♣ Je možné, že nemám auru?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Milá Lúmennko, mám dotaz ohledně mé aury. Mám kamarádku a ta umí rozeznat aury moje sestra má bílou, náš ředítel brčálově zelenou, ale u mě to prý nejde rozpoznat, prý je taková zastřená a neidentifikovatelná. Je vůbec možný, že bych žádnou neměla? Předem díky za odpověď. Veronika

Odpověď: Ne, to určitě možné není:) Auru má každý člověk, energeticky silnější jedinci mají sice auru hustší, výraznější a o něco málo větší, než ostatní lidé, ale energetický obal těla máme úplně všichni. I ty:)
Podle toho, co tvá kamarádka říká, se však nemůžu zbavit dojmu, že to s jejím viděním aury nebude až tak horké. Bílá barva aury se totiž vyskytuje jen výjimečně, u velmi silných a energeticky čistých jedinců, lidí, kteří nemají téměř žádné vášně, jsou vyrovnaní, klidní a „čistí“. Je to opravdu velice vzácné, vidět člověka s takovou barvou aury.
To, co tvoje kamarádka vidí (pokud opravdu něco vidí a nechce se takto jen zviditelnit, čímž ji nechci nijak urazit, ale neznám ji a nemůžu vědět, jak co vidí a cítí), bude spíše nálada, jak to já nazývám „náladová aura“, která může nezkušeného člověka snadno splést a považuje ji pak za auru člověka.
Aura je energetické vyzařování všeho živého a v průběhu života se mění jen velmi pozvolna nebo vůbec ne. Zato energie, kterou vysílají naše myšlenky a pocity se mění velmi často, klidně i několikrát denně a i ony nechávají svou stopu, kterou někteří lidé vnímají jako barvy. V této rovině je bílá relativně častá, člověk nemá potíže, je klidný a v pohodě.
Jinak pokud kamarádka neviděla tvoji auru, může to znamenat více věcí – máš kolem sebe silný energetický štít, kterým ostatním brání tvoji auru vidět; její barvy jsou skutečně nevýrazné, protože jsi ještě mladá a „nevybarvila ses“ (v takovém případě ale bývá aura spíše duhová a mají ji některé děti zhruba do puberty) a nebo je natolik slabá a tvoje energie jsou nízké, že je těžké je vidět. Pokud skutečně vídá náladové aury, pak jsi asi nebyla nejlépe naladěna a proto byla aura špatně viditelná a jakoby zastřená.
Pokud by ses o auře a tom, jak ji vidět a co znamená která barva chtěla dozvědět více, přečti si článek „Aura a jak ji vidět„.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Je možné, že nemám auru?

  1. Já mám prý také bílou auru :) A mám na ní dva zelené pruhy v oblasti ramen. Znamená to náladu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *