♣ Jak se někomu zjevit ve snu?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn. Mám velice krátký a jednoduchý dotaz (pro mě). Jak se někomu mohu zjevit ve snu a úmyslně???
Předem děkuji za odpověď :-) Martina


Odpověď: Ahoj, na tuhle otázku bohužel neznám odpověď. Myslím si, že na to určitě existuje nějaký způsob, ale napadá mě pouze astrální cestování. Jinak se občas stává, že se lidé, kteří k sobě mají velmi blízko, setkají ve snu, aniž by chtěli a mohou spolu mluvit, dělat věci atd. a ráno si to oba pamatují. Ovšem docílit toho úmyslně? Kromě AC by možná stačila upřená myšlenka v hluboké meditaci či tranzu, ale nevím, zda by to stačilo.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “♣ Jak se někomu zjevit ve snu?

  1. Nikdy jsem nic podobného neviděl na vlastní oči, ale dočetl jsem se, že tuto schopnost běžně ve starověku používali krvaví mágové za účelem ovládnout dotyčného skrze jeho sny. Dříve se to i mezi mágy považovalo za ten největší hřích, protože lidské vědomí by mělo zůstat svobodné… stejně, jako naše sny. Ale souhlasím s Lúmenn, že díky astrálnímu cestování by se ti to mohlo podařit

  2. Me se dvakrat stalo, ze jsem chtela aby se nekomu o me neco zdalo, jen jsem si predstavila co a jak a pak druhej den mi to ten dotycnej rikal, takze neco na tom bude :)

  3. [1]: neboj, toto rozhodně nemám v úmyslu :)opravnu nemám zájem někoho takhle ovládnout, jenom přemýšlím nad jednou záležitostí, která se mi stala.

  4. myslím si,že je to určitě o myšlení člověka. pokud se před spaním uvolníte,naprosto uklidníte,a upřete se jen na věc,nebo člověka,o kterém chcete snít a nebo se mu zjevit ve snu mohlo by to vyjít . je to sice moje vize,ale říká se,že čím více je to vlastní,tím více je to silnější. já to už zkoušela,a opravdu se mi to podařilo. náhoda,či um? ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *