♣ Jak si chránit tělo u astrálního cestování?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, mám otázku ohledně astrálního cestování…Chtěla bych to zkusit, dokonce už jsem to jednou i zkusila (nepovedlo se mi to), ale potom jsem našla ještě jeden článek a v tom se psalo, že je to nebezpečné a že by se to nemělo praktikovat, jelikož vám někdo nebo něco může vzít vaše tělo…Je to pravda? A i kdyby byla, lze cestovat a mít svoje tělo nějak „pojištěné“? Díky za odpověd :). Bubble


Odpověď: Opravdu je možné, že se do uvolněného těla propašuje nějaký démon, ale stává se to velice zřídka. Důležité je si udržovat spojení s tělem pomocí tzv. stříbrné šňůry. Jinak na jakékoli otázky ohledně astrálního cestování doporučuji vřele tyhle stránky: http://marlitan.iglu.cz/, na nich najdeš vše potřebné podané velmi dobrou formou.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Jak si chránit tělo u astrálního cestování?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *