♣ Jak si mám vizualizovat samu sebe?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, chtěla bych se zeptat… Když vizualizuješ, představuješ si sama sebe v ich-formě nebo v er-formě? Stále se dočítám, že si mám představit, že jsem na nějakém místě, ale o tomhle jsem nikde nic nenašla. Díky za odpověď, Amestea


Odpověď: Jestli správně rozumím tvojí otázka, ich forma má být asi to, když si samu sebe představuji tak, jako když normálně vnímám – vidím svoje ruce, nohy, tělo, ale dívám se před sebe, svýma vlastníma očima. V er formě si pak sám sebe představím jako vnější pozorovatel, jako bych se na sebe dívala zvenku, jedno pod jakým úhlem, chápu to správně?
Pokud ano, pak odpovídám – jak kdy. Většinou se mi daří normální pohled, jako bych byla uvnitř svého těla, ale u některých vizualizací je to obtížné a občas jako by prostě vyletím z těla a koukám se na sebe seshora. Myslím, že pro účel vizualizace je to jedno, jak se vnímáme, ale používej způsob, který nejvíce vyhovuje tobě, do ničeho se násilně netlač:) Měj se krásně:) L.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Jak si mám vizualizovat samu sebe?

  1. Já si obvykle představuji, jak koukám sama na sebe, protože na sebe ráda koukám. ^^

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *