Horké léto plné zážitků

Teploměr atakuje už pár dní třicítku a všichni kolem se jen tak líně plouží. Energie není nazbyt, všechnu ji vypotřebujeme na pocení. A já v tomhle čase místo abych popíjela nějaký chladivý nápoj a tvořila články, pobíhám všude možně a nezastavím se. Na druhou stranu se ani v nejmenším nenudím a letošní léto je tak pro mě zatím hlavně ve znamení zážitků a setkávání s přáteli. Na blogy a vůbec na tvoření obecně tak zbýtá docela málo času. A bude hůř, za pár dní totiž odjíždím na dva týdny na tábor se skauty a čeká mě úžasných 14 dní v přírodě bez elektřiny, internetu, notebooku a povinností. Nepočítám-li tedy starání se o pořádně velkou bandu dětí:) Omlouvám se tedy dopředu, že následující týdny se tady toho asi příliš dít nebude a na nové články si asi budete muset počkat, dokud se nevrátím. Tak dlouho bez internetu, blogu a eshopu už jsem nebyla…no…hooodně dlouho, možná nikdy, takže to bude i zajímavá zkouška, jak moc jsem na těchto věcech závislá. A nebo to celé prostě uteče jako voda a bude mi fajn, uvidíme:)

Ale ať to dopadne jakkoli, už se moc těším. Minulý víkend jsem taky prožila mimo civilizaci, na postapokalyptickém festivalu Junktown, obklopená bandou těch nejšílenějších lidí, které znám a internet mi tedy zrovna nechyběl. Odvezla jsem si domů lehké nachlazení, s kterým teď (v tomhle vedru!) bojuju horkým čajem s citronem a medem. Ale stálo to za to! Vůbec se snažím co nejvíc času trávit v lesích, na odlehlých místech mimo tenhle svět, s lidmi, kteří to vidí podobně, jako já – a je mi tam zatraceně dobře:)
Ale nezahálím úplně ani v tvůrčím směru a dneska jsem dokončila mapu k táborové hře. Základ stvořil můj drahý, já tvarům dodala barvy a výsledné dílo mi dělá radost – snad se bude líbit i dětem na táboře:)) Budeme hrát celotáborovku o dobývání Egypta a proto se i mapa nese v duchu Starého Egypta a jeho podoby kolem řeky Nil.
Tak to je ode mě zase všechno a doufám, že se mi podaří napsat alespoň nějaké články, než zmizím do lesů, aby to tady po dobu mé nepřítomnosti úplně neumíralo:) Jsem plná takové zvláštní rozjařenosti, ačkoli unavená a nachlazená a uvařená, mám dobrou náladu a moc se těším, co všechno mé milované léto ještě přinese.
S láskou vaše Lúmennka

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Horké léto plné zážitků

  1. Mapa hitparádní. Děcka budou v úplně jiném světě, když vplují do toho děje hry. Mapa je taková živá, skoro 3D. V lese je hodně energie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *