♣ Jak se ochránit před temnotou?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj Lum, možná je můj dotaz shodný s jedním, který kdysi pokládala Bels Revenge, ale stejně mi to nedá se tě zeptat jako zkušenější a moudřejší.
Už delší dobu se v noci necítím ve svém pokoji úplně bezpečně. Nevím jestli to vše začalo mými nočními můrami, po kterých jsem se bála usnout, ale faktem je, že si připadám jako bych měla ten dávný dětský strach ze tmy. Nestává se to vždy, ale minulou noc se to vyhrotilo. Měla jsem nepěkný sen, ze kterého mi bylo po probuzení fyzicky špatně. Cítila jsem chlad v pokoji a podivné energie. Ze stěny mi pomalu začal padat plakát, bylo mi chladno, třásla jsem se. Před spaním jsem se přitom schovala do vajíčka ze světla a po probuzení volala andílky na pomoc, ale jako by to nepomohlo. Ležela jsem po zbytek noci v posteli se zapálenou svíčkou v pokoji a působily na mě zvláštní tlaky a energie, buď jako by mě něco vysávalo nebo se pomyslně na mém těle sváděl souboj dobrých sil s těmi destruktivními. Ráno jsem se vzbudila malátná, motala se mi hlava, žaludek na vodě a tak podobně. Existuje nějaký univerzální očistný rituál jako vykouřit rohy vonnou tyčinkou, zapálené svíčky, vysílání pozitivní energie? S komunikací s jemnohomotnými mám totiž problém, že je tak úplně necítím, nevím jestli něco ve mě nebo kolem mě tomu brání. Tenhle útok, ale nebyl první vždycky jsem udělala opatření jako proti útoku psychikého upíra, ale tenhle byl nějaký silný a potřebovala bych radu na něco trvalejšího, co ty podivné síly vyžene z mého pokoje. Nevím, kde je chyba.
Snad nevadí délka dotazu :)


Odpověď: Dotaz je to podobný, kdyžtak se na tu starší odpověď mrkni – najdeš ji tadyhle.
Zkus udělat nějaké to základní pročištění, napadá mě ještě rada u Alue na webu, kde nedávno psala návod na ochranný svíčkový rituál (článek najdeš tady, doporučuju, funguje to). Chtělo by to ale ještě nějakou trvalou ochranu zabudovanou do zdí místnosti, do oken a dveří. My máme doma rozvěšené kovové „hromosvody“ na negativní energii, já mám ještě na dveře daný pentagram, který je univerzálním ochranným symbolem.
Něco takového taky doporučuju – těžko dávat nějaký návod, každý to musí vycítit sám. Naše symboly jsou ve tvaru dvou konstruktivních (pravotočivých) spirál – ty nasají fuj energie a vyšlou je stejným směrem zpátky, vše hnusné co přijde zvenčí to odežene a máme pokoj. Podobně slouží i proutěný kříž, březové větvičky a kopec dalších věcí. Cokoli tě zaujme můžeš použít, i kdyby to měly být staré noviny – není důležité jaký je to předmět, ale jak velkou víru, že tě ochrání do něj vkládáš.
Nemusí to být ani předmět, stačí právě jen ta víra, bariéra ze světla kolem pokoje, kterou si stvoříš ve vizualizaci atd. atd. Záměrně ti nepíšu konkrétní a jasné návody, jak říkám – zařiď se dle vlastní intuice, co tobě bude nejlépe vyhovovat. Jakékoli další změny v téhle situaci, kdyby se něco nevedlo nebo naopak povedlo, mi dej klidně vědět sem do komentářů nebo na mail a kdyžtak s tím ještě zkusíme něco udělat:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “♣ Jak se ochránit před temnotou?

  1. stalo se mi něco podobného, viděla jsem periferně černý mrak ve tvaru a velikosti normálního člověka, byl na druhém konci místnosti, v místě obličeje byl průsvitnější – a to jsem se ještě nepokusila vidět jemnohmotné a už vidím nějakou takovou potvoru (zatím komunikuji jen se svým totemovým zvířetem v meditaci).

  2. Tohle jsem taky jeden čas měla, pomohl mi na to obroušený kamínek na přívěsku :) samozřejmě jsem u něj provedla očistu, pěkně jsem ho nabila. Vůbec jsem ho nesundavala pak to najednou takřka přes noc přestalo :O

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *