♣ Jak se nastavit pro astrální cestování?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Dobrý večer, rád bych se zeptal jestli existuje nějaký úvodní rituál, nějaké nastavení těla a mysli před astrálním cestováním. Pokouším se o něj přibližně dva roky, ale stále se mi to nedaří. Přečetl jsem již spoustu knih, „zaručených návodů“ atd., ale cítím, jako kdyby byl mezi mnou a astrálem nějaký blok. Předem děkuji za odpověď. Michal

Odpověď: Dobré odpoledne:) Takových rituálů existuje celá řada – nejznámnější z nich je asi „padání“. Při něm si představíš, že se propadáš hlouběji a hlouběji do svého nitra, noříš se do sebe, až přestaneš vnímat okolí a tvoje duše se oddělí od těla.
Věřím, že jsi návodů četl už hodně, ale přesto si neodpustím ještě jeden, který mě osobně dal asi nejvíce, ačkoli se mi AC pořád nedaří tak, jak bych chtěla a zažívám jen náhodná a kratičká vycestování. Najdeš ho na stránkách http://marlitan.iglu.cz/, kde autor píše o svých zkušenostech s AC a jak jich dosáhl.
Pokud se ti AC nedaří, může to znamenat prostě to, že na něj ještě nejsi připravený a že nepřišel pravý čas pro to, aby ses mu věnoval. Tak buď trpělivý, až to přijde, tak to přijde:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “♣ Jak se nastavit pro astrální cestování?

  1. ach, padání…hm… to je možná právě to, co v poslední době velmi často zažívám, jako by mne tělo vtahovalo do sebe, najednou se všechno přede mnou začalo zmenšovat a jakoby vzdalovat, ale hmotné tělo se ani nehnulo, také, jako kdybych najednou začla méně a méně vnímat. Asi předevčírem jsem to zažila opakovaně, trénovala jsem na klávesy a zase mne tělo do sebe vtahovalo, všechno bylo malinké a daleko, tak jsem intuitivně zatřepala hlavou. Chvíli nic a pak zas. Instinkt křičí sklonit hlavu, tak jsem ji sklonila a dál se to neopakovalo. Konečně si troufám tvrdit, že tahle verze odpovídá. Pronásledovalo mne to už od útlého dětství a ptala jsem se na to rodičů, ale věděla jsem, že oni mne nepochopili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *