♣ Chci se zkontaktovat s vílami, co mám dělat?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
Otázka: ahoj lumen,z celeho srdce verim ve vily a elfy,bohuzel jsem nikdy zadnou vilu nespatrila coz je mi opravdu moc lito.co mam delat abych je spatrily.cetla jsem nektere dopisy a vycetla jsem ze uz vily spatrily.je to ze vily nevidim dano osudem?obcas mivam nejaka „znameni“ jednou kdyz jsem sla tak jsem si v dusi rikala verim ve vas vily,zniceho nic zasumel les,nebo jednou kdyz jsem vylezla na balkon uvidela jsem male poletujici bile chmyri neco jako snih.jednomu chmiry jsem videla neco jako kridla,mozna to ale byla jen vsugerovana vidina…prosím poz mi,já ve víly verim! dekuji za odpoved
A později: ahoj,nemam konkretni otazku,nebo neco jinak podobneho,chtela jsem ti jen ric ze magie,co je kolem nas je chvalihodna! prvnim rokem me naprosto fascinuje,víly,elfové,anděle,mé světy..
p.s na otazku preci jen dojde:)) jak zjistím z jakého světa pochazím? dekuji,a smekám!:) raylee
Odpověď: Tak, předně si je důležité uvědomit to, co říkám všem, kteří touží spatřit víly, anděly a celý svět jemnohmotných bytostí. Naše fyzické oči nejsou uzpůsobeny k vnímání jemnohmotných, proto nemá cenu napínat svůj fyzický zrak k prasknutí. To, co bychom měli cvičit je zrak vnitřní, který sídlí vprostřed čela v tzv. třetím oku. U některých lidí se časm vyvine schopnost, že vnitřní vidění převádějí do fyzických očí, takže jemnohmotné bytosti vídají stejně jasně a reálně jako lidi a věci kolem sebe, u velké části z nás ale zůstane jen u vnitřního vidění, které je podobné stavu, kdy si něco představujeme.
Jinak na stránkách mám dost informací o tom, co chceš vědět, takže to nebudu zbytečně opakovat a odkážu tě na články, ju?
V článku „Jak vidět/vnímat víly“ si můžeš přečíst, jak svůj vnitřní zrak cvičit a další věci o vílách.
A o dalších jemnohmotných bytostech si pak můžeš přečíst v rubrikách Andělé a Další (nejen) z říše jemnohmotných.
To, že zašuměl les a padalo chmýří ve chvíli, když jsi chtěla vidět víly znamená, že tě slyší a že mají radost, že se s nimi chceš setkat. Zatím ale možná nemáš dost jasné vnímání a tak ti to dávají najevo aspoň takto – že kolem tebe jsou a že chtějí, aby o nich lidé věděli:)
A k tvému poslednímu dotazu – všichni (a to nejen lidé, ale i víly, andělé, zvířata, stromy…) pocházíme z jediného zdroje, z Univerzální Jednoty od které se odlučujeme a po smrti se do ní (aspoň velká část z nás) zase na krátko navracíme, než se znova narodíme a tak pořád dokola. Pocházíš tedy ze stejného světa jako všichni ostatní:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

14 thoughts on “♣ Chci se zkontaktovat s vílami, co mám dělat?

 1. Zdravím. K tomu takzvanému třetímu oku bych jen dodal že je velice významné nejen pro vidění jemněhmotných bytostí, nýbrž celkově i pro magii jako takovou.

 2. Tyhle stránky jsou fakticky super! Brouzdala jsem totiž po netu a hledala jsem různé takovéhle články, protože moje kámoška má taky dost podivné vidiny, tentokrát s elfy a je z toho dost vystrašená… Pokud to není vada zraku, nejspíš tyhle bytosti opravdu vidí s já ji tehle článek ukážu, snad se přestane bát… Moc díky!!

 3. [1]: myslím, že se ještě párkrát reinkarnuju, než odejdu nadobro někam jinam. Ale tak moje duše je v tomhle trošku specifická, takže to vidím tak, že se vrátím jednoho krásnýho dne Domů a tak zůstanu už nafurt, takže povznášení mě nijak neláká:)

 4. [3]: Já (napříkald) za těch přibližně dvacet, třicet roků se vzdám úplně jakýchkoliv dalších inkarnací a budu se snažit za každou cenu zůstat v "neviděném světě". Už se sem nevrátím do hmotné úrovně (ale to bude až za třicet let – zatím si tu vychutnávám jako "dovolenou"). (úsměv)

 5. [1]:[3]: Já to cítím podobně jako Lúmenn. Tady už pobíhám pěkně dlouho a vždycky se nemůžu dočkat až se vrátím zpátky domů. A oni mě vždycky pošlou zase sem! Už se těším až to skončí a nepřipadá mi to moc jako dovolená :)

 6. Jak vypadají elfové??? Viděla jsem totiž překrásnou bytost, která ne mě vykoukla z javoru, ale na vílu se mi zdála příliš velká, byla totiž vysoká jako normální dospělý člobrda :D a mě by zajímalo, jestli to náhodou třebas nabyla elfka…

 7. Aha, takže ona to mohla být víla!!! mám ale ještě dotazy :D

 8. A ještě dodatkově: Mohla by to být "moje" víla?

 9. Ahojte,chtěla by jsem se umět proměnit jako WInx :D Zní to asi směšně ale jo chci, Chci totiž chránit svět a dopylovat mé ovládání vody a potřebuji radu aby jsem se mohla proměnit

 10. Jak vypadají víly? Byla jsem v lese,uklidila poházené tašky,sedla si a snažila se s nimi komunikovat. Ale nic bohužel. Ten les mi připadal tak strašně krásný. Nikdy předtím jsem to tak nevnímala. Až tenhle rok se to ve mě nějak probudilo. Jen jsem viděla jak tam něco lítalo..ale myslím že to spíš byli komáři nebo mušky..ale byli docela velké..

 11. Ahoj. Mám  vždycky takový divný pocit bolí mě záda jako mezi lopatky ale jako fakt občas nevíte co to může být? Díky za odpověď Killia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *