♣ Hledám "spřízněnou duši" – co s tím?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn, mám jeden problém, vím, že je asi malá šance že mi odepíšeš, ale napadlo mě že by si mě možná mohla poradit…jsem v pubertě a čím jsem starší mám pocit, že mi někdo chybí, napadlo mě že to je jenom tím, že jsem v pubetrtě a jsem sama, s klukama nemám vůbec problémy, ale teď mám pocit jako by mě něco blokobvalo, mám pocit, že existuje někdo, koho jsem znala, teď tu se mnou není a nemůžu si na něj vzpomenout, ale měla bych ho hledat…sama tomu nerozumím, hledat někoho, koho sem nikdy, aspon v dosavadnim životě, nepotkala…tenhle pocit jsem už kdysi měla a mám pocit, že to začalo v době, kdy jsem se začala právě zajímat o bílou magii…jakoby tady na tomhle svetě někdo byl a já ho mám hledat a on hledá mě…akorát k sobě nemůžeme najít cestu…já vím je to úplně ujetý :D ale i tak děkuji za odpověd :) Laky

Odpověď: Ahoj, když napíšeš dotaz do Poradny je stoprocentní, že dostaneš odpověď, vůbec se nemusíš bát, i když mi to občas trvá déle, než si na všechny dotazy najdu čas:)
A k tomu, na co se ptáš…já vlastně nevím, jak ti poradit, zažívala jsem něco dost podobného, pořád jsem hledala svoji spřízněnou duši, svou velkou lásku, člověka, ke kterému patřím a který mi pomůže zvednout mou duševní sílu. A několikrát jsem si myslela, že jsem ho našla…a doteď nevím, jestli opravdu a nebo si to jen namlouvám.
Nevím, co ti poradit – asi jediné, co můžeš udělat, je čekat. Hledat a čekat. A až to přijde, tak to přijde. Držím palce, ať se ti to podaří:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 komentáře u „♣ Hledám "spřízněnou duši" – co s tím?

  1. Dobre :)…dekuju ti moc…ja sem si prave nebyla jista jestli to nemuze mit treba urcitou spojitosts minulym zivotem, ale asi to bude tim, ze sem ted musela resit nejaky problemy a proste sem si namlovala, ze uz by tady prece mel byt nekdo, abych na to nebyla uplne sama ;)…ale jinak fakt dekuju za odpoved;)

  2. …predtím sa tam písalo v rubrike "kouzla" ako privolat lásku…tak to si pozri …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *