♣ Jak se někomu zjevit ve snu?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn. Mám velice krátký a jednoduchý dotaz (pro mě). Jak se někomu mohu zjevit ve snu a úmyslně???
Předem děkuji za odpověď :-) Martina


Odpověď: Ahoj, na tuhle otázku bohužel neznám odpověď. Myslím si, že na to určitě existuje nějaký způsob, ale napadá mě pouze astrální cestování. Jinak se občas stává, že se lidé, kteří k sobě mají velmi blízko, setkají ve snu, aniž by chtěli a mohou spolu mluvit, dělat věci atd. a ráno si to oba pamatují. Ovšem docílit toho úmyslně? Kromě AC by možná stačila upřená myšlenka v hluboké meditaci či tranzu, ale nevím, zda by to stačilo.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 komentářů u „♣ Jak se někomu zjevit ve snu?

 1. Nikdy jsem nic podobného neviděl na vlastní oči, ale dočetl jsem se, že tuto schopnost běžně ve starověku používali krvaví mágové za účelem ovládnout dotyčného skrze jeho sny. Dříve se to i mezi mágy považovalo za ten největší hřích, protože lidské vědomí by mělo zůstat svobodné… stejně, jako naše sny. Ale souhlasím s Lúmenn, že díky astrálnímu cestování by se ti to mohlo podařit

 2. Me se dvakrat stalo, ze jsem chtela aby se nekomu o me neco zdalo, jen jsem si predstavila co a jak a pak druhej den mi to ten dotycnej rikal, takze neco na tom bude :)

 3. [1]: neboj, toto rozhodně nemám v úmyslu :)opravnu nemám zájem někoho takhle ovládnout, jenom přemýšlím nad jednou záležitostí, která se mi stala.

 4. myslím si,že je to určitě o myšlení člověka. pokud se před spaním uvolníte,naprosto uklidníte,a upřete se jen na věc,nebo člověka,o kterém chcete snít a nebo se mu zjevit ve snu mohlo by to vyjít . je to sice moje vize,ale říká se,že čím více je to vlastní,tím více je to silnější. já to už zkoušela,a opravdu se mi to podařilo. náhoda,či um? ..

 5. Tak toto je možné. Sám jsem to už mockrát realizoval mnoho let. Ale jen s blízkými lidmi v rodině. A vůbec nejlépe to jde s milovanou osobou. Odezva byla vícekrát potom, že ta osoba říkala, jak jsem vypadal, přibližně to, co jsem říkal.
  Je to dar, který je potřeba rozvíjet. Ale vždycky být ohleduplní přitom, jako při osobním setkání. Bez “ zaklepání“ nikam nelezu, normálně se zeptám.
  Je to dar, který je v rodině, zesiluje se setkáváním s někým , kdo je skutečným nazíratelem ( skromným a pokorným ), zesiluje se odloučením od milovaných lidí. Pochopitelně lidí s velmi silnou vzájemnou sympatií, empatií , soucitem, vcítěním.

  Velmi se to zesiluje štěstím , pláčem. Velmi hlubokým soucítěním, kdy toho člověka vnímáte všemi smysly i intuicí , jak se říká třetím okem. A co nejvíce, spojení srdcem je obrovská síla rezonance. Až se uvolníš do stavu uvolnění, s nějakou meditační hudbou, nebo i v naprostém tichu ( žádné chemikálie ani drogy, naopak čistota, nejlépe se vykoupat před tím a pohodlně ulehnout). Pak navštívíš toho člověka.

  Představuješ si, že cítíš rukama to prostředí kolem, cítíš chuť nějaké limonády, nebo kávy. Cokoliv, aby se zapojila představa všemi smysly. Pak si představíš hlas toho člověka, představíš , co kdy hezkého ta osoba řekla. Naladíš se na zvuk hlasu toho člověka v té představě, představíš si svůj hlas, jak něco té osobě říkáš. A jak jsi v naladění na ten hlas , který si představuješ, můžeš položit otázku a znovu se do toho zaposlouchat, zda ti něco řekne. Všechny myšlenky přetransformováváš do audiovizuální podoby ve tvém snění.
  Ale nejen ve vztahu k někomu se mi toto děje mnoho let. Třeba nedávno jsem našel trubku s magnetem, že na ni dám jednou světlo.

  Nevěděl jsem zda vůbec nějaké seženu. Ale cítil jsem, že bude pasovat. Sehnal jsem světlo , které se mi líbilo, ale říkal jsem si, ale to nemůžu koupit, vždyť by nepasovalo, ale proč cítím, že je to to správné světlo. Uplynul nějaký čas a světlo upadlo ze samolepící nálepky a ejhle, odstranil jsem jeho část a uvnitř se skrýval přesný špalík , dokonce otočný, který přesně docvakl do trubky s magetem. Která nyní dělá takový otočný svítící orientační „maják“, který se dá přemisťovat na kovových částech stavby.

  Prostě častěji vím, co nemůžu vědět, kdy cítím, že to je to správné teprve čas ukáže, že je to správná cesta za světlem a že všechno naprosto zapadá do sebe a krásně to spolu funguje.

  / Pro skeptiky bych řekl, že si nic nemyslím, ale že je to fakt obrovská záplava nenáhodných náhod najednou, které se potvrzují zcela fyzicky a všechno krásně do sebe ladí. Beru to , jako dar lásky a k ní dar komunikace a tvoření, jakmile se člověk dobře naladí. Nemyslím si , že bych tím chtěl kdekoliv cokoliv tvrdit, nebo nějak se čímkoliv chlubit. Hlavně , když něco dobrého přinese pro společný užitek. /

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *