KALENDÁŘ LASKAVOSTI

Kalendář laskavosti: Prosinec plný dobroty 2018

Dnes mi kamarádka poslala úžasný kalendář na měsíc prosinec, který mě hned chytil za srdce. Jmenuje se Kalendář laskavosti a vytvořila jej organizace Action fo Happiness. Na každý den měsíce prosince připadá jedna výzva – výzva k laskavému chování k druhým, k dobrým skutkům i k sebelásce. A protože hned prvním úkolem na první prosincový den je sdílej laskavost – pošli kalendář dál, tady ho máte. Vlastnoručně jsem jej přeložila do češtiny a dávám překlad k dispozici pro zcela volné šíření. Pošlete kalendář laskavosti svým přátelům a udělejme letošní prosinec měsícem plným dobroty :)

Kalendář laskavosti

KALENDÁŘ LASKAVOSTI

(pro zvětšení klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a zvolte „zobrazit obrázek“)

První úkol už mám splněn. Tak jsem zvědavá, jak mi to půjde dál. Pochlubte se v komentářích, které výzvy se vám v prosinci podaří :) Některé jsou těžší, než jiné, ale žádná není méně důležitá. Koneckonců Vánoce jsou hlavně o lásce k našim nejbližším i o lásce ke světu kolem nás. Rozdávat úsměvy tak může být hodnotnější, než rozdávat krabice plné elektroniky a tučné obálky s penězi.

S láskou vaše Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Kalendář laskavosti: Prosinec plný dobroty 2018

  1. Jo některé body už jsem tento měsíc udělal, sem jsem je pochopitelně nepsal, nedělá se to na chlubení. Ale jiné body jsou závislé na příležitostech, takže půjdou do budoucna někdy i na přeskáčku. Hlavním bodem, který jsem si v posledních dnech ověřil je ten, že lidé potřebují ocenit, najít na sobě něco, čeho si na sobě opravdu mohou vážit a co na sobě mohou pěstovat a sami obdivovat. Ukázal jsem jim to na nich, co se dá na jejich osobnosti najít dobrého a dali se do pohody a hned se jim lépe dařilo, jako by se odblokovali.
    Asi je nejlépe přečíst si všechny ty náměty na celý týden aspoň dvakrát, zapamatovat si je a síleně si naplánovat například dva z nich, které se určitě splní. Tak si dám náměty 2. a 5.

    Takže taková expedice za štěstím, všude kudy projdeš se štěstím na dlani, se vždycky ujme a přinese světlo, tihle to vzali do Alásky: https://www.youtube.com/watch?v=UTxVcNu8Yjg

  2. Pardon , na začátku jsem měl na mysli minulý měsíc.
    Tento měsíc bude i trochu víc o setkávání lidí. Zrovínka velká rodinná sešlost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *