Jaké bylo Květnové mandalení 2017?

Před časem jsem avizovala akci pod širým nebem s pohodovým posezením a tvořením mandal – Květnové mandalení 2017. Celá legrace se odehrála 17.května odpoledne a bylo to moc fajn:) Krásně nám vyšlo počasí, sluníčko svítilo a v parku v Brně – Husovicích vládla tvořivá pohoda. Sice se účastníci scházeli trochu jako švábi na pivo a hodně se střídali, vládla ale moc příjemná atmosféra, popovídali jsme si a každý si stvořil nebo vybarvil alespoň jednu mandalku. Podívejte se na fotky a litujte, kdo jste nepřišli také:) Příště se na vás budu moc těšit, doufám, že brzy další Mandalení uspořádám. Třeba hned červnové?:)

Takhle jsem se těšila!:)
A tvoříme. I s pejskem:)
Dokonce u na chodníku jsme zanechali památku – alespoň do prvního deště:)
Můj výtvor – letní mandala plná slunce.
Mandalové selfie:)
Díky všem za účast a budu se zase brzy těšit na viděnou:) Snad se mi konečně z mandalového tvoření podaří udělat tradici:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 komentáře u „Jaké bylo Květnové mandalení 2017?

  1. Mandaly já můžu, i když raději tvořím v klidu. A pak ještě ráda doodlím….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *