Jak vidět anděly a víly – obecné rady

Možná užasle čtete řádky o hovorech s vílami a anděly a říkáte si: „Něco takového se mně nemůže podařit.“ Ale nevěšte hlavu, je to přesně naopak – vnímat andělská poselství a rady víl totiž může každý. Jak na to?
Za prvé je nutné si uvědomit, že andělé a víly nejsou bytosti z pohádek, náboženských vytržení ani halucinací z duševních chorob. Jsou to bytosti jako my lidé – vnímají, cítí, radují se i smutní. Pouze nejsou tvořeny z hmoty, ale z pouhé energie – u andělů té nejčistší vesmírné vibrující na vysokých frekvencích, u víl z níže vibrující, spíše zemské energie.
Možná si říkáte, že to je sice pěkné, ale jak člověk pozná, že si anděly nevymýšlí? Je to jednoduché – vaše ego si samozřejmě přeje, abyste byli výjimeční a rádo vám naservíruje ty nejlepší vize. Možná se ve vaší hlavě objeví myšlenka, že jste spasitelé lidstva nebo podobné nesmysly, v opačném extrému vám zase bude vaše ego tvrdit, že jste úplné nicky, ze kterými se andělé ani jiní jemnohmotní nebudou zatěžovat.
Takových řečí si nevšímejte, tvoří je vaše hlava a ne říše jemnohmotných bytostí. Poselství od andělů a víl jsou vždy plná lásky a pochopení, nebudou vás přesvědčovat o vaší nadřazenosti, protože všichni tvorové jsou stejně dokonalí.
Máte-li přece jen pocit, že poselství nepocházejí zvenku, ale od vás, provádějte meditace na vyčištění čaker a také vyprazdňujte svoji mysl, což je základ pro komunikaci s jemnohmotnými.
A ještě jedna důležitá poznámka – každý člověk má silnější jeden či dva druhy vnímání, přes které nejlépe komunikuje. Ne každý vnímá duchovní skutečnosti vizuálně – někteří lidé jsou jasnovidní, tedy že anděly a víly vidí, ale ne každý! Můžete je slyšet, cítit jejich vůni či vibrace a nebo je pouze vnímat šestým smyslem. Který kanál vnímání je u vás dominantní je snadné zjistit, když si vzpomenete třeba na vaši poslední dovolenou – pamatujete si nejvíce zrakové vjemy, zvuky, které jste slyšeli, vůně, chutě a pocity a nebo celkovou atmosféru míst a jejich energie?
Podle toho, co se vám vybaví pak snadno určíte, přes který kanál k vám pravděpodobně budou přicházet sdělení a vjemy andělů a víl.
Více o jednotlivých bytostech zde:

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “Jak vidět anděly a víly – obecné rady

  1. Ahoj Lumenn,vis trapi me jedna vec. Nedavno jsem si koupila v jednom odpornem kvetinarstvi kyticku s pocitem, ze ji tim zachranim a bude ji lepe. Ale ted mi kyticka umira a myslim, ze uz to nerozchodi a ja jsem z toho moc smutna a bojim se aby se na me treba nezlobily ostatni vily. Ja vim mozna je to banalita, ale me to moc trapi :(.

  2. Ahoj, byl jsem venku sbirat odpadky a od ty doby mam pocit ze mam doma vily.Byl jsem v depresi a od ty doby co cejtim ze tu se mnou nekdo je, je mi lip.Myslis si ze tu jsou se mnou nebo se mi to jen zda? A co mam udelat pro to abych je pouhym okme videl? Vidim je tak nejak v predstavach..diky ;)

  3. Ahoj.Máš hezkej blog.Ale na tyhle věci…Jako jsou víli a andělé nevěřím.Věřím na duchy.Mám snimi svě zkušenosti.Píšete tu otom,že pokud víli a  andělé s vámi,máte krásný pocit.Já po přetsěhování do bytu se svým přítelem a 11 měsíčním synem.Mám pocity….hodně,hodně špatné.Syn se v noci budívá vyděšený a já mám taky strach.Otom to našem problému,už jsem psala do několika blogů a pokaždé,když toto někam píši i třeba kamarádům.Mám špatný pocit a běhá mi mráz po zádech.Neni to nic příjemného…..

  4. Ahoj.Problémy mohou být způsobeny tím že v místě vašeho bytu mohlo dojít dříve k nějaké tragické události, nebo prostě tam jsou jen přítomny jiné bytosti které mohou potřebovat pomoc. Nejsem žádný odborník,píši jen dle pocitů, ale v podobné situaci bych se zkusil pomodlit jednak za ochranu sebe a své rodiny, ale i za toho dotyčného který tam možná je , aby mu bylo pomoženo,popř. odpuštěno a aby mohl v klidu odejít do světla. Můžete mu zkusit odpustit i vy , nebo ho požádat o odpuštění, někdy mají takovéto jevy spojitost i s námy, a sahají až do minulých životů.Každopádně modlitba za pomoc vám i jemu či za vzájemné pochopení si myslím neuškodí.

  5. Ahoj.Anděly jsem ze srdce poprosila asi už 3krát.Potřebuji od nich poradit,mám problémy a potřebovala bych jejich pomoc.Ale nic se neděje.Proč se mi neozývají? Snažila jsem se mluvit i k vílám. Byla jsem sama v lesíku,uklidila jsem tam rozházené tašky,o obdivovala jsem tu krásnou přírodu(je to zvláštní ale tohle se u mě probudilo teprve nedávno,dřív jsem si přírody tak nevšímala ale teď nemůžu spustit oči z toho jak je to krásný,stromy,květiny.)ale ono stejně nic. Strašně bych si přála je vidět nebo vnímat. Moc se mi to nedaří. A taky mám problém rozpoznat svoji intuici od svého ega. Kolikrát se nějak potřebuju rozhodnout a radí mi intuice i moje ego.Samozřejmě poslechnu bohužel svoje ego,protože mi to přijde jako to správné. :( Intuice má u mě takový slabší hlas..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *