♣ Jak kontaktovat ducha?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj, jaké jsou předpoklady pro to, abych se spojila s duchem? Děkuju za odpověď Teen.


Odpověď: Ahoj. Předpoklady…teď přesně nevím, jak to asi myslíš. Jestli jde o předpoklady tebe, jakožto člověka, pak stačí mít jen rozvinuté vnímání jemnohmotného světa a to se dá naučit. Ale myslíš-li jak provést nějaký rituál, či zaříkání, s tím ti neporadím. Ne, že bych to nevěděla, ale nejsem ráda, když si s tímto někdo zahrává. Kontaktovat duchy není bezpečné ani snadné, protože duchové, ti skutečně zemřelí lidé, jsou velmi daleko od našeho světa a málokdy se vůbec chtějí kontaktovat s tímto světem. Často při těchto kontaktech narazíme spíše na démony a další temné bytosti, kteří se takto snaží dostat sem a škodit. Proto se pokus tohle téma ze své magické praxe úplně vynechat a nebo počkat, až se k odpovědím dostaneš sama, bez nějakých návodů v knihách a na internetu. Pak přijde ten správný čas, kdy budeš připravená.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “♣ Jak kontaktovat ducha?

  1. Ahoj, mám jisté (řekla bych, že oprávněné) podezření, že v mém pokoji někdo-něco je…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *