♣ Existuje rituál na přivolání andělů?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lumennko, práve sa ku mne doniesol cez kamarátku tzv putovný rituál. neviem či si už o nom počula. Na stránkach Alušky sa prednedávnom objavili fotky, ktore “ pořídila“ vo svojom byte.Jedná sa vlastne o pozvanie anielov do domu, sposob je presne daný. Veľmi by ma zaujimalo čo si o tom myslíš, ja už sa sice dlhe roky zaujimam o ezoteriku, viem o anieloch dosť čo povedat ale ešte som nepočula aby sa anieli privolávali ritualom. prečo tak zložito keď to može ist jednoducho? nejde mi do hlavy čo može byt na tom rituale take užasne aby to spravilo viac ako obyčajna myšlienka. Možno je cielom tohto putovného ritualu oboznamiť vačši okruh ludi s anielmi. jednalo by sa ale o kolosalne rozmery, pretože vždy musiš ritual predat trom ludom ti každy dalšim trom atd… Možno to má aj nejaký suvis so zmenami, ktoré sa začali v tomto storočí už diať. Ak budeš mat zaujem o bližšie informacie tak napiš,rada si o tom popíšem s niekým skúsenejším:) Ariene

Odpověď: Ahoj, myslím si, že takový rituál je určitě možný. Na tohle téma tuším píšu v článku Jak je to se symboly a rituály. Jde o to, že anděla obecně přivoláš pouhou myšlenkou a touhou se s ním setkat, andělé na to čekají a těší se na to, proto tu na světě jsou. Pokud člověk použije rituál, dává více síly do touhy se s nimi setkat, u rituálů je prostě určitá symbolika, která sama o sobě je velmi silná, ale zase bez myšlenky nefunguje jak by měla.
Takže – rituál pro přivolání andělů je určitě dobrým způsobem pro lidi, kterým se „normální“ způsob nedaří nebo se chtějí s anděly potkat a seznámit blíže. Byla bys prosím tak hodná a poslala mi nějaký článek o tomto rituálu? Ráda bych jej vyzkoušela a případně o něm napsala sem na web. Děkuji.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

6 thoughts on “♣ Existuje rituál na přivolání andělů?

  1. Není to škoda takhle zasrat internet, takovýma sračkama? Raději máte něco dělat – práce šlechtí, a nebyl by čas na tyto Vaše pičoviny.

  2. [4] když se ti to nelíbí tak nevim co tu pohledáváš
    ._.

  3. A není to náhodou škoda zaneprázdnit tento překrásný web takovýma hnusnýma komentářema od lidí, kteří tu ani nemají co pohledávat, když je to nezajímá? :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *