♣ Je moje kamarádka upír?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj viděla jsem tvoje stránky a měla bych menší dotaz.
S mojí nejlepší kamarádkou se rády díváme ne seriál Upíří Deníky a jednou jsme si začaly povídat víc o upírech a mě došlo že je až příliš moc bledá tak sem si najela na http://www.sachmat.estranky.cz/clanky/upiri/jak-upiri-ziji_.html a podívala se na ty příznaky je jich tam 6 a 5 z toho ona má. Hele chápu že si o mě myslíš asi že jsem nějaká midlá holka co si myslí že je její kamarádka upír nebo tak něco ale no..skrátka a dobře nevím co mám dělat já tomu sama moc nevěřím ale co když je na tom něco pravdy co když jo? co potom ?? Prosím poraď mi.
Děkuji ti mockrát a doufám že mi odpovíš. Anonim


Odpověď: Ahoj, tvoje kamarádka určitě upír není, ti se jen tak nepotulují světem a nechodím na základní a střední školy:) Mimoto ta stránka je naprosto nesmyslná a jsou na ní strašné bláboly, rozhodně ji neber jako hodnověrný zdroj. Když je člověk mladší a sleduje podobné seriály, občas se neubrání pocitu, že s ním má více společného než ve skutečnosti. Nenech se takovou iluzí zmást, až vyrosteš, budeš se tomu smát:) Měj se krásně Lúmenn


Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 thoughts on “♣ Je moje kamarádka upír?

  1. Když mi jeden specialista na slavistiku zcela vážně sděloval, ýe Slované mei sebou měli upíry a že jich nejvíce žilo na Balkánu, vzpomněla jsem si na film Drákula. Odpověděla jsem, že jasně a žili v Rumunsku:-))Udajně je vše vědecky prokázáno a upirologie se dá studovat i na univerzitě. Inu dlouho jsem se tak nepobavila jako se slovanským upírem:-)

  2. No, když jsem byla malá, taky jsem si myslela, že je upír náš učitel na výtvarnou výchovu. Je plešatý, přece musí být upír. :D

  3. Tohle je vyloženě smutný příklad mladší generace. (Ne že bych já byla ta starší, že.) Nicméně, dívat se na úchylné seriály, co jsou v podstatě fantasy telenovely, a pak řešit tohle, to už mi přijde trochu moc.

  4. Ahoj.Mohu se te teda zeptat jak takovy upir vypada jak se jim stat existuje vubec neco takoveho a kde bych je mihlla v cr najit

  5. Ahoj , upír vypadá úplně stejně jako člověk, protože se může jednat o vzácnou nemoc a za to ten člověk nemůže , něco jako lykantropie :(

  6. [7]: to je porfyrie a není to upírství, jen to možná dalo těm bájím o upírech vzniknout, najdi si o té nemoci něco, je to vcelku zajímavé čtení;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *