J.Dušek: O síle domněnek

Pokud někdy někdo skutečně zpopularizoval a širokým davům přiblížil nějaké duchovní učení, pak to byl Jaroslav Dušek – protože jeho představení Čtyř dohod podle dona Miguela Ruize je tak nádherně lidové, jednoduché a přitom hluboké, že jsem vždycky úplně dojatá, když z něj vidím videa (a ještě mnohem víc jsem byla dojatá, když jsem se na něj šla podívat do divadla:)). Poslední dobou jsou to právě domněnky, které mi dávají zabrat – už jsme se několikrát s přítelem smáli absurdní situaci, kdy jsme se zvládli půl hodiny hádat kvůli domněnkám. Určitě to sami znáte – vy si myslíte, že on si myslí A a on si zase myslí, že vy si myslíte B. Jenomže ve skutečnosti si oba myslíte úplně to stejné C a tak strávíte minuty (a v některých případech i hodiny či dny) tím, že si spíláte pro něco, co vůbec není pravda.
Pokud i vás někdy sžírají tyhle domněnkové hádky a pokud se chcete od nich na chvíli uvolnit, poslechněte si tohle krátké vyprávění Jaroslava Duška o tom, jak mohou domněnky třeba i zbořit dům, tak moc jsou mocné.

PS: A pokud se vám líbí magnetek s afirmací k této dohodě, který uvádí tento článek, pak vás snad potěší zpráva, že je vyrábím a můžete si jich objednat třeba tucet tuhle na eshopu nebo si rovnou pořídit kompletní čupr sadu všech Čtyř dohod najednou:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “J.Dušek: O síle domněnek

  1. Pan Dušek je velmi věřící člověk, proto velmi dobře ví, o čem mluví*****

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *