♣ Jak vnímají andělé?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
Otázka: Ahoj Lúmenn. Včera jsem tak přemýšlela a napadlo mě ,jak vlastně vnímají jemnohmotné bytosti , když jsou vlastně z energie? Třeba když se anděl zjeví v lidské podobě , vidí očima , slyší ušima? Nebo vnímá celou svou bytostí? Díky jestli si uděláš na odpověď čas.:) Lunae

Odpověď: Teda, to je zajímavá úvaha, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela:) Už jsem chtěla napsat, že nevím, ale od mých andílků přišla odpověď, trochu potměšilá a nejasná, jak už mají ve zvyku – vnímají prý vším a všechno, ale zároveň umí i normálně vidět nebo slyšet.
Takže z toho, co jsem pochopila, jde o to, že andělé a většina jemnohmotných bytostí nevnímá jen na úrovni běžných pěti smyslů, ale vnímají i veškeré energie, energetické stopy, proudy apod. Mimoto vnímají taky všechny ostatní jemnohmotné bytosti a tak je „jejich svět“ mnohem barevnější, plnější a složitější. Andělé a často i víly nebo dévové stromů (a dokonce i démoni, na to pozor) vnímají i lidské myšlenky a vzhledem k tomu, že je pro ně zcela běžná telepatická komunikace, tak jim téměř není možné lhát.
Jinak – anděl se de facto nemůže zjevit v lidské podobě, tedy alespoň tato lidská podoba z jeho úhlu pohledu neexistuje. On se prostě zjeví jako energie, ale naše mysl si jej přetvoří do lidské podoby, aby jej byla schopná pojmout. Takže to anděla nijak neomezuje.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 komentářů u „♣ Jak vnímají andělé?

  1. já si ale myslím že všechny energetické bytosti (anděle) vnímaji naše pocity které vysílame tak jako do levé části těla energii příjmame tak z pravé jí odesílame a sní odesílame i naše pocity stach,stres,lásku,krásu atd a i jiné nevysvětlitelné pocity. to je jako když ráno vstanete ale cítite se to ráno uplně jinak než jiné ráno protože ste příjmali jinak nastavenou energii nezní to blbě ? :D

  2. Tak to je zajímavé,můžeš si s anděly „povídat kdekoliv a kdykoliv? Opovídají okamžitě?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *