J.Dušek: Jak být svobodný v nesvobodném světě?

Videa a vlastně povídání Jaroslava Duška obecně mám strašně ráda a vždycky mě příjemně pohladí po duši a ukáže mi svět z trochu jiného úhlu pohledu, než jakým se dívá většina lidí kolem. Už několikrát jsem si všimla, že pan Dušek vyvádí tazatele z míry neobvyklostí svých odpovědí a ti se ho marně snaží nacpat zpátky do svých připravených škatulek, narvat ho do mantinelů běžného přemýšlení – a on se nenechá a nenechá, až moderátory uvádí svým mírným úsměvem do rozpaků:) Hrozně mě to baví sledovat:)
Ve videu, které najdete níže, je ale Jaroslav Dušek sám a patrně se jedná o část divadelního představení Čtyři dohody (resp. Pátá dohoda), které jsem mimochodem také navštívila na divadle a moc se mi líbilo:) Krásným a vtipným způsobem mluví o svobodě v dnešním světě a o tom, kolik věcí není skutečným problémem, ale je to probém vlastně jen v naší hlavě, v myšlenkových konstruktech, do nichž jsme se my lidé uvrhli. Doporučuji těch 15 minut prožít s šálkem dobrého teplého čaje a úsměvem na rtech tak, jako já a nechat se inspirovat hravými a přitom hlubokými slovy v něm obsaženými:)

Jaroslav Dušek – Jak být svobodný v nesvobodném světě?

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “J.Dušek: Jak být svobodný v nesvobodném světě?

  1. Už 3x jsem se na něj chtěla jít podívat do divadla a posledně se mi to málem podařilo, i ten jeden jediný lístek nakonec zbyl…Doufám, že k nám pan Dušek brzo přijede! :D

  2. dušek má mnoho kvalit hodných obdivu, ale trochu zcestil na cestě, jak zcitlivěl, stalo se taky z něj médium, čili posednutí. např mrtví duchové žermén atd. jak sám uvádí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *