♣ Jak ovlivnit výběr sféry při astrálním cestování?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
Otázka: Ahoj chtel bych se zepte na AC astral….v clanku stoji ze v 1.svere je vse skoro stejne jako u nas,akorat umime litat atd…..muzu to jako zacatecnik nejak ovlivnit do jake spadnu sfery? Sarian

Odpověď: Ahoj:) AC = astrální cestování, takže slovo astrál už netřeba dodávat;) Ano, v první astrální sféře se skutečně vše zdá být takové, jako v našem světě, de facto se od něj jen zlehla odsuneme a naše duše vyletí z těla a je schopná cestovat bez omezení hmoty. Pokud děláš AC poprvé nebo jsi ho zatím párkrát zkusil, jen těžko můžeš spadnout do jiné, než první sféry. Dostat se do vzdálenější sféry totiž vyžaduje velké množství energie a vůle, takže jako začátečník můžeš být i po několik let rád za to, že se dostaneš vůbec do první sféry.
Cestovat do sfér vzdáleněších chce cvik, silnou vůli a dostatek energie a kupříkladu třetí sféra je natolik vzdálená lidským možnostem, že se do ní dostane opravdu jen několik málo výjimečných jedinců.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “♣ Jak ovlivnit výběr sféry při astrálním cestování?

  1. já sem slyšel že ti výjmečni lide byly i lidé jako byl einstein atd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *