♣ Jak poznám, že jsem v astrálu?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Luménnko,potřebuji poradit,zkoušela jsem astrální cestování,podle návodu Oroniel jsem se houpala,a ono opravdu,nohy a ruce mi ztěžkly,ale když chci hodně tak se hnu a nejsem v astrálním světě,pokud teda nějaký je,a jak poznám že cestuji?Ani jsem si neuvědomila jestli jsem upadla do bezvědomí,ale nechápu jak by jsem mohla létat,existuje astrální svět?Já jsem si představovala že upadnu do bezvědomí a že se ocitnu na jiném místě.Na stránkách Oroniel jsem našla že se dokonce musím naučit znovu chodit,i když jsem se normálně hnula,jak teda poznám že jsem tam nebo že teda cestuju??Prosím objasni mi to,odepiš co nejdřív,nemohu se totiž dočkat až to zkusím pořádně!:)) Léňa


Odpověď: Ahoj, nevím, který návod máš na mysli, stránky Oroniel znám, ale nemám je nějak dobře přečtené. Vynikající návod (asi nejlepší a nejfunkčnější) najdeš tady na tomhle webu, možná ti půjde lépe. To, že jsi v astrálním světě poznáš podle několika věcí – hlavní je, že nedýcháš a nebije ti srdce. To je často tak šílený fakt, který není člověk schopný pojmout, že ho to hodí zpět do těla. Astrální tělo dýchat nepotřebuje a i jeho ovládání je jiné, než ovládání běžného těla, k tomu používáš mozek a nervy, v astrále ti stačí jediná myšlenka a pohyby svalů nejsou často plynulé, ale pohybuješ se trhaně – zvednutí ruky vypadá často tak, že místo abys plynule zvedla ruku, tak se její poloha okamžitě změní, jakoby z jedné pozice zmizela a v druhé se hned objevila. Krom toho také většinou při AC vidíš své vlastní tělo, které klidně leží a pozorouješ svět jakoby zvýšky, protože skutečně spíš létáš než chodíš. Mohu tě každopádně ujistit, že to, že jsi v astrále, bezpečně poznáš.
Jen bych dodala, že pokud ti AC nejde a po dlouhé době tréninku to nezvládáš, nepokoušej zbytečně osud, až přijde čas, naučíš se to, ale netlač to na sílu. Je to hodně nebezpečné a nezkušený člověk může sobě i jiným napáchat velké škody. Měj se hezky, Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Jak poznám, že jsem v astrálu?

  1. Jednou mi anděl strážný pomohl s AC :) (a vážně to nebyl pouhý sen) ,potom mě v náručí bral přes střechy domů a povídali jsme si.. nakonec začalo svítat a odnesl mě zpátky do těla :)) byl to vážně úžasný zážitek! .)) akorát už nevím o čem jsme se bavili..,jenom si pamatuji co se dělo a všechny rysy domů a krajiny a jho obličeje .))

  2. v čem je to nebezpečné a jaké škody bych mohla napáchat? všude se setkávám jenom s neurčitými varováními :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *