Inkoustový test osobnosti

Dnes jsem narazila na krátký a docela zajímavý test osobnosti, který by snad mohl mít i nějakou tu vypovídající hodnotu:) Jedná se o test asociací, založený nejspíš na Rorschachově testu s inkoustovými skvrnami, kdy si máte vždy vybrat ze dvou abstraktních inkoustových obrázků ten, který vám se podle vás více hodí k určitému slovu – třeba strach, vášeň, příroda atd. Zabere to jen pár minut a nemusíte nic lajkovat ani se nikam přihlašovat, výsledky obdržíte ihned. Asi to nebude nějaká hluboce vypovídající cesta do duše, ale pokud vás takové testování baví, možná vám dá zajímavou zpětnou vazbu o vašem přemýšlení. Odkaz na test a ukázku, jak vypadá, najdete v celém článku.

Příklad otázek:
(test i výsledky jsou v angličtině)
A tohle z inkoustových mazanic vyšlo mě:
Jsem nekonformní, ráda překračuji hranice běžných norem a experimentuji mimo svou komfortní zónu. Ráda riskuji a nezůstávám ráda dlouho na jednom místě. Potřebuji k životu dobrodružství a ráda inspiruji lidi kolem sebe. Jejda, jak překvapivé:)) Podělte se také se svými výsledky v komentářích:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Inkoustový test osobnosti

  1. No já Ti nevím. Vyšlo mi, že mám živou, bujarou a temperamentní povahu. Barvitý pohled na svět a jsem ráda středem pozornosti.Jsem optimistická a šířím pozitivní vibrace všude kolem.

  2. [1]: tak internetový test s pár otázkami asi nebude kdo ví jak vypovídající, mě se líbil víc pro zajímavou formu, než že bych od něj čekala bůhvíjak objevné cesty do duše:) Ale díky za zpětnou vazbu;)

  3. Tak mě vyšel „Firecracker“ a sedělo to spíš v těch negativních vlastnostech :D Jakože tvrdohlavá a netrpělivá, ale zase pevně morálně zakotvená. Ale rozhodně bylo zajímavé prozkoumat, jak na mě jednotlivé obrázky působí.

  4. :D hele , podívejme , mě vyšlo to stejné jako tobě Lúmenn , a jestli bych řekl jestli to zrovna sedí na mě , tak ano , podle mě jo :) zajímavý test

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *