda bych se dozvěděla něco více o bytosti zvané „stínový panter“. Tímto označením se mi alespoň představila bytost, která se objevila v mém snu, nezasahovala však do jeho děje a komunikovala se mnou, ačkoli jsem byla v rámci snu pouhým neviděným pozorovatelem. Do snu nezapadala ani tematicky, vypadala… úplně jinak, než celý zbytek snu. Její křivky nikdy nepřekročily hranici stínů. Je těžké zapomenout na větu, kterou mi řekla: „Víš, jak máš občas dojem, že se stíny hýbou, tak to není jen dojem.“
Můžu říct, že přesně vím, co měla na mysli. Ač se nebojím tmy, bojím se, že v ní zakopnu o něco, co tam za světla ještě nebylo. A… ano, občas mi připadne, že se tma nějak moc vrtí. Reana
PS: Srovnat to v textu by znamenalo si to nejdřív srovnat v mysli a teď toho právě nejsem schopna.

Odpověď: Stínový panter a to jak jej popisuješ mi připomíná bytost, se kterou jsem se setkala před pár měsíci. Také to bylo ve snu, tedy spíš v době mezi spánkem a bděním, kdy se právě ty stíny tak podivně vlní. Říkal si „půlnoční kocour“ a přešel napříč mým pokojem, jako by do něj patřil. Podivně se na mě díval, vrněl jako velká kočka a pak jen seděl na okně, mhoužil oči a lízal si tlapku. Upletený ze stínů, šeptal podivná poselství.
Když jsem se na něj ptala brášky, říkal, že ho často vídá také. Prý je to bytost, která prochází sny lidí a zanechává v nich neurčité, stínové dojmy, předzvěsti událosí a kočičí touhy. Mám pocit, že stáínový panter a půlnoční kocour jsou tatáž bytost nebo druh bytosti. Neměl by být nebezpečný, jen jedna z mnoha bytostí, která se poybuje v astrálu a čas od času nás navštíví. Nic víc o něm bohužel nevím.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “♣ Kdo je to stínový panter?

  1. [1]: to ovšem nebyla hmotná bytost když byla ve snu, chápeš??! omg :D

  2. [4]: Já osobně jsem totiž vážně neslyšel o takové to formě bytostí, samozřejmě je možné že je právě jen jeden, a právě proto si myslím že je to velmi silný egregor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *