♣ Jak mám začít s magií?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj, rozhodla jsem se , že bych se chtěla naučit různé rituály a mluvit s nadpřirozenými bytostmi. Nevím však kde začít. Poradila bys mi prosím ??? S pozdravem Niki :)


Odpověď: Ahoj:) Asi na tohle téma sepíšu samostatný článek, abych nemusela odpovídat stále dokola, protože i na e-mailu jsou tyto dotazy časté. S čím začít, to je to oč tu běží:)
Určitě začni s tím, že se informuješ – pokud ti to vyhovuje, můžeš si pročíst tento web, pokud máš raději knihy, doporučuji tento článek a nebo hned rubriku o knihách. Pokud ses rozhodla pročíst si Posla světla, začni určitě s rubrikami o „kouzelných“ bytostech – záleží, se kterými chceš komunikovat jako první, ale rozhodně doporučuji začít s anděly, kteří nejvíce po komunikaci s námi, lidmi, touží. Pak začni zkoušet věci popsané v článcích, pořiď si třeba vykládací andělské karty atd. atd., co jenom chceš. A to je dost důležité – začni tím, čím chceš, co tě zajímá a co tě baví.
Chceš-li zkoušet nějaké rituály, začni článkem Obecná pravidla pro „kouzlení“ a pak si pročti celé rubriky „Kouzla“ a Rituály a vyber si rituál či „kouzlo“, které tě oslovilo a vyzkoušej si ho v praxi. Hlavní je se nebát a zkoušet cokoli tě zaujme, protože o tom magie je, o tom, co chceme dělat a co nás baví, ne o naučených šílených poučkách. Hodně štěstí:) Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *