Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

Tenhle článek mi popravdě leží v rozepsaných už několik měsíců a já strašně dlouho přemýšlela, jestli jej nakonec zveřejnit či nikoli. Ale vzhledem ke spoustě pozitivních ohlasů na sérii článků Alue lží zbavená, která zaznamenala značný úspěch, jsem se nakonec rozhodla, že přidám další kamínek do mozaiky, ačkoli se opět nejedná o nic, co bych psala s radostí.

Než přistoupím k článku samotnému, chtěla bych poděkovat vám všem, kteří jste komentovali a podporovali mě, všem, kteří jsem mi poslali své virtuální objetí po mailu. Ani jsem nečekala, že ty články si přečte tolik uvědomělých lidí, kteří dlouho vidí to, co já a že jen naprosté minimum reakcí bude negativních. Děkuju!

 

Zejména bych ale velmi chtěla poděkovat čtenářce, která mi před časem celá zmatená zaslala reakci Alue na tuto sérii a ptala jsem mě, jak to tedy všecko je. A protože reakce Alue byla plná lží, a to lehce vyvratitelných lží, ráda bych na ní demonstrovala, s jakým člověkem to máme všichni co do činění. Pro všechny podobně vyděšené čtenáře mám jednu radu – když nevíte, co je pravda, pracujte s ověřitelnými fakty. V mém seriálu si můžete všechno ověřit přímo u Alue na webu, v přednáškách tomáše marného, téměř nic, co nemohu dokázat, v článcích nenajdete. Na všechno odkazuji, všechna tvrzení jsou ozdrojována – a to nikoli na pochybných serverech ze spolupráce s nimiž mě Alue ve své reakci nařkává, ale přímo na jejím vlastním webu. Podle toho můžete snadno zjistit, jak věci jsou – narozdíl od Aluina mailu, kde se vrší lež na lži. Ještě jednou díky za tento materiál, na který se nyní pojďme podívat podrobněji.

Tento e-mail mi poslala čtenářka, která si přeje zůstat anonymní a já to budu respektovat, proto se mě na její identitu prosím neptejte. Zaslala Alue na mail otázku, jak je to s tou mou sérií článků. Následující email dostala od Alue jako odpověď, kterou mi přeposlala. Cituji doslovně a nic nevynechávám. Mail Alue je kurzívou, moje reakce je tučně.

A ještě printscreen mailu, o který jsem požádala, aby skutečně nemohla vzniknout pochybnost;)

(jméno čtenářky a přesný čas mailu byly na žádost anonymizovány)

 

Stránky Aluška.org píšu od svých 13 ti let pouze já sama. Tomáš marný je můj dobrý známý, se kterým si občas půjčujeme materiály. Nezapírám, že je to člověk co mi v životě velice pomohl a několikrát mi zachránil život.
Slečna Lúmenn mě osobně viděla asi 2x na krátkou chvíli, musela jsem s ní poté přerušit kontakt, protože jsem rychle poznala že je hodně destruktivní, má dokonce křivý obličej a nos, což je znak lhářů a podvodníků.
(Lež číslo jedna, Alue se mnou přerušila kontakt až po několika letech docela intenzivní mailové komunikace, dokonce víla, kterou má ve znaku svých stránek, je ze stejného brushe do programu photoshop, který používám (zájemci nechť porovnají) a který jsem jí na její žádost zaslala. I současný banner jejích stránek vychází z mého návrhu, původní soutěž jíž jsem se před lety účastnila bohužel již na jejím webu není. Ovšem asi nejzajímavějším důkazem toho, jak Alue „hned poznala“, jak děsivá bytost to jsem, je její vřelé poděkování mé osobě na křestu její knihy v roce 2011.)

Já se těmto lidem snažím vyhýbat protože nechci mít problémy a zpětně to považuji za chybu, že jsem se kdy vůbec zkoušela s ní blíž poznat. Když si založila blog posel světla, dala jsem od ní hned ruce pryč, protože ,,posel světla“ není nic jiného než jiný název pro Lucifera (satan). Ukazuje, na čem rezonuje.

(Další lež, Posla světla jsem založila v roce 2009, což si můžete ověřit v archivu, zatímco na výše zmíněném křestu knihy jsem byla o dva roky později, v prosinci 2011. V témž roce jen o chvíli dříve, v září, se konalo i Mandalení, po kterém Alue strávila spolu s „destruktivní Lúmenn“ několik hodin v hospodě, viz fotky z akce.)

 

Lúmenn na mě má spadeno už od doby co jsem si založila stránky jako malá, pomlouvá mě na svých blozích pravidelně, minimálně každý rok o mně napíše něco, kde se mě snaží očernit.
(A zase lež, o Alue jsem napsala jediný článek na svém osobním blogu, v němž jsem ji ještě ze slušnosti vůbec nejmenovala, protože se jí netýkal přímo, ale týkal se cenzury na blozích, což je i její výrazný rys, naopak ji v mnoha starších článcích doporučuju a odkazuju na ni, namátkou v článku o psychických upírech z roku 2010. Dokonce jsem ji svého času i aktivně (a naivně) bránila, jak je patrné z této diskuze z roku 2011 na blogu Autorského klubu).

Očividně ji pohání nenávist a závist, protože nedosáhla úspěchu a nemá znalosti

(k tomu je snad škoda se vyjadřovat, ale úspěchu i znalostí mám vrchovatě, děkuji za optání:))

Uvažovala jsem že články zanesu na policii, ale nechci si s ní zbytečně špinit ruce, nakonec odkryla svoji skutečnou tvář světu. Články které publikovala jsou v podstatě opisem textů z osudu.biz. Tito lidé se s ní spojili a materiály jí poslali.
(Kromě přímé nahrávky z přednášky tomáše marného, na niž jsem našla odkaz v jedné diskuzi, není od lidí kolem osud.biz jediné písmenko, ty lidi ani vůbec neznám a nikdy jsem s nikým z nich nemluvila. Stačí si tyto stránky otevřít a zjistit, že text mého článku a jejich článků se nikterak neshodují, nehledě na to, že 90% mých citací je přímo z webu Alue či Marného přednášky)

Kolektiv kolem stránek osudu.biz jsou placení lidé, kteří mají za úkol zničit weby zvědavec.org, orgo-net.blogspot.cz, osud.cz a aluška.org. V podstatě hlavní alternativní proudy, které mají kvalitní data a pomáhají lidem. Neštítili se ničeho, ani lhaní, ani podávání lživých podnětů do tisku, vyhrožovali mi i ublížením na zdraví, pokud svoji činnost nezastavím. Lúmenn je teď na jejich straně a jsem si jistá, že jen blázen by jí dnes ještě věřil nebo ji měl za dobrého člověka, pokud recykluje starou špínu od notoricky známé skupiny placených trollů, kteří mi před lety velice ubližovali a dokonce se jim i podařilo mi dočasně ukrást doménu Alue.cz, díky čemuž jsem se musela nouzově přejmenovat.

(Lúmenn je na straně pravdy a znovu opakuje, že netuší, kdo stojí za osud.biz a nikdy se o to nezajímala. Pokud by mi ně
kdo ale chtěl platit za psaní článků, nechť se ozve, ráda mu pošlu fakturu, narozdíl od těch „placených trollů“ (zajímalo by mě kým:D) u klávesnice sedím zadarmo;))

Článek o Lúmenn psát určitě nebudu, nikdy jsem takové věci nedělala, nepomlouvám na svém webu cizí lidi

(Skutečně ne? Ani kluka, který za ní přijel a dostal za odměnu dokonce hned pětidílný(!) článek o tom, jak hrozný den to byl?).

Nehodlám se snižovat na její úroveň a ani k tomu nemám důvod, Lúmenn kope celé roky kolem sebe (Fakt? Kdy a kde? To si ráda přečtu:)) a k ničemu to nevedlo, jenom tím ukazuje jaká ve skutečnosti je. To ale se mnou jako fyzickou osobou nemá nic společného, je to jenom její mindrák, její zloba, její jed, její závist.

(Pochopitelně Alue každý, kdo s ní nesouhlasí závidí. Pořád se ale ptám – co? Co bych jí asi tak měla závidět? To, že moji rodiče jsou narozdíl od jejích stále oba naživu a mám s nimi i s celou svojí rodinou skvělé vztahy? Že jsem díky bohům prožila úžasné dětství, na něž Alue štěstí neměla? Že si plním jeden svůj sen za druhým, mám svoje úspěšné podnikání, vysněný domov, milujícího partnera, dostatek financí na vše, co potřebuju? Že můžu projít ulicemi města, aniž by mi z toho bylo špatně? Co bych tak Alue měla závidět?)

Já se toho nechci účastnit. Když se mě někdo zeptá soukromě, řeknu mu jak to je, ale na webu nemám důvod něco psát. Jak už jsem řekla, nedělám podrazy, neřeším si nějaké mindráky nebo závist na veřejnosti a Lúmenn je navíc velmi malá ryba, kterou čte tak 200 lidí (popravdě 350-500, jak kdy, ale to je drobnost;)) a takových malých ryb mě pomlouvá hodně. Kdybych měla psát antičlánek na všechny co mě kdy pomluví, tak by na Aluška.org byly tyto články v jednom kuse. Odvádělo by mě to pryč od mé skutečné práce a od toho čemu se chci věnovat. – A to je to co tito pomlouvači chtějí. Vzít mi energi, elán a chuť tvořit, zatáhnout mě do své špíny, ale já se nenechám. (Mohu-li mluvit za sebe, tak chci, aby lidé nebyli manipulování sektáři a nedostávaly vylhané informace).

Jestli máš ještě nějaké další otázky, sem s nimi, ale já ty články na jejím blogu číst nebudu, beztak tuším co v nich asi je, nic s tím nenadělám a nemám důvod nechat si tím brát energii a nechat si od někoho bezdůvodně ubližovat.

Tak – opět si můžete udělat názor sami. Na jedné straně snadno dostupné a ověřitelné zdroje a holá fakta, na druhé straně uraženecké řeči a ve světle pravdy snadno rozpustitelné lži. Pokud někdo váhal a potřeboval přesvědčit, kde se skrývá ona v mailu tolikrát propíraná destrukce, snad mu tento článek nabídl odpověď. Děkuji všem, co se dívají otevřenou myslí:)

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

149 thoughts on “Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

 1. Malinké zlepšení to je, protože ověsy lustru za tisíce se daly zdůvodnit jedině větou podpořte Alue. Dejme tomu, pokud je krystal přírodní a broušený, tak někde mají i za pár stovek, nebo za tisícovku. Alue začíná ti svítání v mysli.

 2. Nechci dělat reklamu,tady tak pro představu těch nepatrně dražších než někde v krámku.

 3. To je vždycky legrace, jak TM čte na všech stránkách, kde je oprávněná kritika, podložená vlastními slovy a činy těch, kdo by se měli zahledět do svého svědomí. Hned na to vydává články, kterými všecko zavede jinam, aby to vypadalo, že se děje úplně něco jiného než se děje. Anebo, aby vypadalo, že je řeč o něčem jiném, než je ve skutečnosti řeč. TM jsi úplně vedle. Nebuď silně podezíravý a hledej inspiraci sám ve svém svědomí.

 4. Alue, vždy, když plácne nějakou lež, tak celé měsíce, jednou za čas tu lež utužuje dalšími výmysly, aby se ujistila, že čtenáři jsou stále v dobré víře, že něco udělala tak jak to ona sama předkládá, a že řekla jinak, nebo proběhlo jinak, než ve skutečnosti bylo.

 5. Komentář samotné Alue vysvětluje její výkyvy nálad, kdy se potácí mezi svojí agresivitou a úzkostnou stažeností.

 6. Řeknu ti to tak Alue. Asi málokoho by bavilo poslouchat přísné a drsné řeči o důležitosti panenství o dívky, která by si řrkla, že si naplánuje děti ve 30 a proto si vybere nějakého kunčafta na odpanění, nějakého gurua nebo co, a pak dál žvanila o důležitosti panenství dalšímu v pořadí, kterému by zbyly už jen špinavé trencle od toho prvního a neupřímné žvásty o důležitosti panenství k tomu.

 7. První část předešlého je ze zdroje a ke zdroji, který je uveden na konci commentu.

 8. "Doufám, že za další rok už budu mít shop na svém hostingu u svého nového webu, snad se to podaří a seženu správného člověka, držte mi palce."

 9. Aluščin komentář níže je jaksi v rozporuplnosti s jejími jinými stanovisky – v komentářích 112,113,114.

 10. ////Velice zajímavé lži od Alue, kde Alue pořád dokola omílá nesmysl, že pisatel komentáře, na který ona reagovala, podle ní psal, že ona za to může, že narazila na samé lenochy. Alue manipuluje čtenáře opakováním naprosto nerelevantního nesmyslu, který nebyl pisatelem napsán. Alue si vykonstruovala neskutečné tvrzení, které jemu vsunula do úst a opakováním toho nesmyslného výroku se pokusila utvrdit čtenáře, že výrok napsal I když ve skutečnosti nic takového nenapsal.////

 11. Takový příklad chování Alue, v celém textu všech jejích úlevů je to ještě zvláštnější, jak ona náhodně vybraného člověka, aniž by měla na něm co posuzovat ihned zavrhne, mezi ostatní, které již dávno zavrhla.

 12. Tak ten říkal, že určitě by mohl do budoucna, jen ne tehdy. A jéja jeja. Tak to může asi zrovna teď. Oni tam slavěj zrovna 11 tiny webu. Tak se tam budou ale dít změny. K lepšímu?

 13. Výborně Alue , učíš se rychle. Scénář, střih, výběr záběrů,poznámky k ději,  přesně jako tady a jinde o tvé tvorbě.

 14. Na Alue je jedna velká zvláštnost. Povídá ráda o znameních, odkazuje k tomu na svoji knihu a na odkaz. Jenže, když jí někdo řekl, jaká znamení se mu stala, aniž by tvrdil, že si o nich cokoliv myslí, prostě ne, vy znamení mít nesmíte. Protože znamení, která ji v tu chvíli nepasují, ta jsou podle ní hovadiny, za které vy můžete.

 15. Ahojky chci se tě zeptat jaký máš názore na tenhleten článek který vydala , ne spíš tak že je od ní ale na to video o doreen která uplně převrátila na jinou stranu co si o tom ymslíš nevím jestli jsi už psala nějaký článek na to ale zajímalo by mě to co tím zamýšlí Doreen Virtue ?
  ¨

  http://karolinaloskotova.blog.cz/1710/doreen-virtue-prijala-jezise-krista-zahazuje-sve-predchozi-karierni-uspechy-a-oddava-se-sluzbe-bohu-genialni-plan-dokoncen-doporucuji

 16. Aisha Jayne: Ahoj, nezlob se, ale články od Alue už nečtu a její web nenavštěvuji. Nechci na sebe nechat její stránky působit, odstranění všech destruktivních věcí, které jsem čtením jejího webu na sebe nalepila mě stály hodně času a úsilí. Z minulých zkušeností ale můžu říct, že 90% toho, co píše, jsou nesmysly.

 17. Ahojky Lúmenn. Omlouvám se že ti to teda sem ten odkáz dávám jen sem chtěla vědět názor na toto video které přikládám zvlášť je to na youtube a nic s ni to společného nemá tak bych chtěla jen vědět co ty na to ? https://www.youtube.com/watch?v=WnlnNH8JfwM tady je odkaz na to , a taky si myslím že to jsou nesmysli už to trošku přesáhlo všechno ale k tobě na oba blogy chodím moc ráda hezky se tu vše čte a vždy mám projasněnější den když si tu něco přečtu a pokaždé se vracím i ke starším článku a oprašuju si co mám někde v myslí někde víš tak si to vše opakuju teď kom se snažím pracovat s energiemi a při plamenu ohně tak uvidím jak mi to půjde a pokud ano tak určitě napíšu k energiím nějaký článek jak mi to šlo apod. Sem moc ráda že píšeš blog a že si člověk sem může zajít počíst různé věci :-) A ještě jednou se teda omlouvám za ten odkaz s pozdravem a přáním hezkého dne Aisha Janye

  PS: já její blog četla a hodně předtím a jak se mám zbavit energií z jejího blogu které mám teď na sobě nechtěla by jsi napsat článek nebo jestli tu nějaký je jak přerušit napojení na různé energie z webu a pod :-) Děkuji :-) A ještě jedna věc chci se zeptat jestli jsi četla nějaké knížky od Lorny Byrneové a co si o ní myslíš ? Jestli nevadí že se tolik ptám  sem se nějak rozepsala už teda končím ……..

 18. Aisha Jane: Ahoj, nevadí:) Na video se kdyžtak podívám;) Já o tom právě nechtěla moc psát, nechci rozdmýchávat zase vášně kolem toho, v minulosti mě série článků o Alue stála hodně sil a dlouho jsem zvažovala jestli to vůbec zveřejňovat. Navíc pořád přesně nevím, na jaký způsob zachytávání energie na webu Alue funguje a jak přesně duo Alue a Marný lidi chytají do své energetické sítě, jen vím, že je to hodně silná černá magie a že mi způsobila hodně trablů, takže se s nimi už nechci nijak zaplétat a to ani tím, že bych o nich zase psala. Každopádně moc děkuji za slova chvály, moc si jich vždy vážím:)

 19. Jinak z toho videa nemám nějaký převratný pocit. Četla jsem více knih od Doreen a vždy z nich bylo patrné, že je věřící křesťanka, je to vidět i na jejích kartách s anděly a nanebevzatými mistry apod. Takže v tom nevidím nic moc převratného, ale to, co jsem dávno věděla a každý, kdo pozorně četl její knihy, taky.

 20. No mě právě zajímalo to že ona vlastně chce stáhnout své některé knihy z prodeje tak že i karty a pod. Nevím jestli i všechno andělské ale v bibli je myslím i zakázané komunikace s anděli nebo ne ? a taky tam říkala že na nebevzatí mistři že to není pravda ? a taky tam říkala že chce nanebevzaté mistry stahnout z prodeje a že své jmeno chce z tartotovích karet nechat odstranit :) Taky by mě zajímalo protože u LAue sem četla toho hodně jak je to stěma Kostelama jsou špatné nebo ne ? A taky se vlastně dala víc k církvi ale co když to co viděla není pravda ? ona říká že to ví že to tak bylo ale co když ne ? Taky co vydala tarotové karty na věštění co bude tak biblew zakazuje z duvodu okamžitého zneužití padlímy anděli …… Už mám ve všem chaoz v hlavě a to díky Alue z jejich článkou a všeho nedivím se že taolimk lidí tam chodí pořád a hltají vše ono těš to uplně ovládá a všemu z toho pak člověk věří ikdyž když nad určitýma věcma přemýšlím tak jsou to nesmysli ale věřila sem jim než sem si uvědomila že to jsou nesmysli :) Sem moc zvědavá já vím :D

 21. Lidé prostě mění svoje názory, nechávají se ovlivnit různými věcmi. Já si tedy to video s Doreen nepouštěla celé, bylo dost dlouhé, ale nemám potřebu za vším hledat hned nějaké zlo. Lidi prostě blbnou, hledají sami sebe, hledají víru a někdy se prostě vydají jinou cestou, než by se třeba mě líbilo. Ale ani spiknutí, ani nic zlého v tom nevidím, je to jejich cesta a co já o ní můžu vědět.

  O církvi jsem něco málo psala tady: http://blog.angelumlucis.cz/jak-je-to-s-krestanskym-krizem-a-krizovanim/

 22. Možná byla Doreen Virtue unavená životem a tak našla společenství, kde hodně juchají. Na můj v kus až hodně prožívají ducha, mě to jejich „společenství“ připadá docela svázané a sugestibilní. Možná chce do budoucna, na stáří, hlavně ty lidi kolem sebe, v nějaké komunitě. Zlo za tím nevidím. Asi chce Doreen fakt ten oddych a už toho měla dost, těch všech duchovních proudů, co se na ni valilo, když nebyla v pevně ohraničené názorové škatuli, kde jaký směr se ji mohl snažit uchopit do své škatule. Tak si vybrala tu „svoju krabicu“.

 23. Já se na její blog zas po nějaké době dívám a mám nutkání si postěžovat, jak mě štve její stále více a více se rozjíždějící sklony hanit všechno ostatní.
  Nepochybuju, že jsou mezi duchovními hnutími a směry i mnohé, co nijak nepomáhají nebo dokonce jsou škodlivé.
  Ale ona kritizuje opravdu všechno a ještě jak o tom předkládá ty různé konspirace.
  Např. v nedávné době ta série o Saturnu, takovou magořinu už jsem dlouho neviděla. Vymýšlení nepravdivých (z hlediska věd, jako např. co se týká historie nebo vývoje jazyků) a smysl nedávajících souvislostí, to ostatně je typické pro autory konspiračních výmyslů.
  A plno komentářů chválících, jak je to poučné, neuvěřitelné.
  Ovšem pro ni je to velmi výhodné přesvědčit lidi, že právě ona má ty správné odpovědi a znalosti, že ostatním směrům duchovna nebo náboženstvím (pro ni vlastně konkurenčním) se věřit nedá, a že právě u ní, která jako jedna z mála není pod vlivem démonických manipulací, je třeba hledat to správné poučení.
  Jsem rozhořčená z toho, že je zjevně stále hodně příznivců, co jí ty šílenosti baští.

 24. Lu: o Saturnu? Já na ten web už vůbec nechodím a ani nechci, takže vůbec netuším o co kráčí.

 25. MUSÍME TO ZLO A JEJÍ PLAGYÁTORSTVÍ ZASTAVIT!

  JAK ZASTAVIT PLAGYÁTORSKÉHO ZMETKA ALUE LOSKOTOVOU
  Pravda o tom, že alue karolína loskotová je PŘÍŽVNICKÝ ŠMEJD, který nic neumí, že všechno – tak 96 %, co kdy napsala, vytvořila, není z její hlavy, ale OKOPÍROVANÉ od jiných lidí, že dokonce i vykradla weby o morčatech a lže malým holkám, které chovají morčata, že jde o její zkušenosti, SE VÍ.
  Že videa, které ještě nedávno natočila a usvědčují ji z hlouposti mažou s rené koukalem, že články na blogísku aluška. org se pořád přepisují, nebo rovnou mažou, že ta zlá, zlodějská kur…a něco napíše, pak ji to lidi kritizujou, tak to přepíše a lže, že to před tím nenapsala, se ví taky.

  Zdravici, kterou předvedla lidem ze Sisyfos, kteří jí předali cenu Bludný balvan za ublížení na zdraví dívce, která věřila ukradeným radám této Loskotové o hledění do slunce, s lhaním – „jsou to moje zkušenosti“ smazali, protože jí usvědčují z lhaní a hlouposti.
  Že ublížila svému morčeti, a to potom umřelo, se taky ví. Její příživnická „kariéra“ a plno jiných hnusů téhle … je taky známá a opravdu dlouhá. Sama sebe popisuje, jako chytrou – ve skutečnosti je, jak víme, hloupá, závistivá, zlá, prolhaná, zlodějská, kopíruje všechno, na co přijde, lhaní – „všechno jsou moje zkušenosti“, zkoušení usměvavých póz před zrcadlem, aby mohla na „svých“ videích s kradeným obsahem předvádět, jaká je „hodná“. Až se ty děti, kterým lže do očí a přidá vylhaný úsměv dozví, jaká je to …, budou hodně překvapené. Možná ji za to „ukamenují“.

  Dál se pak LOSKOTOVÁ také může pochlubit ubližováním druhým, překrucováním a na své hlavě má plno dalších výdo,bytktů svého divnéfo mozku. Dobytek je Alue, dobytek.
  Do různých diskuzí na internetu, kde jsou pravdivé stížnosti na ni a pravda o této zlodějce píšou alue-marný komentáře, pod jinými jmény, že je velmi moudrá, inteligentní, má duchovní nadání a hodně lidem pomohla. NA TO UŽ SE NEDÁ NIC ŘÍCT, TAKOVÍ ŠMEJDI NEMAJÍ NIKDE CO DĚLAT, POŠKOZUJÍ LIDI!
  Loskotová má na svědomí také plno dalších hnusných věcí.

  Je tady plno lidí, kterým hrůza ublížila, které poškodila. Každému vadí, že „všechno“ krade. A NEPŘESTANE s tím. Všechno, co má na blogu, všechno, co čtete je okopírované, názory, zkušenosti. LŽE, že všechno je z její hlavy. Možná, že i vy jste byli vykradeni touto krysou. Máte web, napsali jste knížku, nebo někde nějaký inteligentní názor, tak si můžete být skoro jistí, že vám to ukradla. Její smrad je rozlezlý všude, má čas, válí se doma, prolízá internet a krade všechno, na co přijde. Ke kradenému materiálu přidá tvrzení „všechno jsou moje názory a zkušenosti“.

  JAK TOHO HAJZLA ZASTAVIT
  ZALOŽTE blog, nebo víc blogů, kde napíšete články s pravdou, jak zlá a špatná je Alue Loskotová, jako to udělala její bývalá kamarádka, kterou taky poškodila. Napište, jak vám ublížila. Nechte lidem prostor v komentářích, ať tam taky můžou psát svoje zkušenosti s tímto zlodějským, plagyátorským šmejdem s přetvářkou. Čím VÍC BUDE TAKOVÝCH BLOGŮ TÍM VÍC LIDÍ SE DOZVÍ pravdu.

  PIŠTE, podle toho, jak máte čas do různých diskuzí, kde se o ní píšou stížnosti.
  NENECHTE se umlčet těmito hlupáky a podvodníky loskotovou, marným, a pište! Vy máte pravdu, oni jsou příživníci, lháři a plagyátoři, manipulanti, špatní lidé. Čím víc bude pravdivých stížností, varování, tím to bude lepší! Nenechte zrůdu, aby vám dále ubližovala, aby lhala, kradla a tak poškozovala ostatní.

  Jsou také stížnosti, že někde na internetu, snad na ZPOVĚDNICI byly stížnosti s pravdou na loskotovou několik let, a teď je snad smazali. PROČ SE MAŽE PRAVDA?
  Pravda je jenom jedna, a tu máte VY.

  NENECHME PODVODNÍKY A ZLÉ, HLOUPÉ LIDI, KTEŘÍ STÁLE MAŽOU STOPY PO SVÝCH ŠPATNÝCH JEDNÁNÍCH, ABY MAZALI PRAVDU!

  PIŠTE, VARUJTE! PRAVDA ZVÍTĚZÍ NAD LŽÍ! KDYŽ SE NENECHÁME A BUDEME TOMU VĚŘIT, ZVÍTĚZÍ!

 26. Ta Karolína je blbá jak štolverk a bulíkuje lidi. Na kritiku dívčiny, ohledně jejích tvrzení o křišťálech, viz. kauza předražených lustrových ověsů, nyní maskovaná jako brazilské křišťály, odpověděla tak, že v přírodních jsou bytosti, v těch uměle broušených není nic a je do nich něco vloženo a dodáno člověkem potom. Prostě potřebuje vaše prachy. Pravda je taková, že co vyzařuje čisté vibrace, to je příznivé, a může to být jakýkoli element, který vyzařuje tyto čisté vibrace. Tedy anorganická, ale i organická hmota, tedy i člověk jako osoba. Vydělává na hlouposti lidí, kteří si neumí sami ověřit, co jak vyzařuje. Takže doporučuji pracovat na tom, aby si to každý mohl zjišťovat sám a ne někomu slepě věřit. Tady už každému musí dojít, že důležité je skutečně pracovat na sobě a ne nakupovat cetky, ty vás neposunou nikam a za vás nic neudělají (kartičky tm a pod.). Na tom je založen ezo byznys, a v lepším případě přijdete jen o peníze. A ten čistý element má každý v sobě, jen ho v sobě probudit, ten se nikde nedá koupit, to je jen zažitá iluze.

 27. Když člověk vidí bytosti jako anděly, víly, elfy a je s nimi v kontaktu.. Předpokládala jsem, že dokáží pomoci v tom smyslu, že ukazují pouze správný směr cesty dotyčného člověka, směr dobra. Potom totiž nechápu, proč tedy „její konkrétní bytosti“ neřekly Alue, že je v dobrovolném zajetí TM, kde ji nečeká nic dobrého, ale naopak?

 28. zuza: dost pravděpodobně řekly. A nebo se od jejich hlasu odpojila. Když člověk přestane následovat své vyšší Já, svoji přirozeně zářící a láskyplnou podstatu, obvykle přestane slyšet i hlasy svých ochranných bytostí, andělů a víl.

 29. V tom případě by od nich byla odpojená už dávno a svým čtenářům by už několik let lhala.. to by bylo smutné, na to jakou má návštěvnost a že kvůli tomuto tam lidé chodí :(

 30. Abych pravdu řekla, tak já už Alušku beru s velkou rezervou, tak nějak začínám chápat, že nejspíš nebude úplně taková, za jakou se prezentuje a asi i považuje.Tyhle články jsem četla už dřív, ale asi jsem potřebovala čas, abych začala vidět tu skutečnost, jaká doopravdy je.Věřím i tomu, že se považuje za něco víc než ostatní, “neuvědomělé ovce”.Sice se s některými věcmi, o kterých píše, ztotožňuju, jsem hodně citlivý člověk, kterého vždy zajímaly věci mezi nebem a zemí, věřím i tomu, že nejslavnější celebrity upsali svou duši ďáblu a iluminátům výměnou za peníze a blahobyt, že svět je ovládán lidmi, kteří nemají žádný zájem aby nám obyčejným lidem bylo dobře, že migrace do Evropy, která už pár let probíhá, je řízená genocida…ale nevěřím na dutou zemi a plno jiných hovadin, o kterých na svém blogu píše, všímám si i toho jak si občas protiřečí, jak při každé příležitosti propaguje ty své krystaly a křišťály, které prodává za nehorázné prachy (na moc přírodních křišťálů však věřím) a když jsem se dočetla, že ty její krystaly jsou ve skutečnosti ověsy z lustru..a já si naivně myslela, že je vyrábí a pak až nabíjí onou konstruktivní energií, ostatně sama psala o tom že jsou “vyráběny”, tak bych to chápala tak, že je i vlastnoručně vybrušují :-) rozhodla jsem se už od toho jejího blogu distancovat a myslím, že to bude velmi osvobozující..

 31. Mě nejde do hlavy, jak takový člověk, co je navíc na lidi agresivní, nepřátelský a hlavně destruktivní, může vidět přírodní a andělské bytosti.. to prostě nechápu :-(

 32. Zuza 17.7. Zuzko, já se tě zeptám: Jak víš, že Alue vidí anděly, elfy a jiné bytosti?
  Jak to můžeš vědět? Nemůžeš.
  Jenom proto, že někdo píše sám o sobě, že nějaké bytosti vidí, tak to neznamená, že je opravdu vidí. Loskotka si jenom vymýšlí, prostě lže, vždyť to je jasný.
  To přece musíš poznat. :-)
  A ta návštěvnost je vyhnaná jenom díly tomu chlapovi tm, TM.
  Dělá tomu blogísku reklamu, kde může, od začátku, taky teď na tom pitomým tadescu, je to všechno jenom podvod šmejďáků, je to mašina na peníze, podvod. Blbnou lidi, ale ono se jim to nevyplatí.
  Kdyby ten blog vedla od začátku Aluša, chodilo by tam tak maximálně 50, 100 lidí.

  Je hnusná taky tím, jak se snaží tvářit se, že je milá, hodná a má ráda zvířata, je to strašný.
  Jinak Aluša je taky nějak psychicky nemocná., myslím.

 33. Hanka: 19.7. Hani, Alue NIC nepíše, proto se s ničím nemůžeš ztotožňovat, vždyť je to hloupá holka, všechny ty názory, nebo články jsou od toto tomáše, tm, nebuď hloupá a nevěř tomu, že káča, jako je Alue něco takového může psát. Musíš přece poznat, že tohle všechno, co je na tom blogu píše někdo o hodně starší. Fakt o hodně. Jinak ona, oni taky hodně kopírujou ze zahraničních blogů, ale samozřejmě – píšou to jako vlastní články, názory, ale nejsou, je to všecko podvod.

  Takže pochop, že VŠECHNO, co je na tom blogu je jenom okopírované od jinud.

  A jestli se tahle kačena považuje za víc, než ostatní, tak to je fakt děsný. Spíš to vypadá, že ví o sobě, že je hloupá, jenom prostě maskuje, času má na to dost ne.

  Všechna ta práce na tom blogu je toho tm, tomáše.
  Jinak, lidi o ní píšou, že dokonce i kopíruje rétoriku nějakých inteligentních lidí, tak to je určitě pravda. A na tom blogu je starý článek, který je úplně přepsaný, skoro od začátku a je v něm použitá právě ta rétorika inteligentních lidí, které ona kopíruje. Bude jich tam víc, asi aby to vypadalo, že je i ona chytrá. Ale není.

  ať se na mně nikdo nenaštve, ale Alue Loskotová je děsná kráva.

 34. Jestli celý její blog je od začátku jedna velká lež, tak mi je všech lidí, kteří ji důvěřují extrémně líto :-( Jak by mohla tohle to dělat nevinným lidem, takovou dlouhou dobu? To je pomalu na vězení..

 35. Taky nechápu, jak může být někdo takový..fakt je, že Alue mi ani není kdo ví jak sympatická, z jejího psaného projevu na mě občas vyzařovala taková nepříjemná energie, i z toho mailu co je tu:/..jinak na alušky blog už vůbec nechodím, ale nedá mi to, když je dnes to úplné zatmění Měsíce, abych si nevzpomněla na její a tm teorii o duté zemi..kdyby jsme byli uvnitř duté země, byl by vůbec takový úkaz možný? Když by slunce bylo uvnitř duté země…já myslím, že každému normálně uvažujícímu člověku při troše představivosti musí být jasné, že nebylo..:-)

 36. Je zajímavé že tu někdo zmiňuje „divnou“ energii z jejích textů.. Zjevně nejsem sám kdo to tak cítí. A když jsem poprvé viděl její fotku (takovou černobílou, staršího data), až jsem se otřásl. Takto konstruktivní bytost rozhodně nevyzařuje..

 37. Alue k. Loskotová je veľmi, veľmi nebezpečná, zlá, vyšinutá psychopatka, ktorá ubližuje ľuďom aj zvieratám.. Navyše to staré chlapisko René Koukal, sa ktorým žije jej vymýva ten jej malý, hlúpy mozoček. Neviem ani o jednom článku, ktorý by písala sama, všetko kradnuté.
  Nepoznám divnejšiu babu, všetko má naučené, ako opice, ako a kedy sa bude usmievať, kedy žmurkne, to je príšerné. A to jej kradnutie, to je kapitola sama pre seba!
  Takým ,,štetkám’“, nie že by sa tým snáď živila, myslím, že snáď nie, aj keď u nej jeden niekedy nevie, by mali ľudia rozbíjať držky.
  Už nie je najmladší, pekná tiež nič moc, a to koľko zla už narobila, má dávno sedieť vo väzení, lebo nekde na psychiatrii, parchantka škaredá.
  Stále klame, keď jej na to niekto príde, tak tieto lži vyvracia stále ďalším klamaním, opakuje to stále dookola.
  Tejto BEŠTII alue prajem to najhoršie.

 38. Je to čím dál horší. Dříve mě tam občas nějaká témata zaujala (v dobrém smyslu). Nyní stále více konspirací. S oblibou štve proti křesťanství (více než jiní ezoterici) a navíc je to podáváno tak, jako by existovalo jediné jeho pojetí a jediná církev (římskokatolická), nevyzná se tedy ani v tom, jaké jsou v rámci křesťanství rozmanité proudy. V nedávné době zase velmi manipulativní text na tohle téma, ve svém komentáři jsem zmínila i tip na knihu jednoho moudrého teologa, které by mohla veřejnosti objasnit různá nepochopení, takže kdo ví, zda to vůbec zveřejní, asi ne (páč jak známo se tam nehodí zveřejňovat názory z jiné strany než té její, ač ty její jsou manipulativní a nezaložené na skutečnosti). Nebo jak se do mě pustili v jiné diskusi, když jsem nesouhlasila s názorem, že všichni křesťani mají nešťastný život (což snad musí člověku dojít, že je nesmysl, aniž by o tom něco bližšího věděl, vzhledem k tomu, jak je to velmi početná a různorodá množina).

 39. Luz: obdivuju tě, že máš ještě nervy si to číst, pro mě se to stalo ztrátou času a energie, akorát jsem se vždycky naštvala.

 40. Lúmenn, už nebudu, asi máš pravdu, že bude nejlepší už tam nechodit vůbec, zbytečné rozčilování.

 41. Vždyť ona bude mít úplně nové stránky. Už o tom veršuje dlouho a zdá se, že se naskytlo nějaké řešení.
  A pak, pokud bude mít svoji rodinu, tak bude daleko víc věcem rozumět a otevřou se jí úplně nová témata ke čtení a psaní.

  Mohlo by to teoreticky dopadnout i tak, že se zasekne ve vývoji a bude přešlapovat na místě až do důchodu. Ale tak to nedopadne. To si řeknem za pár let.
  Už je to otázka jen pár chvil, nebo pár let. Kdo má trochu intuici, už ví, v jaké je to přibližně fázi. Ta transformace zrání myšlenek. I když tušíme, předstírejme, že nic nevíme, aspoň si nebudem připadat, že ovlivňujem dění.

  Něco dobrého se chystá, taky to cítím….I když někdy dění vypadá dramaticky, nakonec to dobře dopadne. Nic nevím, nic neznám. Tušíš, tuším, tušíme. Na každého se vaří láska. Talíř a lžíce je na stole.

  https://www.youtube.com/watch?v=6jgz0PEmS80

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *