Filozofie Poslů světla – moje přednáška

V lednu jsem vás zvala na esoterický festival Astrovíkend, který se konal v Brně, mimo jiné i proto, že jsem tam přednášela. Ačkoli jsem vytrvale protestovala, můj drahý Alwin přednášku natočil, abych ji mohla předat i lidem, kteří ji nemohli navštívit. Nechápejte mě špatně – neprotestovala jsem rozhodně proti šíření mých myšlenek, ale i když poměrně často vystupuji na veřejnosti i před kamerami, dosud jsem si nezvykla se na sebe dívat a poslouchat se. Připadám si v lepším případě směšně, v tom horším jako úplný blbec:) Hlavně když jde o v podstatě spatra odříkávanou přednášku bez větší přípravy po několika letech, co jsem nic podobného nepředváděla. Improvizaci si prostě ještě musím procvičit:D Každopádně proto, že věřím, že i tak je v tom zmateném Lúmennčím hemžení pár zajímavých myšlenek, dávám vám záznam z přednášky k dispozici.

Bohužel, příteli došla ve třech čtvrtinách baterka v mobilu, takže se přednáška celá nepodařila nahrát. Pokud vás zajímá víc a nebo pokud se vám nechce dívat na půhodinové video, můžete si zdarma stáhnout můj ebook Rukověť Poslů světla.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Filozofie Poslů světla – moje přednáška

  1. Hrozně, hrozně moc za tu přednášku díky :)) Přečíst si Tvou knihu, to je jedna věc, ale slyšet Tě je úplně něco jiného – je to mnohem víc inspirující a plné energie, prostě pozorovat, jak o tom mluvíš, je mnohem uvěřitelnější. Zkrátka díky :)

  2. [3]: děkuju, to je moje mandalové tričko ze sekáče za stovku, mám ho moc ráda:D A také mě těší, že někdo vidí v mé šílené gestikulaci energii a ne jen nervozitu:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *