Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

Tenhle článek mi popravdě leží v rozepsaných už několik měsíců a já strašně dlouho přemýšlela, jestli jej nakonec zveřejnit či nikoli. Ale vzhledem ke spoustě pozitivních ohlasů na sérii článků Alue lží zbavená, která zaznamenala značný úspěch, jsem se nakonec rozhodla, že přidám další kamínek do mozaiky, ačkoli se opět nejedná o nic, co bych psala s radostí.

Než přistoupím k článku samotnému, chtěla bych poděkovat vám všem, kteří jste komentovali a podporovali mě, všem, kteří jsem mi poslali své virtuální objetí po mailu. Ani jsem nečekala, že ty články si přečte tolik uvědomělých lidí, kteří dlouho vidí to, co já a že jen naprosté minimum reakcí bude negativních. Děkuju!

 

Zejména bych ale velmi chtěla poděkovat čtenářce, která mi před časem celá zmatená zaslala reakci Alue na tuto sérii a ptala jsem mě, jak to tedy všecko je. A protože reakce Alue byla plná lží, a to lehce vyvratitelných lží, ráda bych na ní demonstrovala, s jakým člověkem to máme všichni co do činění. Pro všechny podobně vyděšené čtenáře mám jednu radu – když nevíte, co je pravda, pracujte s ověřitelnými fakty. V mém seriálu si můžete všechno ověřit přímo u Alue na webu, v přednáškách tomáše marného, téměř nic, co nemohu dokázat, v článcích nenajdete. Na všechno odkazuji, všechna tvrzení jsou ozdrojována – a to nikoli na pochybných serverech ze spolupráce s nimiž mě Alue ve své reakci nařkává, ale přímo na jejím vlastním webu. Podle toho můžete snadno zjistit, jak věci jsou – narozdíl od Aluina mailu, kde se vrší lež na lži. Ještě jednou díky za tento materiál, na který se nyní pojďme podívat podrobněji.

Tento e-mail mi poslala čtenářka, která si přeje zůstat anonymní a já to budu respektovat, proto se mě na její identitu prosím neptejte. Zaslala Alue na mail otázku, jak je to s tou mou sérií článků. Následující email dostala od Alue jako odpověď, kterou mi přeposlala. Cituji doslovně a nic nevynechávám. Mail Alue je kurzívou, moje reakce je tučně.

A ještě printscreen mailu, o který jsem požádala, aby skutečně nemohla vzniknout pochybnost;)

(jméno čtenářky a přesný čas mailu byly na žádost anonymizovány)

 

Stránky Aluška.org píšu od svých 13 ti let pouze já sama. Tomáš marný je můj dobrý známý, se kterým si občas půjčujeme materiály. Nezapírám, že je to člověk co mi v životě velice pomohl a několikrát mi zachránil život.
Slečna Lúmenn mě osobně viděla asi 2x na krátkou chvíli, musela jsem s ní poté přerušit kontakt, protože jsem rychle poznala že je hodně destruktivní, má dokonce křivý obličej a nos, což je znak lhářů a podvodníků.
(Lež číslo jedna, Alue se mnou přerušila kontakt až po několika letech docela intenzivní mailové komunikace, dokonce víla, kterou má ve znaku svých stránek, je ze stejného brushe do programu photoshop, který používám (zájemci nechť porovnají) a který jsem jí na její žádost zaslala. I současný banner jejích stránek vychází z mého návrhu, původní soutěž jíž jsem se před lety účastnila bohužel již na jejím webu není. Ovšem asi nejzajímavějším důkazem toho, jak Alue „hned poznala“, jak děsivá bytost to jsem, je její vřelé poděkování mé osobě na křestu její knihy v roce 2011.)

Já se těmto lidem snažím vyhýbat protože nechci mít problémy a zpětně to považuji za chybu, že jsem se kdy vůbec zkoušela s ní blíž poznat. Když si založila blog posel světla, dala jsem od ní hned ruce pryč, protože ,,posel světla“ není nic jiného než jiný název pro Lucifera (satan). Ukazuje, na čem rezonuje.

(Další lež, Posla světla jsem založila v roce 2009, což si můžete ověřit v archivu, zatímco na výše zmíněném křestu knihy jsem byla o dva roky později, v prosinci 2011. V témž roce jen o chvíli dříve, v září, se konalo i Mandalení, po kterém Alue strávila spolu s „destruktivní Lúmenn“ několik hodin v hospodě, viz fotky z akce.)

 

Lúmenn na mě má spadeno už od doby co jsem si založila stránky jako malá, pomlouvá mě na svých blozích pravidelně, minimálně každý rok o mně napíše něco, kde se mě snaží očernit.
(A zase lež, o Alue jsem napsala jediný článek na svém osobním blogu, v němž jsem ji ještě ze slušnosti vůbec nejmenovala, protože se jí netýkal přímo, ale týkal se cenzury na blozích, což je i její výrazný rys, naopak ji v mnoha starších článcích doporučuju a odkazuju na ni, namátkou v článku o psychických upírech z roku 2010. Dokonce jsem ji svého času i aktivně (a naivně) bránila, jak je patrné z této diskuze z roku 2011 na blogu Autorského klubu).

Očividně ji pohání nenávist a závist, protože nedosáhla úspěchu a nemá znalosti

(k tomu je snad škoda se vyjadřovat, ale úspěchu i znalostí mám vrchovatě, děkuji za optání:))

Uvažovala jsem že články zanesu na policii, ale nechci si s ní zbytečně špinit ruce, nakonec odkryla svoji skutečnou tvář světu. Články které publikovala jsou v podstatě opisem textů z osudu.biz. Tito lidé se s ní spojili a materiály jí poslali.
(Kromě přímé nahrávky z přednášky tomáše marného, na niž jsem našla odkaz v jedné diskuzi, není od lidí kolem osud.biz jediné písmenko, ty lidi ani vůbec neznám a nikdy jsem s nikým z nich nemluvila. Stačí si tyto stránky otevřít a zjistit, že text mého článku a jejich článků se nikterak neshodují, nehledě na to, že 90% mých citací je přímo z webu Alue či Marného přednášky)

Kolektiv kolem stránek osudu.biz jsou placení lidé, kteří mají za úkol zničit weby zvědavec.org, orgo-net.blogspot.cz, osud.cz a aluška.org. V podstatě hlavní alternativní proudy, které mají kvalitní data a pomáhají lidem. Neštítili se ničeho, ani lhaní, ani podávání lživých podnětů do tisku, vyhrožovali mi i ublížením na zdraví, pokud svoji činnost nezastavím. Lúmenn je teď na jejich straně a jsem si jistá, že jen blázen by jí dnes ještě věřil nebo ji měl za dobrého člověka, pokud recykluje starou špínu od notoricky známé skupiny placených trollů, kteří mi před lety velice ubližovali a dokonce se jim i podařilo mi dočasně ukrást doménu Alue.cz, díky čemuž jsem se musela nouzově přejmenovat.

(Lúmenn je na straně pravdy a znovu opakuje, že netuší, kdo stojí za osud.biz a nikdy se o to nezajímala. Pokud by mi ně
kdo ale chtěl platit za psaní článků, nechť se ozve, ráda mu pošlu fakturu, narozdíl od těch „placených trollů“ (zajímalo by mě kým:D) u klávesnice sedím zadarmo;))

Článek o Lúmenn psát určitě nebudu, nikdy jsem takové věci nedělala, nepomlouvám na svém webu cizí lidi

(Skutečně ne? Ani kluka, který za ní přijel a dostal za odměnu dokonce hned pětidílný(!) článek o tom, jak hrozný den to byl?).

Nehodlám se snižovat na její úroveň a ani k tomu nemám důvod, Lúmenn kope celé roky kolem sebe (Fakt? Kdy a kde? To si ráda přečtu:)) a k ničemu to nevedlo, jenom tím ukazuje jaká ve skutečnosti je. To ale se mnou jako fyzickou osobou nemá nic společného, je to jenom její mindrák, její zloba, její jed, její závist.

(Pochopitelně Alue každý, kdo s ní nesouhlasí závidí. Pořád se ale ptám – co? Co bych jí asi tak měla závidět? To, že moji rodiče jsou narozdíl od jejích stále oba naživu a mám s nimi i s celou svojí rodinou skvělé vztahy? Že jsem díky bohům prožila úžasné dětství, na něž Alue štěstí neměla? Že si plním jeden svůj sen za druhým, mám svoje úspěšné podnikání, vysněný domov, milujícího partnera, dostatek financí na vše, co potřebuju? Že můžu projít ulicemi města, aniž by mi z toho bylo špatně? Co bych tak Alue měla závidět?)

Já se toho nechci účastnit. Když se mě někdo zeptá soukromě, řeknu mu jak to je, ale na webu nemám důvod něco psát. Jak už jsem řekla, nedělám podrazy, neřeším si nějaké mindráky nebo závist na veřejnosti a Lúmenn je navíc velmi malá ryba, kterou čte tak 200 lidí (popravdě 350-500, jak kdy, ale to je drobnost;)) a takových malých ryb mě pomlouvá hodně. Kdybych měla psát antičlánek na všechny co mě kdy pomluví, tak by na Aluška.org byly tyto články v jednom kuse. Odvádělo by mě to pryč od mé skutečné práce a od toho čemu se chci věnovat. – A to je to co tito pomlouvači chtějí. Vzít mi energi, elán a chuť tvořit, zatáhnout mě do své špíny, ale já se nenechám. (Mohu-li mluvit za sebe, tak chci, aby lidé nebyli manipulování sektáři a nedostávaly vylhané informace).

Jestli máš ještě nějaké další otázky, sem s nimi, ale já ty články na jejím blogu číst nebudu, beztak tuším co v nich asi je, nic s tím nenadělám a nemám důvod nechat si tím brát energii a nechat si od někoho bezdůvodně ubližovat.

Tak – opět si můžete udělat názor sami. Na jedné straně snadno dostupné a ověřitelné zdroje a holá fakta, na druhé straně uraženecké řeči a ve světle pravdy snadno rozpustitelné lži. Pokud někdo váhal a potřeboval přesvědčit, kde se skrývá ona v mailu tolikrát propíraná destrukce, snad mu tento článek nabídl odpověď. Děkuji všem, co se dívají otevřenou myslí:)

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

166 thoughts on “Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

 1. Milý Zdeňku, myslím, že je rozdíl mezi tím kritizovat druhé a varovat lidi před zloději, lháři a podvodníky. Každý máme svoje, to jistě, ale lži patří mezi něco, co bychom tolerovat v žádném případě neměli. Zvlášť, když ty lži někdo šíří přímo o nás samotných.

 2. Zdeňku, mnoho z nás je přesvědčeno, že je důležité před touto osobou varovat, balamutí totiž lidi nesmysly a hlavně mladé, kteří jsou snadno ovlivnitelní a nemají tolik zkušeností a znalostí, aby ty informace uměli vyhodnotit. Obě autorky sleduji už hodně let a u Lúmenn na rozdíl od Alue nemám důvod si myslet, že má zájem lhát a manipulovat a také je nepochybně vzdělanější, schopná kritického myšlení a nenaletí na kdejaký konspirační blábol (které právě Alue s chutí šíří, a že jich už tam bylo požehnaně za tu historii jejích stránek).
  Její texty jsou zaměřené proti vědám (historickým, lingvistickým i přírodním), proti všem ostatním náboženstvím a duchovním cestám kromě toho jejího (ale byly třeba i případy, kdy zvěřejnila dokonce i něco z křesťanského zdroje, což jinak nenávidí, protože se jí hodilo, že tam byla kritika nějakého New Age směru), kupodivu v lecčem se shoduje s ultratradičními konzervativními křesťanskými odnožemi, ač jinak křesťanství velmi manipulativním překrucujícím způsobem očerňuje. (Sama vím, že tam existují jevy a tendence hodné kritizování, a zvlášť vzhledem k tomu, že jsem křesťan svými přesvědčeními spíše progresivního typu, si to uvědomuji, ovšem její texty i ty které, kdoví od koho přebírá, to podávají naprosto zcestným způsobem.

 3. Rád se s tebou sejdu Zdeňku. Pokud bys měl zájem si udělat náhled z ptačí perspektivy. Někdy obsáhnu celou republiku, ale teď mám zrovna blíž k jihu Moravy. Navrhni restaurační, kavárenský podnik, pokud máš zájem opravdu diskutovat, ne jen tak písnout do kláves. Příští víkend nemůžu. Ale pak třeba v týdnu, v podvečer. Mám málo času, ale na tebe si ho udělám.
  Měj se…

  https://www.youtube.com/watch?v=vRkOjSPdNU0

 4. Dreamland: ahoj, nevím kdo jsi, ale ty musíš být buďto někdo, kdo vůbec neví o čem píše, nebo někdo od skupiny marný)koukal) loskotová, kteří píšou do různých komentářů pod jinými jmény tak, aby vytvořili dojem, že všechno je jinak, než pravda, kterou o loskotce lidi píšou.

  Píšeš o intuici, ale vůbec nevíš co to je, sám ji nemáš. Píšeš u ní o transformaci zrání myšlenek a vůbec jsi nepoznal, že VŠECHNY myšlenky a všechno o čem píše NENÍ z její hlavy a NIKDY nebylo. Ta blbka KRADE myšlenky lidí z blogů, knížek. Co dobrého se chystá? její další kradení a kopírování?
  a píšeš o tom, že si založí rodinu. ty jsi ještě nepoznal, že loskotka je PSYCHICKY JEBLÁ a takoví lidi nesmí mít děti: Vždyť ona by svému dítěti mohla ublížit! Tak, jako zabila svoje morče, ublížila mladé holce hloupou radou a jinak ubližuje lidem.

  ty bys takové blbosti neměl vůbec psát, nevíš o čem píšeš!

 5. Ke komentáři: 22.11.2018 (12.38)
  Dáváš jen vodu na mlýn toho, proti čemu se stavíš. Uvažuj moudře. Chápu tvoji situaci a myslím, že znám i tvé jméno, protože někdo jako ty se v jedné diskusi opravdu představil.
  Kde bereš, že nemám intuici.

  Na rozdíl ode mě si neuvědomuješ složitost situace. Která by se zjednodušila, kdyby lidi upřímně a otevřeně komunikovali a mohli komunikovat, když k normální komunikaci budou všichni ochotni.
  Svět není černobílý. Ať se na něj dívá jakákoliv strana. Já svět černobíle nevidím. A co jsem poznal , nebo nepoznal si ponechávám pro sebe. Protože ani to není tak jednoduché, co jsem poznal. Situace není vůbec jednoduchá.
  Promiň , že neházím kameny. Protože to není řešení.
  Hrozně tě trápí, že nevíš, kdo jsem. Ale víš dost, protože já o sobě nelžu. Ale ty sebe nepublikuješ, protože víš, že hned by se někdo mohl za něco chytit, takže tvoje odvaha je nesrovnatelně nižší než ta moje. Moji známí vědí, co píšu.
  Zas tak tajemný nejsem. Můj cíl, je , aby všechno dopadlo dobře. Na rozdíl od tebe znám jaké taktiky jsou voleny. Vím, i jak zastavit některé lidi. Ale neberu svobodu. Nechci, aby přišel kdokoliv k úhoně, nejsem na straně zla.
  Tyhle věci se nedají ani z jedné, ani druhé strany vyřešit veřejně. A já píši tak asi jedno procento toho, co vím. Nechci, aby žádná ze stran udělala jakoukoliv blbost, kterou bychom už neopravili, nebo by někdo přišel k vážné újmě. A to je taky moje intuice.
  Jdu mnohdy těmi nejtěžšími cetami, které nejvíc bolí, aby všechno dobře dopadlo. A pokud na konci cesty není urovnání a odpuštění, tak ta cesta vede jen do pekel.

  Děláš jednu zásadní chybu. A to je ta, kterou dělají i ti, proti kterým házíš slova. Střílíš ostrejma do vlastních řad, protože nemáš odvahu se postavit a vyjednávat.
  Nebojse, je nás fakt víc, kdo známe obšírně pravdu.
  A nediv se, že tě neoslovuji v ženském, nebo mužském rodě. Nechci tě odhalit.
  Buď konstruktivnější. Výkřiky nic nevyřeší. Ale víš, co ti povím, neklaď mě na žádnou stranu. Ty strany jsem si já nevymyslel. A já chci, aby lidé byli pospolu a měli se rádi.

  Ale ty chceš, aby někdo jiný něco řešil. Je otázka, zda máš ochotu něco řešit ty.
  Děláš z lidí blbce, myslíš, že ostatní nevíme podrobnosti, o co jde? Obávám se, že daleko víc než ty. Lidi, jako jsi ty vyvolávají jen občanské války. Protože jsou naštvaní na někoho a napadají úplně jiné lidi.
  Některé lidi člověk nepředělá, zvlášť , pokud to mají od dětství zakořeněné formou zášti. Ale přesto, že jsem od života dostal spoustu kopanců do břicha a do hlavy, tak jsem nezačal nenávidět. Mě nezlomí žádná ze stran. Prošel jsem daleko větším zlem v životě, než nějaké handrkování lidí. Nejsem mesiáš, ale chci naději pro lidi, aby se zalíbila láska těm, kteří ji dost nepoznali.
  Může mě to stát i život, ale k čemu by mi byl život bez lásky.
  Nevztekej se, anebo se vyvztekej, ale zkus porozmýšlet o metodách dorozumívání.
  Že si založí rodinu píšeš ty. Všimni si vždy pozorně celého kontextu a významu toho, co kdo píše.
  Kladeš mi slova do úst, přesněji, jak se říká do klávesnice. Proč lžeš o tom, kdy si vymýšlíš, zda jsem poznal nebo nepoznal, o tom, kde bere myšlenky. O tom se s tebou bavit nechci, kde bere jaké myšlenky a jestli si pořídí rodinu nebo ne, zde nikdo nerozhodoval, tak nepřekrucuj. Nafukuješ a snižuješ důvěryhodnost svých slov. proti čemu safra bojuješ, když nevyčistíš svoje svědomí. Jak chceš čelit zlu, nebo čemu vlastně ty chceš čelit, když se tak chováš.

  Zaměř se na to, co kdo tobě udělal a co s tím zkusíš udělat. Neútoč na úplně jiné lidi.

  Vtahuješ mě do svého vzteku a používáš mě jako svůj nástroj a kryješ se za mým tělem, kdy očekáváš, že ti budu něco vyvracet a ty buď budeš útočit tak, že mě budeš sunout na svoji protistranu jako živý štít a ty se budeš za mnou maskovat a tvrdit, že já něco říkám. A ty budeš jen provokovat ty na které útočíš, aby pálili do tvých živých štítů.
  Nebo mě budeš dál bezdůvodně napadat. Zkus se zkrotit a raději si uspořádej, co konkrétně tě mrzí, zraňuje a co se s tím dá dělat. Nepíšeš to , jako svoji zkušenost, ale hned napadáš lidi.

  A jestli se se mnou nehodláš bavit osobně a nemáš v sobě kus odvahy povykládat, tak ti je těžko poradit, co ty vlastně vyřešíš. Jestli chceš, promluvme si. Já tě pozvu na čaj, na kafe , ty se zklidníš a uvidíme, co by ti pomohlo. Ale nevtahuj mě do svých emočních programů, s tím neuspěješ. Pokud nechceš dosáhnout nakonec míru , pak se ztrácíš.
  Nevtahuj mě do svých bitev. Už toho mám pokrk. Kvůli takovým, jako jsi ty už jsem měl dlouho velké starosti. Když to přeženeš na kteroukoliv stranu, zastavím tě. Astala vista bejby. (usměvavý smajlík)

  Takže bavme se v rozumných mezích a nejlépe osobně. Veřejně každý řekne jen kousek, protože nikdo nechce publikovat vše a pak ten, jen kousek, zas někdo překroutí a tak pořád dokola. Takže hlavně konstruktivně. Pokud nezačnou normální dialogy a nejlépe osobně a diskrétně, nevyřeší se nic a bude se přešlapovat takto dalších padesát let.
  Díky za tvé porozumění a přemýšlej o samých dobrých věcech.
  Uvolni se a zkus se chvíli pobavit : https://www.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg

 6. Pratele zdravim Vas,ten pan dreamland ci Lumen,nevim,asi nebudete spatni,vite,je velmi mnoho nazoru a jeste vice uhlu pohledu.Ja sympatizoval s Alue proto,ze mi pripada sympaticka,je fakt,ze jsem od ni necet uplne vse.Navic,neznam ji osobne,kdyz jsem ji chtel poznat osobne s tim,ze bychom si vymenili info a zkusernosti,tak to zamitla,ze s lidmi po netu s e osobne neschazi,ale psat se mnou,to ano.Takze tim sem si o ni udelal obrazek a je asi po vsem.Vite,nechci vas nikoho kritizovat,vzdyt sam mam spoustu much,ktere jsem zatim nevychytal,sam bych potreboval obcas poradit atd.Me zajmy jsou-kryptozoologie,zoologie,vse,co souvisi s prezitim dinosauru a mamutu do dnesni doby atd.S kymkoliv z Vas,opakuji,s kymkoliv,jsem ochoten se sejit a probrat,popripade vymenit si zkusenosti.Dole uvadim mail,budete li chtit,poslete mi prosim zpravu,diky,mejte se pekne,zdravi Z.Burian.

 7. A propos,meli bychom se vsichni nekdy sejit a zacit trochu pozitivne.To,jestli ta slecna loskotova je skutecne takova,tak to me dost mrzi,mel sem o ni trochu jinou predstavu,ale tim,ze se nechce sejit,byt sem se k ni po emailu choval mirumilovne,asi neco znaci.Decka nevim,fakt nevim,mam v tom hokej.Zdravim timto Lumen,pana Dreamlanda a dalsi pozitivni bytosti.Zdenek Burian,vlastni rukou.

 8. Zdenku:
  mailik tu nevidim. Já se s tebou sejdu určitě rád. Je pravda, že teď jsem to měl časově hodně napnuté, že se sem dívám po dlouhé době. Většinou, když píšu komentář, i když je někdy delší, tak ho napíšu do pěti minut. Josou věci, které se dají probrat v diskusi, jsou věci, které pak už je lepší doprobrat v e-mailu a pak jsou věci, které je nezbytně nutné probrat jedině osobně. Obvykle ten , kdo není schopen uvolněné diskuse, kde si strany naslouchají je příčinou déletrvajících problémů, které vytváří sobě i druhým. A to zejména takové, které vůbec nebyly a neexistují.
  Pak se řeší věci přes jiná média, přes sankční systémové metody úplně zbytečně a končívá to tak, že iniciátoři se potkávají a zjišťují, že žádný problém ve skutečnosti nebyl. Lidé řeší metodou mlčení, boj, mlčení, boj.
  Trucování , křik, trucování , křik. Pokud to ve společnosti zmizí a už na tom řada aktivních lidí více posledních let pracuje, pak bude na světě lépe a víc pochopení, víc láskyplných řešení, méně přetvářky a rétoriky .
  V diskusích pomůže lepší technika vkládání příspěvků a jejich správa. Pomohou i prostředníci nad věcí. Nejhorší jsou situace, když se někteří lidé zaseknou uvnitř a na venek říkají, že jsou jiní, než jsou a než se chovají v přímém jednání s lidmi a zacházení s lidmi.
  Opravdu velké a hezké věci se dějí , když si lidé sednou v nějakém příjemném prostředí, kde se odreagují a mohou si povyprávět a ty cesty se objeví samy při tom rozhovoru. A když řeknu, že se sejít chci, tak to myslím opravdově, ne jen že to říkám, nebo možná. Však se nemusí probrat všechno a dá se domluvit , jaké další informace se nastřádají do příště, aby bylo příště už jasněji. Někdo třeba o sobě říká: “ lidé se se mnou chtějí sejít protože mě chtějí, nebo protože jsem skvělý/skvělá, nebo veliká hvězda ve vaření klobás“ . A to říkají o lidech i v případě, že o nich šíří drby bez důvodů a ti lidé se chtějí domluvit a uvést vše o své osobě na pravou míru a domluvit se, aby nebyli donuceni osobou volit cesty práva. Anebo dokonce měli spolu úzký přátelský vztah a tak i když mají pádné důvody a důkazy k žalobě, chtějí se raději sejít a promluvit si , přece nebudou žalovat nastávající, nebo nastávajícího, osobu blízkou, někoho z rodiny, přátel, kolegů , kolegyň, na kom jim záleží a tak raději trpí. Jsou různé příběhy. Nebo si lidé dovedou osobně vysvětlit i složité otázky ohledně toho, co kde zjistili a jeden má málo informací a ztrapní se tím a tím i ostatní kolem sebe, když něco důležitého nechce vidět ani slyšet. Jo Zdeněk Burian kreslil mamuty, škoda, že zemřel. http://www.zdenekburian.websnadno.cz/

  Trpělivost a upřímnost pomáhá v porozumění.
  Poslechni si třeba nějakou pěknou muziku a pak vyprávěj.

 9. Zdenkovi:
  A ještě poradím Zdeňkovi na půdě rozhraní mezi jednou a druhou stranou raději nepoužívat slova pozitivní a negativní bez vysvětlení, zvlášť pokud píšeš, že jsi byl i na té straně, kde se mluví jiným jazykem, než ve světě. Protože jde o hranici území dvou zemí s odlišným jazykem. Jeden ten světový, kde pozitivní a negativní má celou řadu významů v mnoha situacích a použitích a logických spojeních a na území té druhé strany používají zjednodušeně pozitivní, jako destruktivní a negativní, jako konstruktivní.
  Také tam znamená slova fosílie , nebo přežití dinosaurů totéž , co v politice.

  Takže nějak si přidej těch záporných iontů a přidáš si trochu negativního náboje. Záporně nabité částice jsou pro léčení důležité, nicméně v lidském těle je rovnováha pozitivních a negativních nábojů. Spíše jde o přebytek náboje, nerovnovážné rozložení náboje,který pak udělá výboj při bouřce.

  Když jsi ve společnosti, kde se mluví obvyklým jazykem, tak pochopitelně hovoříš jazykem všech, protože nelze jinak. Není to možné hovořit jinak. Jako v babylonii při zmatení jazyků. Třeba požádáš o záporné vyřízení tvé žádosti o výplatu a oni ti nic nedají. Požádáš a poděkuješ o kladné vyřízení a proč ti nevyhovět , že.
  Někde plus znamená přítomnost částice, nebo čehokoliv a mínus nepřítomnost. Plus přídavek , mínus úbytek.
  Když je ti teplo, je nad nulou, je to plusová teplota a ty se raduješ, že je teplo. Nehodnotíš to záporně, negativně. U krevních testů, se říká, negativní test, pozitivní test ohledně hladiny látek, nebo patogenů. To je dané a s tím nehneš.
  U elektřiny je ještě větší luxus v nedorozumívání mezi lidmi v tom, že směr proudu si představuje každý , jak umí. Proto vznikla nějaká dohoda, že proud poteče od plusového kontaktu k mínusovému , vnějším obvodem , protože vnitřním obvodem baterie také teče, ale tím pádem od mínus k plus, jako když taháš řetaz na dvou kolech jízdního kola. Směr šipky pohybu je po obvodu na dráze stejný, ale z pohledu vevnitř je řeč od mínus k plus a vnějším obvodem od plus k mínus.
  Proč od plus k mínus? Když elektrony jsou přece záporné a ty se pohybují vnějším obvodem vodičů, eventuelně polovodičů, kapacit, indukcí a rezistorů ke kladnému pólu baterie. No protože když putují elektrony ke kladnému , tak chybějící záporný náboj ( a tím převažující kladný ) se přesunuje opačným směrem k zápornému pólu. Baterie se vybíjí, rozdíly potenciálů na obou pólech se vyrovnávají, napětí klesá, okamžitá hodnota nabití – kapacity baterie klesá.

  A tak se mohou všichni tak dlouho dohadovat o kladném a záporném v mnoha situacích, dokud se nedohodnou, jak to v těch konkrétních situacích chápat a jak se v tom dorozumívat, ale dobrá zpráva je, že už to lidstvo udělalo a ty dohody platí a nic se na tom nezmění. Změnit mohou lidé své postoje, aby jim to přineslo užitek. A tak kladný člověk je ten, který se snaží vyhovět , kde je potřeba. Dávající do plusu, je přínosem. Společnosti přidává i sobě, je plusový , kladný – pozitivní.
  Ohledně záporného náboje je pravdivá jedna věc. Záporně nabitými ionty se léčí. V kyslíkovém ovzduší, záporně nabitým nábojem v prostoru určitého tvaru, u hrany ( na dlouhý popis ). Také jsou ionizátory ovzduší. Křemíková pasta a křemík v jiné podobě. V záporně nabitém prostředí a s takto nabitými léčivy se lidé cítí lépe.

  Zde ionty křemíkové pasty na sebe váží škodliviny a patogeny.
  https://www.youtube.com/watch?v=E-wYebkGqxo
  Jinak zůstává pravdou, že náboje se neustále v přírodě vyrovnávají a platí pravidla, že energie zůstává zachována, jen mění svoji formu. Vtipně by se dalo říci, že na světě se pořád něco mění, ale pořád je to vlastně to samé.

 10. Tam u té pasty Enterosgelu, tam musím upřesnit, že adsorbce nastává porézností materiálu enterosgelu, zachycení částic škodlivin může nastat mechanicky podle velikosti molekul, uchycení na křemičitém povrchu polarizací částic nerovnoměrným rozmístěním elektronů, eventuelně uchycením iontu s opačným nábojem. Každý zdroj uvádí kousek. A něco na přednášce od jednoho vědce.

 11. Cau,tady Z.Burian,popravde receno,je to na delsi uvahu to,co jsi mi psal,pak to projdu pomale a jeste jednou.Pana Z.Buriana znam,vzdyt jeho ztvarneni mamutu a dinosauru jsou patrne nejtrefnejsi,to primo citim z techto obrazku.Email:zburis&seznam.cz

 12. Zdeňku:
  Až budu mít chvíli tak ti písnu návrh, kde se vidět. Žádný e-mailový tenis neplánuju.
  Teď vyřizuji požadavky těch, kdo chtějí trochu s jejich nadsázkou víc, než je možné, ale snažím se jim vyhovět a to mi zabírá celé dny, takže teď týden by to šlo jedině, kdybychom se večer potkali na ulici, tam , kde zrovna budu. Ale snad jak bude obleva, tak ti napísnu.
  A můžem se mrknout na ty dinosaury zblízka v parku. Můžeš se s nimi i vyfotit.
  https://www.youtube.com/watch?v=fc6M2BjmZh8

  Něco ti můžu pa říct i o dreamlandu.

 13. Zdeňku:
  Máš tam poslaného toho diskrétního mejlíka. Kdybys mě zítra nikde nezastihl na parketu, nebo mimo něj, nevadí, máš tam možnost si stanovit město, místo i čas , jak tobě bude vyhovovat. Konkrétnosti jsem ti beztak nemohl psát, jedině osobně to bude mít smysl. Držím ti palce.

 14. ahoj všem tady, tak zde je rozhovor (pozor je NEDÁVNO PŘEPSANÝ! A je v něm plno lží a názorů, které jako vždy Karolína Loskotová UKRADLA jinde) všechno v rozhovoru je cíleně psané tak, aby to vypadalo, že ta podvodnická nána Alue, která je normálně takový „blbeček“, něco umí a něčemu rozumí. Čí je ten rozhovor práce, kdo ho psal nevíme, ale ta hloupá plagyátorská podvodnice Alue ne, nebo jí někdo pomáhal, jako vždycky.
  Bohu žel, muž který si říká MALÉ SRDCE asi taky patří ke skupině šmejdů Marný, Loskotová a další. Vystupuje i na plagyátorském blogu plném podvodů a lží aluška. org. Takže, buď k nim patří a podílí se na hnusné a amatérské manipulaci s lidma, nebo je taky možné, že je to nějaký hodně labilní člověk, který je dobře ovlivnitelný těmi šmejdy a nechá sebou manipulovat. Jinak by nedovolil tenhle starý rozhovor přepsat a dát ho tam v nové podobě.
  Tihle lidi jsou nejhorší hlupáci a zároveň šmejdi, jaké známe. Jsou zlí, kopírují, opičí se, lžou, kradou práci jiných. Loskotová je hloupá nána, která se přes internet vydává za úplně někoho jiného, než je běžně mimo internet. Je hloupá a v hlavě má „hovna“.

  Číst ten rozhovor nemá moc cenu celý, protože nic z toho, co je tam napsané, NENÍ PRAVDA. Nejhnusnější jsou nové komentáře pod tím rozhovorem nějakého astona a malé srdce mu tam ještě odpovídá a „děkuje“ za „krásný“ rozhovor. To je nej hnus. Z toho chlapa malé srdce máme husí kůži. Manipulace a lži!

  Napište jim tam něco do komentářů, šmejdům, až budeme mít víc času, taky napíšem.
  Nemáme to marné.

  https://male-srdce.cz/rozhovor-s-alue/#comment-130

  ten jeho blog se snad jmenuje malesrdce.com

  trest přijde

 15. MANIPULACE, LŽI
  Alue k. Loskotová, která se 11 let válí doma na řiti a má hodně času přetáčí starší videa, jedno z nich najdete s názvem (Aluška.org AlueButterfly Odpovědi). Nacpala do něho všechno KRADENÉ A VYMYŠLENÉ, OPSANÉ OD JINUD. Ta stárnoucí bába Alue to má v hlavě „vybrakované“.
  Titulky v úvodu píše: „námět: Společná práce čtenářů.., doprovodný obraz“ (to slovo vzala kde? Kde to zase ukradla, koho kopíruje! Má to ukradené z knihy, blogu, časopisu!? Tady je úplně jasné, že to nemá ze své prázdné hlavy. Dál píše: „snímek je určen k volnému šíření“ (zase okopírované slova, je to plagyátorka) Pokračuje: „Pár slov k obrazovému záznamu“ (zase okopírované vyjadřování od někud) Pak se falešně „omlouvá“, že mluvené slovo bude zasahovat do obrazového záznamu (zase okopírované vyjadřování někoho jiného) Prý: „proto jsou občasné vtipné repliky součástí filmu pro jeho okořenění“ (není její, zase ukradeno od jinud) Snaží se být vtipná, protože lidi ji kritizujou, že si pořád na něco „hraje“ a vtipná není. Tak aby dokázala, že vtipná je (ve skutečnosti NENÍ), tak se okopíruje nějaký vtip od někoho jiného. Všechno, co tam pak píše je okopírované, nemá to ze své hlavy, pak mluví nějaké otázky, které si sama vymyslela, možná kromě první a odpovídá na ně podle toho, co vyčetla v knížkách, blozích. Překrucuje, lže, je tam něco i o duté zemi, protože lidi na ni nadávají, že lže, tak se manipulacemi a hloupým lhaním vykrucuje z pravdy, že tvrdila, že my žijeme v duté zemi. Teď to zní tak, že ona vlastně svůj názor nevnucuje, je to prý jenom její názor. Zase lži! Pak tam říká, že lidi mají používat selský rozum, zase někde opsala. Ona ho ale nepoužívá. Na konec tam nacpala „propagaci“ svého blogísku plného lží, kradených zkušeností jiných blogerů, spisovatelů. Píše tam také, že ona jediná čerpá ze svých zkušeností, ostatní jsou kopie. Je to strašné, ona je opravdu hnusná ZRŮDA, jak o ní lidi říkají, je to pravda. Ani ten hlas, kterým mluví není její, má ho nacvičený. Někdo už to o ní psal a je to pravda. Ona je opravdu hrozná pič…
  To video natočila kdysi, už hodně dávno a teď to „jako“ vypadá, že vlastně už tehdy byla taková „rozumná“ a tak „hezky“ se vyjadřovala a psala. Tento debil je opravdu velmi nebezpečný pro všechny. JENOM škodí, lže, překrucuje. Samotnou by jí taková manipulace asi nenapadla, ona sice lže asi odjakživa, ale to své lhaní by udělala jinak. To poradil pán Tomáš marný alias rené koukal. Jestli o ní zase někdo napíše pravdu, tak se zase natočí, nebo přetočí video, napíše článek plný překrucování, lhaní. Převlíkají kabáty, lžou, kradou. Alue Loskotová je retardovaný šmejd, je to pravda, pravda, pravda.
  JSOU TO ŠMEJDI ŠMEJDI ŠMEJDI ŠMEJDI ŠMEJDI
  Do vězení s nima! Do vězení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *