Hledání přirozenosti

Dnes tu mám informace o velice zajímavé stránce, která vám může pomoci v hledání vnitřní rovnováhy ať už v tělesné nebo psychické rovině. Autorka webu nabízí konzultace v oblasti astrologie, které vám ušije přímo na míru a co se týče zdraví, zajímá se o takzvané Bachovy esence, což jsou léčiva vyrobená na čistě přírodní bázi, která probouzejí v našem těle vše pozitivní a přetváří vše negativní. Je schopná vám je namíchat přímo na míru. Krom toho si můžete pod jejím vedením vyzkoušet nejrůznější kurzy se zaměřením na rukodělné práce, hlavně šperkaření.
Stránky najdete na adrese hledaniprirozenosti.cz a pod perexem můžete ochutnat nabídku.

Cituji z webu:
Je úkolem nás všech nalézt svoji pravou přirozenost.
Na začátku tohoto hledání je důležité, ponořit se hluboko do svého nitra a to, co tam nalezneme vynést na povrch. Pokud na této cestě vytrváme, postupně zjišťujeme, že jsme naplněni zvuky bubnů, zpěvem, nasloucháním a říkáním svých vlastních slov. Novými básněmi, novými způsoby vidění, jednání i myšlení.
„Namísto pokusů, aby nám vydrželo to, co jsme si tak pracně vybudovali, prostě žijeme. Namísto odmítání nebo obav z určitých kroků, do nich plynule vstupujeme. Plni života, naplněni novými nápady a zvědavi spatřit, co se dál stane.“
Astrologie a tarot nám mohou být při hledání toho, kým opravdu jsme velice užitečné, protože naznačují správný směr. Na cestu za naplněním tohoto cíle se ovšem musíme vydat sami.
Automatická kresba a Bachovy esence nám můžou pomoci s uvolňováním nezpracovaných emocí a myšlenek.
Co jsou to Bachovy esence? (opět cituji):
O metodě
Je založena na podobném principu jako homeopatie. Jmenuje po svém tvůrci, anglickém lékaři dr. Edwardu Bachovi, který vytvořil řadu 38 výtažků z nejedovatých divoce rostoucích květin a stromů, za pomocí kterých pomáhá člověku zvládat nejrůznější záporné emoce, s nimiž je denně konfrontován.
Dr.Bach objevil, že přechodné i dlouhodobé negativní stavy mysli – jako strach, nervozita, nejistota, zatrpklost, žárlivost, apatie, malá sebedůvěra, melancholie či deprese – brzdí tok tělesných energií, což vede k duševním poruchám a posléze k fyzickým nemocem.
Základním principem jejich užití je, že každá porucha – fyzická či psychická – vzniká z důvodu vnitřní nerovnováhy, na kterou příroda poskytuje léčbu, která navrací harmonii našim emocím, a tím také celému našemu bytí.
Je to terapie harmonizující osobnost a její energetický systém. Když se zharmonizuje psychika, dává se do pořádku i fyzické tělo.

ESENCE léčí negativní emocionální nebo mentální stavy a tím ladí člověka do přirozené rovnováhy.
Esence jsou stoprocentně bezpečné, mohou je užívat děti, těhotné a kojící ženy, dospělí, zvířata i rostliny. Neexistují žádné kontraindikace např. s léky.

Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž přenáší své vysoké vibrace z rostlin na toho, kdo je užívá. Nezpracované problémy, starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují nás, květové esence naopak pomáhají znovu uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu.
Především v době nadměrné zátěže, v období zkoušek, v čase rekonvalescence, v krizovém životním období, při všech stavech strachu a napětí je velmi oceníte.


Tahle stránka je určena všem, co tápají na své životní cestě nebo se jim do života postavily obtížné překážky, zejména zdravotní a oni už nevědí, jak dál. Mohu doporučit také všem, co to nemají daleko do Brna a rádi poznávají sami sebe nebo se učí něco nového. Kontakty na autorku najdete zde, doufám, že alespoň někomu její stránky budou ke prospěchu:) S láskou a úsměvem Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 komentáře u „Hledání přirozenosti

  1. Nedávno se mě na to, jako skeptika jedna kamarádka ptala, na homeopatii a Bachovy esence. "Věřil bych tomu asi tak stejně, jako myšlence, kterou kdysi dávno někteří vědci uznávali, že když prochází tělem určitá dávka elektrického proudu, zlepší se vše od nálady až po sex." Ale tak, zkusit se má vše, že? :-D

  2. Škoda že máš také krátke články :)- Každý deň tu chodím a prečítala som už všetky tvoje blogy ….. :)

  3. Nevím jak Bachovy esence, ale kapky Joalis na mě fungovaly. Byla jsem k tomu hodně skeptická a brala jsem to spíš jako léčivej potravinovej výtažek/doplněk. Ale je fakt že změny v mé psychice byly výrazné, jen jsem si to nejdřív nespojila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *