Jak bezpečně vyvolávat duchy zemřelých?

Nedávné články o vyvolávání duchů (Proč je nebezpečné vyvolávat duchy a Vyvolávání duchů – otázky a odpovědi) vzbudily velký ohlas a někteří z vás se ptali, zda existuje bezpečná cesta, jak se zkontaktovat s duchy našich zemřelých blízkých.
Taková cesta existuje a to za pomoci vizualizačních technik. Ještě bych ráda zmínila jednu zvláštní techniku, která je ale vhodná skutečně jen v datu, k němuž je určena a jde o Samhainový rituál k uctění předků. I v této vizualizaci, spojené s rituálem, se můžete zkontaktovat s vašimi zesnulými předky.
Ale my se dnes naučíme něco jiného a tím je vizualizační technika, díky níž můžete komunikovat s duchy.

Na začátek předesílám, že tato vizualizace se nemusí zdařit napoprvé každému. Méně vnímaví jedinci mají nevýhodu, že budou muset vizualizaci opakovat několikrát, klidně tucetkrát, aby se účel zdařil. Pokud už nyní komunikujete s anděly či jinými bytostmi, bude to pro vás snazší.
Mě se nejvíce osvědčilo dělat tuto techniku před usnutím, kdy je mysl v alfa vlnách a uvolněná a klidná. Pokud se meditace nezdaří, člověk většinou upadne do spánku, ale ani pak nezoufejte, protože pokud vaše vnímavost není vysoká, může se váš zemřelý blízký alespoň „propašovat“ do vašeho snu a sdělit vám nějaké poselství.
Jste-li klidně a pohodově naladěni, můžete se uložit do postele a uvolnit se. Zhluboka dýchejte, každý nádech ať je delší než ten předchozí, dokud nebudete úplně uvolnění a vaše mysl nebude prázdná.
Pak si vizualizujte, představte, místo, které máte rádi a které vás nějak spojuje se zemřelým. Pro mě osobně to při setkání s babičkou byla zahrada u nás na chatě, kde jsme prožili mnoho pěkného. Vyberte si podobné místo a představte si je do nejmenších detailů. Pociťujte vůně, vánek ve tváři, slunce, hvězdy, všechno. Čím dokonalejší bude iluze místa ve vaší hlavě, tím lépe.
Jakmile se budete cítit připraveni, zavolejte třikrát jméno zemřelého a představujte si do detailu jeho podobu, tak, jak si jej nejlépe pamatujete. Pokud voláte třeba babičku nebo rodiče, nemusíte používat jejich civilní jméno, stačí zavolat „babičko“. Zemřelý již bude vědět a ucítí vaše volání, které ale musí vycházet z hloubi vašeho srdce, z nejniternějšího místa vaší bytosti.
Stále myslete na jeho podobu a měli byste jej vidět přicházet, takového, jako si ho pamatujete. Běžte k němu, obejměte se, držte se za ruce, smějte se. Můžete spolu i hovořit, jak je libo. Vize nebývají příliš dlouhé, protože mysl není na tuhle komunikaci běžně nastavena a většinou se propadnete do spánku nebo vás to z komunikace jakoby „vymrští“ zpět do běžného vědomí, bývá to dost náhlé, tak se nelekněte.
Pokud se nezadaří napoprvé, nezoufejte a opakujte vizualizaci, dokud se vám nepodaří. Někdy můžete ucítit, že zesnulý jako by nebyl, že jej nemůžete najít. Pak jeho duše již odešla do nové inakrance a vy se s ním kvůli lineárnímu vnímání času již nemůžete spojit. Pak mu alespoň vyšlete lásku a podporu, která zasáhne i jeho novou inkarnaci.
Říká se – o mrtvých jen dobré. Nemá smysl se na mrtvé zlobit, již si prošli „očistcem“, místem, kde sami soudí svoje skutky a dobře vědí, co udělali špatně, kde chybili nebo ublížili. Oni už vám odpustili vše, co se za života stalo, buďte silní a odpusťte také. Tak dojdete pokoje vy i duše zemřelého.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 komentářů u „Jak bezpečně vyvolávat duchy zemřelých?

  1. Myslím, že tato varianta může být ještě horší než většina přivolání duchů do této roviny. To záleží na tom, jestli vyvolávající předpokládá že se mu někdo ozve, jestli si dokáže dokonale ducha představyt a v neposlední řadě také na jeho suverenitě ve vlastní mysli.

  2. no mam s tim teoreticky skusenost (nechtěnou) kamoska a par holek se mnou sme si povidali a a ji napadlo nekohoo vyvolat všichni krome me ale ukecali me ale kamoska rekla že vyvoláme Draculu a v tu ranu mi behal mraz po zadech (vedela sem co to je za šmejda spromiinuti)a tak po odpoledne sme ho vyvolaly ale ja se dost bala aby se mi něco nestalo no nic ne nedilo ale pak to skusila vecer s holkama co semse dozvěděla a nic pak na vilete pry a dokonce ho i pry na me poslaly ale nic se nestalo a u kamosky me kamoski v zime v noci pry ho vyvolaly a pry povedlo se a taky poslali na me poprvé ze srandy a podruhe ze žarlivosti nebo co ale videli stopy jak jsou před nimi  a pak ho teda odvolaly ale ja mam do konce svého života strasnou nocni muru strasi me ve snech spolu i smou kamoskou  za nedloho se jede pryc se skolou na vejlet trideni takže se taky bojim aby ji to nenapadlo no mam hroznou skusenost do tedka me strasi ve snech kamoska ne ale on jo !!! vola me: pojd pojd stanes se mou pani noji královnou a podobne ale ne nedam se a najednou se obevi hrdina a pak do dobře dopadne ale stari a strasi ALE JÁ SE NEDAM!!!

  3. Dobry den jmenuji se Simona a Bydlim v Novem Boru a chtela bych nekoho pozadat zda by mi stim nepomohl a neporadil(a) rada bych se spojila s Ďedou ktery byl pro mne strasne dulezity v mem zivote a taky je tu kamarad ktery mi strasne take chybi dekuju za odpovedi Sajmonka.11@seznam.cz je muj E-mail

  4. Dobrý den, ráda bych se spojila se svou dcerou. odešla tragicky a já tápu jestli vlastní vinou … strašně ráda bych se rozloučila .. děkují za pomoc

  5. Nemůže se stát že když budu chtit přivolat zesnulého blízkého, že s ním přijde i to zlý? Podle mě je tohle k tomu nejjednodušší cesta, když mě neslyší můj blízký, tak mě uslyší démon, který uvidí kořist a jednoduchý zdroj energie

  6. Já když jsem ještě byla dítě , tak jsme ve škole vyvolávaly duchy. Naštěstí se nám ale nic nestalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *